Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 10:12

herbaciana ja na szyjce w kontekście dc sie nie znam. zaczęłam sobie powoli badac jak były z nia problemy, juz w ciaży wiec nie pomogę.
ale powiedz- normalny poziom wyzszych temperatur jaki miałaś? np. wczoraj?

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 10:14

herbaciana a Ty w ogóle jakie plany an weekend nasza imprezowa kobitko? poza reumatycznymi walentynkami oczywiscie :-D
dzis i jutro w garach siedze
w niedziele z malzem do znajomych jedziemy o ile snieg przestanie padac bo oni na wsi mieszkaja i nie zawsze droga do nich przejezdna jest
a wy?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 10:17

herbaciana a co ja moge robić? wieloryby tow domku niech juz siedzą :ico_sorki: :ico_haha_01: a co do wsi - skadś znam dylemt dojechania do niej i z niej, marcin co drugi dzień nie moze przez to do nas dojechać :ico_zly:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 10:17

herbaciana ja na szyjce w kontekście dc sie nie znam. zaczęłam sobie powoli badac jak były z nia problemy, juz w ciaży wiec nie pomogę.
ale powiedz- normalny poziom wyzszych temperatur jaki miałaś? np. wczoraj?
wczoraj miałam 36,9
spadło mi z 37,2
to juz samo przez się się rozumie ze nici będą...

jak na badaniach się okaże że M znów ma do nonono plemniki to się chyba pochlastam

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 10:22

plemniki ma nie do nonono tylko do innej dziury i na pewno dadzą radę :ico_brawa_01:
no jak z 37,2 to faktycznie duży spadek :ico_zly: ale walczymy do pierwszej krwi- naczelna zasada i tego sie trzymamy kochana :ico_sorki: :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 10:22

dziewczyny jak mogę wam coś podpowiedzieć na szybszy poród,to co mi położna przy porodzie mówiła,masować suteczki.nasmarować wazeliną i masować i ciągać tak jakby dzidzia ciągała cyce.u mnie to M mi pomagał...
u mnie poskutkowało

[ Dodano: 2010-02-12, 09:24 ]
plemniki ma nie do nonono tylko do innej dziury i na pewno dadzą radę :ico_brawa_01:
no jak z 37,2 to faktycznie duży spadek :ico_zly: ale walczymy do pierwszej krwi- naczelna zasada i tego sie trzymamy kochana :ico_sorki: :-)
hehe
do pierwszej krwi do ostatniej kropli ;)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 10:28

haha - herbaciana to fo osttaniej kropli skojarzyło mi się z wykrecaniem - bolałoby M. :ico_sorki: :-D hahah :ico_haha_01:

a co do amsowania sutków...ja wiem, wszyscy mówią, ze to megaskuteczne, tylko u mnie jest jeden problem... wystarczy mi musnąć sutki i mam orgazm - próbowałam myśleć o czymś kompletnie aseksualnymw trakcie masowania, ale nie da się :ico_sorki: tak juz amm. i po 3-4 takich orgazmach juz mam taką nadwrażliwosc, ze sutków dotknać sie nia da :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 10:31

Ewuś też miałam mokro w gaciach,bynajmniej nie przez sączące się wody :ico_haha_01:
w domu z małżem możesz wrzeszczeć z rozkoszy do bólu ;)
a parę orgazmów też dobrze zrobi dla macicy,może się ruszy w końcu?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 lut 2010, 10:35

haha - orgazmami też już próbuję i to kilkoma pod rzad, ale w trakcie mi sie brzusio postawi na 20 cm w górę, ale nic z tego na potem nie zostaje :ico_zly: u mnie chyba to mycie podłogi na kolanach jest najskuteczniejsze :ico_sorki:
a meża to ja z latarką mogę w łózku szukać, bo ostatnio nietstety - smaotnie musze o siebie dbać :ico_oczko: :-D

ale zboczuchy z nas :ico_sorki: Ty to chociaż usprawiedliwona, w rui i z apetycznym wyglądem,a le takiw ieloryb jak ja? :ico_olaboga: :ico_haha_01:

a powiedz wogóle co tam u synów słychać? bo Ty powoli to już z etapem burzliwego dojrzewania sie zderzasz, hm? :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

12 lut 2010, 10:45

starszy pryszczaty,nic na niego nie działa,ani vichy,ani najtańsze maści.jest pyskaty i wredny :ico_szoking: taki wiek
młodszy ma to wszystko jeszcze przed sobą ale już pryszcze mu wyłażą pojedyńcze :ico_zly:
smieje sie pod nosem bo wiekszosc kosmetykow w lazience jest ich,a moje stoja w lodowce bo w szafce juz miejsca nie ma

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość