Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

09 maja 2008, 13:02

Witam Was! Ja juz po wizycie :ico_haha_02:
KTG super maly juz siedzi tam gdzie ma siedziec :ico_haha_01:
rozwarcie na palec, takie jak dwa tygodnie temu, wiec moje spacerki nie daja efektu,
Wyniki krwi, moczu ,cisnienia super :ico_brawa_01: Nawet schudlam prawie kilo
No i termin kolejnej wizyty 26 maj czyli termin porodu- gin twierdzi ze raczej nie urodze przed ta data a nawet bardziej po... :ico_haha_01:
A wiec czekamy, odliczamy a noz widelec Kacperek zechce wyjsc wczesniej :-)

Och Monisiu wspolczuje Ci bo ja juz tez pewnie bym niezle swirowala...Ale caly czas jestem z Toba!

Szpilka pisze:zrobila mi sie jakby taki szerszy pas w zdluz talii po jeden stronie.. tzn pod brzuchem.. co to moze byc??

Amoze to rozstep? albo odparzenie w sumie cieplo teraz a brzuszek troche moze opadac!


Szpilka pisze:
bo juz kolejna noc wstaje regularnie co godzine i ciagle chce mi sie pic


Ja mam to samo i to juz od ponad dwoch miesiecy regularne co godzinne pochody do kibelka no a na polce stoi szklanka mleka i litr wody mineralnej ktora pochlaniam w ciagu nocy :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 maja 2008, 13:06

KTG super maly juz siedzi tam gdzie ma siedziec :ico_haha_01:
rozwarcie na palec, takie jak dwa tygodnie temu, wiec moje spacerki nie daja efektu,
Wyniki krwi, moczu ,cisnienia super :ico_brawa_01: Nawet schudlam prawie kilo
-super wiesci,doskonale,teraz juz tylko sobie czekac relaksujac sie i nie myslac czesto o porodzie,bo jak widac mozna popasc w dolek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

09 maja 2008, 13:15

a ja po długaśnej kąpieli, Maja śpi, wygrzebałam z szafy prostownice i wyprostuje dziś włosy nie robiłam tego ze 2 lata już

wyciągnęłam przy okazji moje spodnie sprzed ciąży z Mają i normalnie popadłam w doła sa takie maleńkie jakby dziecka i tak mi się przykro zrobiło że nigdy już nie będe taka chuda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 maja 2008, 13:20

a ja po długaśnej kąpieli, Maja śpi, wygrzebałam z szafy prostownice i wyprostuje dziś włosy nie robiłam tego ze 2 lata już
-no własnie ja tez po kapieli i musze wskoczyc na gore i tez mam zamiar wloski wyprostowac dzisiaj :-D
zauwazylam,ze dluzej sa swieższe po tym zabiegu i ladnie sie swieca :ico_oczko:

babe_boom pisze:wyciągnęłam przy okazji moje spodnie sprzed ciąży z Mają i normalnie popadłam w doła sa takie maleńkie jakby dziecka i tak mi się przykro zrobiło że nigdy już nie będe taka chuda
-nie martw sie kazda z nas nie wbija sie w to co przed ciaza juz dawno i dlugo potrwa az sie wbijemy w nie ,ale wiesz co w zwiasku z tym,ze rodzimy przed latem to jest szansa na to,ze bedziemy zrzucac zbedne kg szybciej,gdyz pic bedzie sie nam chcialo czesciej niz jesc :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 maja 2008, 13:52

hej hej, to znowu ja...nie ma juz sensu abym pisala o sobie, bo nic nie uleglo zmianie :ico_noniewiem:
dziekuje Wam wszystkim kochane za pamiec i troske :-)
oj widze ze nasze majowe skarbeczki nie bardzo sie spiesza z przyjsciem na swiat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

09 maja 2008, 13:59

MONIKAB fr pisze:oj widze ze nasze majowe skarbeczki nie bardzo sie spiesza z przyjsciem na swiat :ico_oczko:


mają jeszcze duuuużo czasu

uciekam z Majutkiem na spacerek
do później

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 maja 2008, 14:04

babe_boom pisze:mają jeszcze duuuużo czasu


No nie wszystkie... :ico_noniewiem:

Ja wlasnie wrocilam z godzinnego spacerku z Ola... teraz jemy lunch, a potem ona drzemka - a ja relaks :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 14:05 ]
A tak w ogole to stawiamy dzis :ico_tort: i :ico_kawa: z okazji 19 miesiecy Oli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

09 maja 2008, 14:06

emalia30 pisze:teraz juz tylko sobie czekac relaksujac sie i nie myslac czesto o porodzie,bo jak widac mozna popasc w dolek

Dokladnie Emilko dokladnie :ico_haha_02:

Ja tez sie wybieram na spacerek i maly wypad na sklepy z kolezanka bo siedzenie w domu juz mi sie nudzi a tak to przynajmniej czas szybciej leci :-D Tym bardziej ze mezus w pracy na druga zmiiane wiec siedze do 23 sama w domu!

Do pozniej!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 maja 2008, 14:21

A tak w ogole to stawiamy dzis :ico_tort: i :ico_kawa: z okazji 19 miesiecy Oli :ico_haha_01:
-to ja porosze :-D i sle buziaka dla Oli od cioci forumowej

Ewelina83 pisze:Ja tez sie wybieram na spacerek i maly wypad na sklepy z kolezanka bo siedzenie w domu juz mi sie nudzi a tak to przynajmniej czas szybciej leci :-D Tym bardziej ze mezus w pracy na druga zmiiane wiec siedze do 23 sama w domu!
-masz racje,sama mysle co by tutaj robic,jakos coraz czesciej odczuwam nude
kurcze pracowalam tyle a nagle sie urwalo i nic,sprzatac mi sie nie chce,pogoda ni jaka,kompana tez brak na zakupy,no jest syn,ale on marudzi jak ma gdziekolwiek wyjsc do sklepu

Awatar użytkownika
Szpilka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 10 mar 2008, 17:24

09 maja 2008, 14:21

babe_boom, ja tez tak mam patrzac na spodnie sprzed ciazy :( czarna rozpacz

Ewelina83, aby to nie byl rozstep bo sie chyba zalamie.. :ico_szoking:

teraz latam jeszcze w dzien.. wc-picie-wc-picie i tak caly czas..

ale mamy piekny dzien.. tez bym poszla na spacer..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość