Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 maja 2010, 15:28

Kasia czekamy na zdjęcia!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 maja 2010, 18:19

Kala podziwiam cie że z dwójką małych dzieci i trzecim w drodze składasz o rozwód... pewnie tez bym tak zrobiła, jakos dasz rade - napewno
moje dziecie juz spi mam nadzieje ze na noc :ico_sorki: ide zabic jakąś wstrętną muche bo mi lata i bzyczy.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 18:42

Kasia90 każda dzidzia której ząbki lezą jest taka że wszystko by do buźki brała :ico_noniewiem:

Magduś81 że też dajesz radę z bliźniakami i psiakiem. Jak pies reaguje na dzieci? Weronika woła na nasze psy <ho hoł> więc u nas hohoły dzieci się boją i uciekają jak tylko usłyszą Weronikę lub Szymka :ico_noniewiem: a mam jedno pytanko. Od niedawna dajemy psom żarcie z puszki i mam problem, bo na drugi dzień już kurde bele pleśń jest pod pokrywką i co robić - zbierać pleśń i dać resztę im żreć czy wszystko wyrzucić???
Widzę że Zosia Magdy33 to synowa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 maja 2010, 20:00

hej kobitki

przez czały dzień nie miałam czasu na neta , bo juz o 8 rano byłam w ubojni po świniaczka tzn połówkę , a potem wujek mi ją dzielił obrabiał o raju ale na tym trzeba sie znac :ico_noniewiem:

potem wróciłam do omu i szybko ugotowałam zupkę , Ala wróciła ze szkoły popilnowała troszkę Lolka a ja oprzatnełam mieszkanko
następnie wypogodziło się to wziełam Lolka na spacer i na 15 miałam klientki na pazurki to odstawiłam malego do teściów i poszłam popracować i odpoczać od małego :ico_oczko:
znowu do wujka po popakowane mięsko , zjadłam świeżyznę i do domu tzn , prosto do ogródka bo chwastów kupę wyrosło i niedawno weszłam do domu , mały buszuje na dywanie w zabawkach a jak korzystam i siedze w necie :ico_oczko:

Kala ;), współczuję sytuacji , ale jak ty sobie to widzisz pójdziesz na rozprawę i poweisz ze mieszkacie razem ,ale chcesz rozwodu ?
moje dziecie juz spi mam nadzieje ze na noc
na noc :ico_szoking: , moje jeszcze w pełni sił bawi się :ico_haha_02:
Kasia czekamy na zdjęcia!
dokładnie czekamy , czekamy :ico_haha_02:
Sesja zrobiona. Milenka była super modelką. Jutro powinnam już coś Wam wkleić
:ico_brawa_01: dla małej modelki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 maja 2010, 20:09

wiolaw, na noc ;) zaraz dam jej mleczko przez sen i do 6 mam ją z grzywki :)

dziewczyny fajny http://www.allegro.pl/item1031310182_ko ... eczek.html ? potrzebuje kojec do kuchnu bo tam za zimno aby ją na podłodze rozłożyć a w wózku robi sie niebezpiecznie a cos takiego to i na teraz - na leżaka i na siedząco a pozniej te kulki dac.... super mi sie wydaje, dzien dziecka idzie trzeba rodzinie pomóc kupic trafiony prezent ;) bo teściowa sie wysiliła ostatnio - przywiozła wiatraczek który kosztował może ze 2 zł, no może 3 - rozumiem brak kasy ale to juz lepiej mogła nic nie przywozić :ico_noniewiem: dobre ma checi kobieta lecz wychodzi "jak zwykle"
tylko najgorzej jak moja ta kuzynka by przyszła, bo jej ta mała córka jest ok, ale ta starsza pewnie by sie chciała tam wpakowac... mam nadzieje ze jesli taki dostaniemy to nie przebije go bo bym chyba pogryzła :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 maja 2010, 20:25

isiawarszawa, bardzo fajny ten kojec

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 maja 2010, 20:29

własnie przeglądam tak sobie allegro, jest duzy wybór tych dmuchanych kojców, i nawet nie drogie bardzo... pogadam z piotrem i pomyslimy
aa zapomniałam pranie powiesic, lece i nastepne wstawie...
pewnie zajrze dopiero rano bo mnie plecy bolą od siedzenia! do jutra

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 maja 2010, 20:39

Kala No u nas trochę lepiej. I tak to nie jest to co np w Sandomierzu. :ico_szoking: Masakra.
i odpoczać od małego
Fajnie masz, czasem nawet od najbardziej grzecznego dziecka na świecie trzeba odpocząć, a ja nie mam jak.
fajny
Fajny, fajny. ^^

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 21:00

dziewczyny mam dość!
Chciałam porozmawiać z Rafałem, żebyśmy się pokojowo rozstali a on wyskoczył że i tak zabierze mi Weronikę :ico_zly: Nie wiem co robić. A jak sędzina przyzna mu opiekę? :612:

[ Dodano: 2010-05-19, 21:06 ]
matikasiu Rafał wie o pozwie i nie będziemy razem mieszkać ale on chce do swojej mamusi psychopatki Weronikę zawieść na wychowanie :506:

isia obawiam się że Rafał celowo doprowadza mnie do rozstroju nerwowego grożąc że mi odbierze prawa do Weroniki i dlatego czasami żałuję decyzji o złożeniu pozwu

wiolaw on ma meldunek w Sosnowcu a ja i dzieci w Częstochowie także nawet nie zaznaczyłam że mieszkamy razem bo i tak rzadko go widziałam

idę coś zze sobą zrobić bo zaraz coś zrobię głupiego! :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 maja 2010, 21:09

Kala nie może Ci odebrać dziecka, bo to on Cie zdradzał, masz świadków, to on Cię krzywdził...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości