Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 12:21

lulu
Nie ma za co!!
Jeja jaki przystojniaczek z niego.
Niektóre "parki" dzieciaczków lutóweczek już się zeswatały hihih.
Mamusia Milenki lubi facecików z ciemnymi włoskami więc może i na córcię przejdzie hihi i jeśli Filipek i jego mamusia nie mają nic przeciwko hihihiih... :579: :579: :579:
Dominiś Evy też niczego sobie hihi :579:
Pożartować można w każdym razie :ico_wstydzioch:

Eva
Sen dzieciaczków jest czasem jak zbawienie :ico_haha_02: Chociaż chwilkę można odetchnąć i się zrelaksować. Moja też teraz śpi a potem zabiorę ją na spacerek bo taka piękna pogoda dziś że aż żal siedzieć w domciu :-) Ona teraz tylko niestety jedną drzemkę w dzień sobie ucina (wcześniej nawet 4 :ico_szoking: ) ale przynajmniej 2-godzinną - o tyle dobrze!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 paź 2007, 12:39

lulu81, co to za ludzie tacy podli tak ci napisali?? tez sie nie dziwie, sama bym posmutniala i przykro by mi sie zrobila, juz bym chyba nie pisala, ale ty sie nic nie przejmuj! wiesz ze my Lutoweczki jestesmy bezpieczne ;) nas sie nie musisz bac, a jesli chodzi o polski to ja wierzyc nie moge ze ty z polski nie pochodzisz, jak cie czytalam zawsze jeszcze na ciezarowkach nigdy nie myslalam ze mozesz ochodzic z innego kraju niz z polski, i tak sie zaskoczylam, bo gramatycznie normalnie wszystko ok! i przyslowia, i rozne zwroty umiesz, znam jenda babke co 10 lat w polsce mieszkala i mowi tylko jak Kali jesc Kali pic, takze powinnas byc dumna z siebie i napisac tym durnym babsztylom, ze ty przynajmniej umiesz sie nauczyc jezyka ekspresowo, a te babki to widocznie nawet nie umieja jezyka uzywac, bo tylko glupoty pierdziela!! :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Filipek oczywiscie sliiiiiiiiczny chlopczyk!!! Taki ciemny :D:D:D:D:D:D tak mi sie podobaja takie chlopaczki ciemne, ahhh gdyby tylko Julcia takiego chlopaczka na meza sobie kiedys znalazla :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihihih oczy Filipka to sa takie sliczne, moja siostra mlodsza tez jest taka ciemna wlasnie, mimo ze my wszyscy jasniejszej karnacji, i te oczka czarne to kazdy przez cale jej zycie chwalil hihihihi bedzie mial powodzenie Filipek!!!

ML Julcia z kolei nie butki ( choc napoczatku tez mialam jedna pare co nosic nie chciala, cos jej tam przeszkadzalo i musilam kupic inne mniej sztywniejsze w podeszwie ) no a teraz to kombinezonik nie lubi , tak sie denerwuje ze tak sztywno w nim siedzi hihihi

katelajdka, no masz troszke bardziej pocieniowane, i te z tylu dluzsze wloski sa skrocone, taka fryzurka swietnie ci pasuje do ksztaltu twarzy! i napewno buzia usmiechnieta po wizycie u fryzjera hihihi czlowiek sie od razu czuje seksowniej :D ja to do mojego fryzjera sie chyba dlugo nie wybiore ( czytaj - do mnie ) bo tak mi ten fryzjer ( czytaj - ja ) pieknie skrocil grzywke, ze niech go ges kopnie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



a ja kobietki dzis sobie wagary zrobilam :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a zamiast wagarowac to najpierw :ico_pranko: i :ico_odkurzanie: :ico_obiadek: :ico_kawusia: a teraz kombinuje zeby do miasta isc kupic prezent na urodziny, jak myslicie co kupic kobietce po trzydziestce??

achhh tylko musze ukryc moje wagary przed mezem hihihihi bo on wie ze ja leniwa nonono, lubie sobie wagarowac od obowiazkow i zaraz by mi wyklad zrobil jak niejeden tatusiek :ico_smiechbig:

a najlepsze..............hahaha dzis z nudow pomyslalam ze sobie pociwcze striptiz :ico_smiechbig: zachcialo mi sie wystep zrobic przed mezulkiem wieczorkiem to musialam sie jakos przygotowac, HA HA HA :ico_smiechbig: i wzielam muzyczke wlaczylam, i zeby nie bylo ze to jakos kiczowato wyglada postawilam kamerke i nagralam, i tak sobie tancze i tancze i wpadlam na pomysl by na stol wlezc, i tak energicznie wskoczylam na ten stol ze walnelam glowa o lampe i spadlam ze stolu ...... :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: echhh bez komentarza....

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 paź 2007, 12:47

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dla Wojtusia i Milenki!!!

Mamcia :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

10 paź 2007, 12:55

mamciu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
biedulko nic sobie nie zrobilas jak spadałas ze stolu??

ja tez zrobilam :ico_duzepranko: teraz mnie czeka :ico_prasowanko: a i pokoiki i mieszkanko cale juz :ico_odkurzanie:
do tego jeszcze posciel zmienilam
a Dominis w tym czasie w lozeczku wojował
wstaje juz caly czas i ma radoche nie z tej ziemi

ja myslalam, ze teraz sobie troszke pospi dluzej
skoro nie spal od 7
ale gdzie tam on juz łobuzuje :ico_olaboga:
łooo matko skad te dzieciaczki tyle sily biora ??????

[ Dodano: 2007-10-10, 16:08 ]
ojej ja znowu nie moglam tutaj wejsc :((((

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 paź 2007, 16:13

:ico_nienie: GDZIE BRZUSZKI ?????????????????????

kajunia Ale Ty babeczka śliczna jesteś...normalnie wypisz wymaluj jak ta dziewczyna z "M jak miłość" zapomniałam jak sie nazywa ale chyba Marzena (Kuba się w niej kochał) ..Bardzo ładna jesteś!
Brzuszek piękny!

Luluś No wiesz ty co .. jak ty możesz coś takiego nawet pomyśleć? Przecież jesteś nasza i skoro uczysz się dopiero polskiego to masz prawo popełniać błędy! Przecież nawet polacy byki strzelają i co.. Eh ...szkoda gadać na takich ludzi ..My chcemy z Tobą pisać a nimi się nie przejmuj!
Pamiętasz może jak mnie potraktowali na "starym TT" ale mi smutno było jak na mnie taką nagonkę zrobili, płakałam nawet ... Ale Karolas tam weszła i porządeczek zrobiła! :ico_sorki: jej za to !
No ,no ..ale masz przystojniaka! I te włosy, och!

Eve Wojtusiowi też górne zębole wychodzą i tez jest małym marudą ... Przy dolnych tak nie wojował!
No ale ząbki+ szczepienie to mieszanka wybuchowa- współczuje! Może Viburcol zapodaj?

Dziękujemy za życzenia :ico_brawa_01:

Mamcia hmhmhm ..pikantnie się zrobiło...Nono to się mężuś ucieszy! Zdaj relacje jak poszło!

Wojtulek padł ale też mi dziś dawał w kość... Mam nadzieje, że pośpi chociaż z 2 godziny, bo mam ochotę se poleniuchować. No ale wszystko co dobre się kończy jak to się mówi i przyłączam się do pań, które dziś sprzątają! Ja idę zaraz :ico_prasowanko: ale nie cierpię tego...Szczerze powiedziawszy to wolę myć chyba okna niż prasować!
A powicie mi czym kurz tępicie bo ja już rany nie daję! Muszę codziennie kurze ścierać na półkach i na podłodze :ico_szoking: a w sumie to dwa razy ...Ale podejrzewam, że jak Tomek robi sypialnie i gipsuje to się prószy, bo inaczej skąd?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 paź 2007, 17:18

Małgorzatka, echh juz nic niewiem co z tym striptizem, bo kurcze bylam chora 2 tygodnie temu i wymiotowalam przez dwa dni i przez to okres znow dostalam mimo brania tabletek, bo biore te na 21 dni, wiec mialam okres tydzien, potem spokoj 1 tydzien, i znow okres i tak sie juz ciagnie do dzisiaj kurcze, za 7 tabletek koniec paczki i znow okres bedzie, wykrwawie sie za wszystkie czasy,.... :ico_puknij: nic tylko machnac reka, ale juz kij tam z tym okresem, zabawic sie zawsze mozna hihihihihi

eve nic wlasnie, zadnego guza, tylko od tego upadku ciagle glowa mnie caly dzis dzien boli i jak jechalam autobusem to mnie zamroczylo, wiesz chyba pojde do lekarza, bo mi sie to nie podoba, ale dziwnie, bo sie nigdzie nie uderzylam, tyle co na podloge spadlam

no a teraz:
no to ja wklejam... ale ostrzegam! ilosc przeogromna!!!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a OTO JULCI ZABOJCZY USMIECH!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a teraz poranny wyczyn Julci, rodzice leza w lozu zaspani, a mala dogrzebala sie do stolu i jakos stracila winogronka ze stolu, i je wcinac jako sniadanko zaczela :ico_szoking: oczyiwiscie jak wykazalo nasze detektywistyczne badanie, ksiezniczka korzonkow ani skorki nie trawila tylko wypluwala z powrotem!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no to na tyle......

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

10 paź 2007, 17:45

mamcia super fotki :ico_brawa_01: Alez Julcia sie zmieniła, taka z niej teraz mała słodka dziewczynka a już nie niemowlaczek :ico_brawa_01:
Naprawdę super zdjęcia

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

10 paź 2007, 17:57

Cześć LUTÓWKI :ico_buziaczki_big: nareszcie mam dziś trochę luzu w pracy - tzn nie mam ale postanowiłam zrobić wszystko jutro :ico_wstydzioch: , żeby wreszcie do was zajrzeć i coś napisać, ale tyle piszecie , że czytałam was od godziny 15.00 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: już się zaczęłam bać , że nie zdążę dzisiaj nadrobić wszystkich zaległości na tt :-D ale to dobrze, że tak piszecie, ja uwielbiam nasz wątek i nasze pogaduszki i czytania co u was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hekkate gratuluję pierwszego ząbka u Daniela, wprawdzie pisałaś o tym 10 stron temu ale ja dopiero dzisiaj przeczytałam

a jeśli chodzi o żółtko to ja raz po raz daję, ale ostatnio Joasia po nim wymiotuje :ico_noniewiem: no nie wiem o co chodzi, i dziś też wymiotowała, a ugotowałam jej taką pyszną zupkę z indykiem, brokułami, ale jak dodałam żóltko do słoiczkowego jedzonka to też zwymiotowała, czy to możliwe, żeby żółtko szkodziło?????

mama Julci ja też jestem z moim mężem od 15 roku życia hihi, a od 17 tak na poważnie.

Jednak mój mężuś jest kochany, pomocny i nadal romantyczny, mimo że sam gada o swoim uczuciu do mnie tak:
ja cię kocham ale troszkę
jak kogucik swą kokoszkę

(bo kogucik swą kokoszkę kocha stale ale troszkę)
ale ja wiem , że tylko tak gada a kocha mnie MOCNO!!! Ale ja jego bardziej hihi

mamaJulci a gdzie fotki twojej córeczki????? Nie wkleiłaś w profilu , w podpisie tych linków które ci wysłałam??? Widzisz ja ostatnio miałam ogrom pracy i nie wchodziłam na TT, jak masz jeszcze jakiś problem z tymi zdjęciami to pisz :ico_oczko:

Justyna szkoda, że nie mogłam ci pomóc co do trzydniówki, bo mnie nie było, ale cieszę się, że twój synek już zdrowy :ico_brawa_01:

ML jak to dobrze, że Tobiaszek też zdrowy jak ryba :ico_brawa_01: tyle się ostatnio nachorował. I gratuluję wstawania na nóżki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lulu mi się bardzo podoba jak piszesz po polsku :ico_brawa_01: , nawet właśnie z małymi pomyłkami bo fajniej mi się tak czyta - super! I nic się nie przejmuj tylko pisz z nami jak najczęściej. I jestem pod wrażeniem , że sama się wszystkiego nauczyłaś - ale jesteś zdolna :ico_oczko: ja to w ogóle niestety do języków nie mam głowy :ico_noniewiem: Tak więc mam nadzieję, że teraz już będziesz z nami duuuużo pisać, bo wiesz przecież że my tu uwielbiamy czytać te nasze wypowiedzi hihi WSZYSTKIE!!!

Dziewczyny ŚLICZNE ZDJĘCIA WASZYCH POCIECH WKLEJACIE :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-10-10, 18:53 ]
:ico_tort: 100 LAT DLA WOJTKA I MILENKI :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

10 paź 2007, 19:18

Mamciu to idz do tego lekarza i to jak najpredzej
zawsze lepiej dmuchac na zimne
a fotki.... poprostu REWELACYJNE!!!!
Julcia jest sliczna!!!
i takie fajne minki robi
a jej usmiech jest zabójczy :-)))

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 paź 2007, 20:09

Katelajdka super fotki Bartusia, sliczny z niego chlopczyk, kiedys bedzie niezly przystojniacha

Malgorzatka Kajunia sto lat dla waszych pociech Wojtusia i Milenki albo na odwrot damy przodem;)

lulu nie kumam jak ktos mogl Ci cos takiego napisac. a poza tym to czasami ludzie mieszkajacy cale zycie w polsce pisza i mowia gorzej po polsku niz Ty. nie mowiac juz o duzych i malych literach i interpunkcji (ja jej bardzo rzadko uzywam). wiec w ogole sie nie przejmuj i pisz na lutowkach jak najczesciej.

Mamcia jak zwykle rewelacyjne fotki

Hekkate pierwzy zabek sliczny i widac ze juz niedlugo bedzie drugi

u nas chyba beda sie wyzanac gorne zabki bo Tymek jest nie do wytrzymania, juz mnie dzis od niego glowa boli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości