Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 10:41

ja juz wszytko porobiłam wysprzatane na glac ,szykuje se sniadanko ,a perła to zapewne pójdzie za chwile spac bo juz marudzi

aga fakt ciązko bedzie, ja nie miałam takiego problemu z żadnym nie przyzwyczajałam do spania w łózku razem czasem jedynie w sporadycznych przyypadkach ,ale przenosiłam potem

oj sama rewela :ico_brawa_01: dla MICHASIa -Dawaj mu jak najczesciej piciu pare razy dziennie ,a mniej cycka ,a moze spróbuj dac mu mleczko w tej buteleczce jak mu zasmakuje to bedzie cycuś glancuś :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 10:43

nana, hihi lepiej późno niż wcale :-D Dla Micha :ico_brawa_01: za przekonanie sie do butelki.

A co do nocki to widzę że masz to samo. Ja też już opadam z sił. Nie wiem co robić :ico_placzek: Też już zaczęłam się zastanawiać czy mój pokarm nie jest za słaby :ico_noniewiem:
Albo może to taki dziwny okres dzieciaczków...

A co do karmienia to z reguły wieczorne usypianie (to pierwsze) trwa z 10 - 15 minut. Póżniej śpi góra pół godziny i znowu to samo z 10 - 15 minut. I tak ze 4 może 5 razy zanim się nie położę i w nocy ostatnio też się budzi często na cyca ale ile wtedy wisi na cycu to nie wiem

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 10:45

no i prosze juz śpi :ico_brawa_01: posżłam se tylko herbatke zaparzyc

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 10:50

becia zazdroszczę Ci

Moja Emi pewnie pójdzie spać koło 13 bo obudziła się po 8. Teraz grandzi w kojcu a ja idę jej wkońcu tą kaszkę zrobić

Miłego dnia

Pewnie odezwę się jak Emilka pójdzie spać :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 10:56

aga,a mela wstała przed 8

[ Dodano: 2008-01-28, 10:24 ]
no i juz po spaniu raptem 35min. :ico_zly:

ok ja sie szykuje ,dam meli coś na ząb i lecimy w miasto jest piekna pogoda świeci słońce no i na + 5 :ico_brawa_01: idziemy robic opłaty i takie tam szalec z kasą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

28 sty 2008, 13:04

Hej, mój tez niestety ląduje u nas w łóżku
ja to wogóle mam problem z usypianiem, nie usypia sam, a nadodatek zasypia przy piciu
wogóle sam żeby siedział w łóżeczku to nie mam mowy, musi mnie widzieć, łazi za mna krok w krok
ja mojemu zakładam butki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 13:36

Emilka właśnie ucina sobie drzemkę na balkonie

Pogoda się śliczna zrobiła :-)
A ja jakaś rozbita jetem, nie wiem czy to przez tą wczorajszą noc czy co :ico_noniewiem:

beatris, udanego wydawania kasy życzę :-D Ja jeszcze muszę 3 dni poczekać :ico_oczko:
__DOMI__, widzę że jest nas więcej :-) Kurcze ja nie dość że muszę nauczyć Emi spać w łóżeczku to jeszcze cyca trzeba oduczyć :ico_olaboga:

Tak naprawdę to sama nie wiem od czego zacząć. Chyba od odstawiania cyca. Kurcze wiedziałam że im później tym gorzej będzie i dla mnie i dla Emi

[ Dodano: 2008-01-28, 14:12 ]
Widzę że Wszystkie na spacerkach jak taka pogoda :-)
Emilka dalej śpi. Za chwilkę dobije już do 2 godzin :ico_szoking:

Hihi pewnie odsypia wieczorne ekscesy :-)

A ja już postanowiłam. Oduczam cyca. Dzisiaj dzień drugi.
Doszłam do wniosku że cyca dam jej jeszcze przed kaszką (no bo inaczej to w nocy mi pękną), później kąpiel i kaszka na dobranoc. Do usypiania użyję soczku. Nie będę jej narazie uczyć zasypiania w łóżeczku bo to byłby dla niej podwójny stres. Najpierw oduczę cyca a później nauczę samodzielnego zasypiania w łóżeczku

Ale plan :-) A tak się boję jak będzie z jego realizacją :ico_olaboga: Wczoraj byłam wytrwała ale jak widziałam jak płacze to serce mi rozrywało z bółu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sty 2008, 15:59

u mnie jest to samo z cycem Jula swiata poza nim nie widzi ale niestety na dzin dzisiejszy niechce pic z butelki więc nie mam jej jak podac innego mleczka :ico_placzek: wiec zostaje mi dalej karmic piersią
Aga26, bede trzymac kciuki zeby wszystko sie udało

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

28 sty 2008, 16:26

u mnie jest tak, że Krzys zasnie w łóżeczeku tylko musi miec butlę, a ja musze być przy nim, bo inaczej ryki urządza,
A dziś tak skakał w łóżeczku że go przesunął skubany

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 sty 2008, 17:41

No widzicie wy karmicie jedyne 15 min.A mój jak się przyssie to jest koniec,on potrafi godzine ssać :ico_olaboga: Czasami jest tak że usypiam! Wiec teraz jestem juz pewna,że mały się nienajada/ponoc dzieciaszki co maja tyle miesiecy co nasze i spędzają więcej nić 15min,przy cycu to sie nienajadają.To się zgadza,bo Michu jakrozbryka po tym karmieniu to zazwyczaj my z mężem jemy kolacje to on nam podrzera,a nie raz już było tak ze zjadł kaszke!
Więc Aga widzę że walczymy razemJa dziś juz odpuściłam i nie dałam mu rano cycka!
Becia-ja juz niedaję od dawna w czasie dnia cyca,a co do cherbatki to podaje kilka razy dziennie!
gozdzik, a spróbuj może z cherbatką zwykła tak jak ja i osłódz ją,a nóż załapie,a moze jej smoczek niepasuje?
__DOMI__, ważne że zasypia w swoim łózeczku,a moj teraz to cyc,a w czasie dnia lulany :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość