katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 lis 2007, 14:14

M0rD3CzKa,oj, Boze, a co sie stalo z paluszkiem Natalki?Daj znac szybciutko jak tylko wrocicie :ico_olaboga:

Delicja-a jesli moge spytac to ziemniaka masz takiego swojskiego czy ze sklepu, bo moze Mala uczula ta chemia, ktora jest w warzywach i owocach :ico_noniewiem: A o groszku pisala Agi, bo niestety uczuli Mayeczke.Nie wiem co Ci poradzic,moze zajrzyj na ta liste, ktora Agi podala.

Kasik-ciesze sie, ze Wikusi juz calkiem przeszlo a Tobie przechodzi.U nas jakby katarek wrocil i teraz sama nie wiem czy to czasem nie alergia na pierze bo wlasnie od ponad tygodnia zmienilam cienka koldre z czegos sztucznego na
pierzynke :ico_noniewiem: Fajnie, ze chodzicie sobie na te zajecia dla Dzieciakow i nie pisz, ze moja synowa za glupiutka na nie :ico_nienie: ona musi tylko dorosnac troszeczke i zobaczysz jak bedzie sie swietnie bawic.A jak ja bym trafila na niemiecka taka grupe to byloby ze mna duzo gorzej bo ja od pol roku usiluje bezskutecznie nauczyc sie :ico_nienie: JEDNEJ niemieckiej kolysanki :ico_placzek: Nie mam zadnych zdolnosci wokalnych i jezykowych :ico_placzek:

Caro-no to chyba bedziemy mialy nie za blisko do siebie jak odwiedzisz brata bo ja do Franfurtu mam 180 km, ale kto wie...moze nam sie uda.I masz racje, ze odchudzac sie trzeba dla siebie, ale maly doping meza nie zaszkodzi :ico_oczko:

Jogobella-na tej stronie www.laktacja.pl jest lista lekow, ktore mamy karmiavce moga zazywac, wiec jak nie obedzie sie bez antybiotyku to mozesz sobie tam zajrzec,ktory najbezpieczniej.I Twoja corunia prawie tak duza jak jej roczna kuzyneczka-sliczniutko Ci rosnie i coraz bardziej caly tata :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-28, 13:16 ]
no krolewicz sie obudzil oi tyle popisalam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-28, 13:22 ]
kolka-no Julka nie bylaby taka okraglutka jakby musial miec takie ograniczenia :ico_haha_01: dobrze,ze nie ma bo byloby jej ciezko i Tobie-bo kto by ja upilnowal przy doroslch kanapeczkach :ico_haha_02: dobrze,ze plucka juz w porzadeczku :ico_brawa_01:

kamelek-ja tez mam tak lozko jak Ty i dlatego zostalam calkiem wyprowadzona z sypialni do pokoju Antosia.Juz nie wiem co to znaczy zasypiac wtulona w meza :ico_placzek: I tez sie martwie, ze przyzwyczaje Antosia do spania ze mna i bedzie afera jak kaze mu kiedys spac samemu w pokoju :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-28, 13:26 ]
syla -bielzna sie pochwal-pewnie masz linka do niej.A rzeczywiscie za moich czasow to Takie rzeczy sie nie zdarzaly na dyskotekach-Boze ,co to bedzie jak nasze dzieciaki dorosna do dyskotek :ico_olaboga: Chyba wtedy osiwne ze zmartwienia.Dobrze ,ze sie wytanczylas i moglas choc na chwilke oderwac sie od nieustannych obowiazkow

[ Dodano: 2007-11-28, 13:31 ]
Agi-ja mam obawy,czy smakowalby mi taki slodki ziemniak :ico_noniewiem: ale Antosiowi to pewnie tak.Dzieki za podpowiedz, musze obczaic jak to po niemiecku bedzie sie nazywac.i musze Ci pochwalic corunie-pieknie siedzi na swoim pojezdzie-moj Antos jeszczre tak nie potrafi :ico_wstydzioch: A wczoraj wolal tata,tata-chyba to wrozy na brata :ico_noniewiem: A ta zabawka-balkonik do nauki chodzenia :ico_haha_01: to widac w Ameryce duzo tansza, u nas trzeba dac od 30-40 Eur i to tez w TOYSRUSIE:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 14:34

katrin pisze:zostalam calkiem wyprowadzona z sypialni

I ja też... Tylko, że u nas jest tak, że ja śpię sama w pokoju a Rafał z Julką, bo przez ten kaszel nikt by nie spał. O 5 rano, kiedy R wyjeżdża do pracy budzi mnie i idę do Julki. Tylko zazwyczaj tak zaczynam koncertować, że ja budzę. Ale takie spanie ma dwie zalety. Przypadło mi wygodniejsze łóżko i skończyły mi się problemy z kręgosłupem. A dwa to- jak mała się budzi głodna to tatuś ja obsługuje a ja nieświadoma dalej śpię :-D :ico_oczko:

Właśnie przeglądałam jedną gazetę i czytam: na jednej stronie wielki artykuł: w sklepach nie ma telewizorów, ludzie wykupują masowo ze sklepów!!! Odkręcam kartkę i co jest napisane? NIE STAĆ NAS NA śWIęTA! :-D :-D No, ale za to w tv sobie ludzie popatrzą na cudze :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

28 lis 2007, 14:35

Agi-a jestes na www.nasza-klasa.pl ?

[ Dodano: 2007-11-28, 13:38 ]
Kolka,no to cala prawda z gazet wyszla na jaw.Szczerze to nie lubie teraz czytac gazet -zwlaszcza kolrowych, bo wiekszosc artykulow sponsorowanych-awiec prawdy to sie nie dowiem :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 lis 2007, 16:18

Kolka też to czytałam, paranoja jakaś!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni

Nic nie pamiętam oczywiście co pisałyście :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Syla dobrze,że się wybawiłaś, mojemu synkowi też smakują bardzo mandarynki, włąśnie dziś musiałąm lecieć do sklepu bo nie było ani jednej, a wogóle to zauważyłąm,że smakują mu bardziej owoce surowe od tych w słoiczku, wiec takie mu daje!

Kasi.k to fajne te zajęcia muszą być, ja też tkie chce :ico_placzek:

Kurcze naprawdę nie wiem co miałam napisać............. :ico_olaboga:

To lecę, bo chyba móżg mi się przegrzał

Mordko no włąśnie jak córa załatwiła palucha?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 17:18

caro pisze:To lecę, bo chyba móżg mi się przegrzał
:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 lis 2007, 19:00

witam ponownie...
Natalka ma tylko lekko wybity palec..a stalo sie to w nocy w lozku... Kinga ja potracila i paluszek jej sie jakos tak wywinął..no i chodzic nie moze :ico_puknij: na szczescie nie jest zlamany...syla75, pokazuj nam ta bielizne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kamelek1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki za spryt :-D Kolka, dobrze ze u Niuni juz lepiej :-) mam nadzieje ze Ty tez sie juz czujesz dobrze :ico_haha_02: i wielkie :ico_brawa_01: dla Julci za kanapke :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 19:14

M0rD3CzKa, to całe szczęście. Ale wybity też boli, wiem coś o tym :ico_oczko: A Twoje dzieci widać szaleją i przez sen :-D

A my musieliśmy dziś obniżyć już łóżeczko, bo moje dziecko za sprytne sie robi. O mały włos a dziś by z niego wyleciała :ico_olaboga:

A mój mąż po pizze pojechał i nie ma go ze dwie godziny. Chyba sam ją je :ico_placzek: A taka mam chętkę na pizzę...

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

28 lis 2007, 20:04

witajcie dziewczyny , u mnie kurde wszystko sie sypie w poniedzialek musze wrocic do pracy a wcale nie czuje sie zdrowsza jutro ide po antybiotyk ponoc te z grupy penicylin nie wnikaja i nie sa szkodliwe dla malca , ale zeby nie bylo za wesolo dzis obudzil mnie okropny smrod w pokoju , potem wymiotowalam mialam biegunke i w ogole jakas masakra i wiecie co sie okazalo ze chyba czad sie ulatnia w pokoju , jestesmy swierzo po remoncie i wszystko trza zrywac bo przeciez nie mozna tego lekcewazyc , przeciez zasnelibysmy i nigdy sie nie obudzili...i to jeszcze w pokoju gdzie jest lozeczko malej , przenieslismy sie do innego i caly weekend prucia scian idzie sie pochlastaccccc,

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 lis 2007, 21:11

Joguś jezu chryste to niezaciekawie, ale lepiej zrywać, niż potem miałoby się coś stać! Z czadem nie ma żartów!
A nie możesz dostać jeszcze zwolnienia?

Kolka to córcia już coraz bardziej ruchliwa jest, co? a tak narzekałaś,że leniwa :ico_nienie: :ico_nienie:

Mordko to dobrze,że nie złąmany!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 21:33

jogobella, o matko!! Co tam ściany... Lepiej 10 razy pruć niż dopuścić do tragedii... Wiem co mówię, bo mój rodzony braciszek umarł właśnie przez czad :ico_placzek: Może dostaniesz jeszcze zwolnienie, co? :ico_noniewiem:

Caro, a no właśnie nie wiem co z Julką się dzieje... sprężynka jakaś z niej się zrobiła. Jakby owsiki miała. Ale nie ma, bo badana była :-) :ico_sorki:
Idę chyba pod prysznic i do łóżeczka...

A frekwencja na TT znów spada... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość