Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 10:52

kaasiaa79 pisze: może coś znajdą i naprawią

juz wczoraj znalezli... turbina, wlew paliwa i rozrusznik - sama turbina nowa do tego auta ok 7000 zl :ico_olaboga: , kupilam go za 5000, dolozylam jeszze do interesu, a sprzedam za 1500. normalni zloty interes :ico_zly: :ico_olaboga:
Luska ok, przespala ladnie noc, nie bylo zadnych ekscesow (oprocz tego, ze bardzo pozno zasnela). teraz znowu sobie przyciela komarka, ale normalnie sie zachowuje, wiec raczej nic jej nie jest
SANDRUSIA)) pisze:wiecie co tak patrze na to zdjecie w podpisie swoje i jakos mi sie wydaje ze wygladam na nim jak taka slodka idiotka

nie powiem, zejak idiotka, ale to poprzednie mi sie bardziej podobalo. a wogole fotogeniczna jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 10:59

Jasnie Pani :) pisze:sama turbina nowa do tego auta ok 7000 zl
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: pogięło ich???? :ico_puknij:
a co ty masz za fure? kuby kolega kupił pontiaka trabsporter czy coś, taki duży van, zapłacił 13 tysiaków, a włożył już 8, bo częsci do tego cholerstwa bardzo drogie :ico_zly: i też sprzedaje za marną kase, wściekły jest jak cholera, ale sie nie dziwie :ico_noniewiem:
to może już nie naprawiaj tego auta i opchnij je tak jak jest?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 10:59

[center][size=200]acha!!! stawiamy na Luścyne dwa miesiace:[/center][/size]

[size=150][center]dla maluchow dwa torty
:ico_tort: :ico_tort:

dla mniejszych maluchow dwa buziaczki, bo mleczka na ikonkach nie ma
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dla mamus karmiacych dwie kawki
:ico_kawusia: :ico_kawusia:

a dla calej normalnej reszty mama Luski po prostu stawia
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:[
[/size][/center]

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 11:00

Gosia teraz sobie spojrzałam i widać zdartego noska Tomka :ico_oczko: do wesela się zagoi, a bardzo zawadiacko wygląda, ja lubie takich chłopaków-rozrabiaków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 11:01

no wlasnie nie bede go naprawiac, bo juz do skurwiela nie wsiade :ico_zly: :ico_zly: przeciez o malo sie wczoraj nie zapalil, a ja w nim wiozlam swoje dwie kobiety zycia - swoja mamę i swoja córke :ico_olaboga: :ico_olaboga:
to jest peugeot 605, taka wielka krowa

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 11:02

Jasnie Pani :), to ja biore totra i piwko :-D
[size=150]a dla naszej panny Łucji 10000000000 buziaków[/size] :ico_buziaczki_big:
ale nam dzieciaczki szybko rosną, a jeszcez tak niedawno Lusia nie chciała nawet myśleć o wyjściu z brzucha :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-18, 11:03 ]
nie wiedziałam, ze peugeoty takie drogie części mają, no, ale trudno, dobrze, że nic złego wam sie nie stało, a auto sprzedaj w cholere, jak takie felerne :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 11:14

jasnie pani to dla luski wirtualne buziaki !!! i gratulacje dla rodzicow zdrowej pieknej duzej cory!!!!!!!!!!!!!!!
a auto :502: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
najwazniejsze ze luska zdrowa i kobiety jej zycia czyli mama i babcia :-D

sandra ja tez slodkiej idiotki nie dojrzalam :ico_nienie:

kaasiaa79 pisze:kto w sobote wstaje o 7

szalony ojciec :ico_olaboga: :-D

gosia fajny ten twoj synek z zadartym noskiem :ico_oczko:

kasik plotki pierwsza klasa :ico_brawa_01: raczkowanie na plecach? pierwsze slysze :ico_szoking: :ico_brawa_01: ale masz wesolo z mala.. hihi lepiej wez sie za cwiczenia bo wroci rehabilitant i dostaniesz po glowie hihi :wpale: :-D

leos oczywiscie spi .. pewnie standardowo do poludnia, ale juz nie tak spokojnie i twadro jak ze mna... wiec co chwila sie budzi...
a ja... o ku.. zapomnialam ze od godziny gotuje ta herbatke z przepisu od sandry... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no ale na szczescie cala woda sie nie wygotowala :ico_oczko:
musze dom ogarnac, na szczescie mam siostre do pomocy.. a w realu wyglada to tak ale to ona wiekszosc sprzata a ja co nieco pomagam :ico_wstydzioch:
niedlugo wraca adam i mamy zamiar wziac sie wreszcie za farbowanie moich odrosnietej czupryny hihi
bywajcie hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sie 2007, 11:15

hej dziewczyny!!!!
dzieki za rady, ja tak własnie mysle ze mały z wygody woli butle, ale butle podaje mu juz w oststeczności :ico_brawa_01:
Gosia Tomuś boski ma uśmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a oczy chyba zielono - piwne :ico_brawa_01:
Jasnie Pani co za gruchot!!! oddaj na złom, a za kase jaką dostaniesz napij sie za nasze zdrówko :ico_brawa_01:
Lucy ciesze sie ze masz paszport
Kasik Viki zdolna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz Wam opowiem co mój synek zrobił wczoraj :ico_puknij: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
poszłam do tego sklepu z wózkami co Wam pisałam i kazałam babce pokazac mi jak sie skłąda ten wózek, jakie mam funkcje itp, a ze Franio mi płakał ( z głodu ) oczywiscie to wzięłam go na reće i w momencie jak babka pochyliła sie zeby mi pokazac jak sie skłąda :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: mój kochany synalek zajechał arie :ico_olaboga: jak nie piernie :ico_wstydzioch: ale to nie było zwykłe pierdniecie ( trwało ok 10 sek) i połączone z gów..... wiec jak zaleciało to ona tylko na mnie sie spojrzała ( czemu na mnie?? , bo pierniecie było jak u starego?) to jej mówie ze przepraszam, ale to mój syn, a ona na to : :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: oczywiscie ze to on..... wiec sobie tak myślałam ze ona myślała ze to ja :ico_wstydzioch:
trudno... wazne ze kupa była :ico_brawa_01: a potem w tym sklepie go przebrałam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale skunksy były :ico_brawa_01: i nakarmiłąm hihiihihihihihih
a druga sprawa: moja siora tu jest z córką i poszły przedwczoraj do masta na zakupy, a ze moja siora siedziała w sklepie z ciuchami i kosmetykami trzy godziny, wiec małej sie nudziło ( ma 2, 5 roku) i jak moja siora stała juz przy kasie to mała darła sie w niebogłosy ale za chwile sie uspokoiła i mowi do mojej siory: mama moge???? a moja siora nie patrzac o co jej chodzi mówi : możesz! ( zeby miała swiety spokój i miała) dopiero w domu zauważyłą ze mała zwinęła cienie do powiek :ico_szoking: i mówie do siory, : ale nonono, lubie takie kolory, a ona Matka Teresa z Kalkuty i poszła zapłacic za nie na nastepny dzien bo nie mogłą spać cała noc i mówiła ze ma wyrzuty sumienia :ico_puknij: tłumaczyłąm jej, ze jak ją nie złapali to me se dać spokój, ale ona swoje, wiec poszła i zapłąciła :ico_wstydzioch: och ta moja chrześnica :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-18, 11:18 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


[size=200] Luśka dla Ciebie !!!!!!




Rośnij mi zdrowo synówka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 11:19

marta ... ale sie usmialam... chcialabym zobaczyc mine sprzedawczyni jako reakcje na to wielkie pierniecie.... :ico_smiechbig:

a dla siostry :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za uczciwosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i dla malej za spryt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sie 2007, 11:21

Madziorka dzieki !!!! :ico_brawa_01: moja siora zawsze taka uczciwa :ico_brawa_01: a mała oprócz tego ze sie wymałowała innymi cieniami to jeszcze drugie zwinęła, a tamte otwarte zostawiłą :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-18, 11:22 ]
acha !!!! ten wózek co tu kosztuje 400 f ( ten co mi sie odoba) w Polsce kosztuje 1500 zł :ico_szoking: wiec taniej :ico_brawa_01: zaraz Wam link wkleje

[ Dodano: 2007-08-18, 11:29 ]
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=900

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość