Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 11:37

marta fajny wozeczek.. to w polsce ok100f taniej... :ico_szoking: niezle

a uczciwosc sie ceni!!! chyba dobrze ze siostra jest ok co? hihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 14:16

Martusia, no nareszcie orządny kupsztal :ico_haha_01: :ico_brawa_01: a do pryczków się pzyzwyczaisz, Lenka też czasami jak zagrzmi to wszyscy na mnie :ico_puknij: :ico_oczko:
wózek fajny, ale ja wielka fanka parasolek jestem, ale wiem, ze mialas głęboiki od koleżanki to teraz możesz zaszaleć :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla siostry za uczciwość, a dla mnie :ico_nerwusek: bo ja bym nie oddała :ico_wstydzioch:
Madzia ale leoś skubany śpi :ico_szoking: mi by sie takie dziecię przydało, Lenka dziś po 9 z miską przy łóżku stanęła i musiałam jej kulek wsypać, żeby pierwszy głód zaspokoić :ico_haha_01:

ja juz posprzątałam, w międzyczasie, dzwoniłą Hogata, jadą na grilla do Bronisławowa i nas zaprosili, ale Bóg sie nade mną zlitwoał, bo Kubie sie telefon rozładował, więc spokojnie im odmówiłam :ico_haha_01: i tak wieczorem mamy iść na małe bro ze znajomymi, tu koło nas do pijalki, ale będzie kiepsko, bo z dziećmi idziemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 14:37

martuchafrost pisze:w Polsce kosztuje 1500 zł

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wlasnie za tyle godzine temu mojego gruchota sprzedalam :-D :-D wozek w cenie samochodu :-D :-D , a tak powaznie to tyle bym nie dala za parasolke, nawt jakby mnie stac bylo... w koncu to nie jest wieloletnia inwestycja.... zarazilam sie od Skarpety :-D :-D :-D
marta za 1500 to bym sie na smierc zapla, a tego chyba nie chcesz (chyba ze juz tesciowej Franiowej na przedbiegach chcesz sie pozbyc :-D ) :ico_nienie: :-D :-D
Lusia dziekuje ciotkom za zyczenia i dwumiesieczne usmieszki rozdaje :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2007, 16:05

czes dziewczyny
martuchafrost, wozek super ale troszke drogi choc mysle ze i gdy bym ja cos sobie ubzdurala to bym kupila hi hi a co do kawki to wpadam z mila checia moze to byc sroda jak tobie pasuje :ico_noniewiem:
a my wlasnie bylismy u tej dziewczyny co ja poznalam na kawce bardzo fajni ludzie :ico_brawa_01: szkoda ze we wtorek wyjezda do polski na 2 tyg ale obiecala ze zaraz po powrocie wpadnie do mnie :ico_brawa_01:
a my radykalne zmiany wprowadzamy wiec tak smoczusia od dzis nie ma :ico_nienie: Kubus idzie mieszkac do swojego pokoiku (bede tesknic za nim strasznie :ico_placzek: mial luzeczko zaraz kolo mojego luzka i zasypialam trzymajac go za raczke :ico_placzek: ) no i ograniczamy nocne karmienie najpierw dawki zmniejszam a pozniej w ogole :ico_olaboga: oczywiscie nic na sile ale powolutku mysle ze nam sie uda :ico_brawa_01: no i ucze go zasypic bez mojej obecnosci tak wiec klade go i wychodze on najpierw sie bawi pozniej chwilke marudzi a gdy zaczyna plakac to po 3 min wchodze daje mu buzi mowie ze jestem nie daleko i wychodze i wiecie co zasypia sam bez smoczka :ico_szoking: a wszystko to nie trwa dluzej niz 15 min :ico_szoking: przeczytalam te rady w ksiazce i postanowilam sprobowac oczywiscie nic na sile jak juz pisalam ale skoro dziala to dla czego nie dzidzi sie usamodzielnia ja zyskuje czas i wiem ze czuje sie bezpiecznie skoro potrafi sam zasypiac :-D :ico_brawa_01: zobaczymy jeszcze jak bedzie wieczorkiem :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 18 sie 2007, 16:25 przez SANDRUSIA)), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sie 2007, 16:09

dziewczyny kupiłam ten wózek a co tam!!!! dostalismy spłate z podatku 500 f wiec mój powiedział a co tam!!!!!!
ale chyba jestem pojebana, ale tak mi sie podobał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 16:23

SANDRUSIA)), i brawa dla Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielny chlopak i dzielna mamusia, ze tak metodycznie podchodzi do wychowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz, ze ci to zaprocentuje i dziecko nie bedzie sobie wyobrazalo, ze wszystko mu wolno (mam na mysli np sceny ktore czesto sie oglada w sklepach jak maly sie rzuca na ziemie i wpada w histerie :ico_szoking: :ico_szoking: ) . Moja Lusia ma 2 miesiace, a juz nie wola w nocy o papu. czasem jej sie zdarzy, ale tak raz na tydzien... a normalnie to o 22 papu, a na nastepne o 7 sie budzi . moj tata mowi, ze mamy bezproblemowe dziecko tak jak cale zycie :-D :-D :-D nie wiem co mu sie tak ubzduralo, ze mowi, ze nie mamy problemow :ico_noniewiem:

marta tylko zebys potem nie narzekala. jak podjelas decyzje to koniec, musisz sie z nia pogodzic :-D :-D zeby po czasie "wczesny Gierek" z ciebie nie wyszedl :-D :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 sie 2007, 17:43

jasnie pani ale szybko ta fure opchnelas.a co teraz bedziecie kupowac???
sandrusia powodzenia.tez bym chciala konrada oduczyc od smoka lae on zyc bez niego nie moze.caly dzien z nim lazi a jak schowam to sie upomina non stop a ja dla swietego spokoju mu daje. kurcze ale juz nadchodzi czas ze pomimo placzu bede musiala przetrwac ten czas i go oduczyc.

martaja tez jak bym sie uparla to bym kupila nie patrzac na cene tak jak to bylo z pierwszym wozkiem :ico_oczko: najwazniejsze ze ty jestes zadowolona.

kasia baw sie dobrze a dzieci pusc na samopas :ico_oczko:
ja tez bym nie wrocila do tego sklepu zaplacic :ico_wstydzioch:

a lenka to wysoka ,konrad ma 90,5 cm.kurcze jak on bedzie wygladal ze swoja laska taki maly :ico_haha_01:

my dzisiaj juz zaliczylismy farme i znowu z przed nosa zwineli nam pawie piorka. :ico_zly: a tak szuklalam i patrze ze pod pawiem leza dwa i jacys ludzie tam obok byli ,myslalam ze nie widza ale dojrzeli i facet czail sie az paw odejdzie i wzial :ico_zly:
i kryty plac zabaw,konrad wyszalal sie i padnie mi dzisiaj szybko...a pawel szykuje sie na orgie wieczorna-tak czuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-18, 18:11 ]
i chyba dobrze czuje bo cos tam w kuchni pitrasi a jak pytam co robi to mowi ze zobacze wieczorem... :ico_wstydzioch:

a gdzie wy wszystkie balujecie ze nikogo nie ma

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 sie 2007, 18:39

Fela, oj biedna będziesz dzisiaj jak cię chłop po kolacji dorwie :ico_placzek: :ico_haha_01: od czasu do czasu trzeba się poświecić, takie życie :ico_oczko:
Lenka aż tak chyba za smokiem w dzień nie tęskni, za to przy usypianiu musi być, kiedyś zostawiłam u rodziców to mieliśmy histerie na maxa, padła w końcu z wycieńczenia :ico_noniewiem:
Jasnie Pani :), już auto sprzedałaś? czyżby na alegro? :-D dotarły do mnie Lusi buziaki, dziękuje :ico_oczko:
Marta no to zaszalałaś :ico_haha_01: ja takie zakupy to tylko po kilu piwach moge robić, bo powyżej tysiaka skarpeta mi wysiada :ico_haha_01: i tak mam palpitacje serca jak widze cene tego wózka :ico_haha_01: jak będziesz w PL to koniecznie mnie odiwedź i weź wózek, polansujemy się na mieście :-D
SANDRUSIA)), tak trzymać :ico_brawa_01: pewnie trudno będzie ci sie przyzwyczaić, ale zobaczysz, ze tez odetchniesz jak maluszek troche sie usamodzielni :ico_oczko:

po 19 kuba jedzie po tych znajomych, przywizie tu i od nas pójdziemy na piwo, mialam cicha nadzieje, że lenka zostanie u babci, ale moi rodzice jadą na jakiegoś grila i nie było szans, zeby wnuczke im wcisnąć :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2007, 22:52

a to moje dziecie i jego poczatki raczkowania oraz pokoik hi hi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
trudno sie zdjecia robi tego pokoiku poniewaz jest bardzo nalutki :) ale i przytulny :ico_haha_02
a co do teko zdjecia na ktorym tak glupi wygladam to juz sie nie podlizujce piszcie co checie ale najlepsze jest to ze na tym tez nie za dobrze hi hi chcialam inne wkleic i chyba sie pomylilam jak mi sie bedzie chcialo to zmienie najlepiej na takie na ktory mnie nie ma hi hi kaasiaa79, udanego wieczorku zycze :ico_brawa_01: my tez mamy gosci wiec ide na dol bracia mojego L sa bo jeden z nich mial pare dni temu urodziny a ze on w jednym pokoju mieszka ten drogi tez ma male mieszkanko wiec wszystkie imprezy u nas sie odbywaja :ico_olaboga: ale to nawe dobrze cieszyla bym sie bardziej gdy by nie dziewczyna jednego z tych braci bo nie moge jej zniesc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

18 sie 2007, 22:53

Witam kochane :ico_haha_02:
Ciesze sie ze o mnie pamietacie :ico_haha_01: u nas wszystko gra :ico_haha_01: Nati zdrowiutki ja wypoczywam ile wlezie :ico_haha_01: Ala juz prawie nie kaszle, we wtorek lecimy spowrotem do Belfastu.Jutro jeszcze tesciowa organizuje "sped" rodzinny przed moim wyjazdem co mi sie wcale nie podoba :ico_zly:
Ja was ciagle czytam :ico_haha_02: ale jakos nie mialam weny zeby popisac :ico_wstydzioch:
sandrusia widze ze skkasz od razu na gleboka wode z Kubusiem :ico_olaboga: moj Nati w nocy nie je ale smoka ciezko by mi bylo zabrac a i odstawic do innego pokoju tez jeszcze bym sie bala, tzn moj synus zasypia sam ale jednak w moim pokoju :ico_wstydzioch: ale nie krytykuje cie kazda matka wie co dla swojego maluszka najlepsze
madziorka ty to masz energii kobieto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nadziwic ci sie nie moge i podziwiam, a moim skromnym zdaniem Leos podobny do tatusia
martucha co do karmienia to wydaje mi sie ze Franio po prostu woli ciagnac butle niz cyca, z lenistwa, a co do wozeczka to bardzo ladny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja ostatnio jak bylam w PL to taki sobie zakupilam http://www.allegro.pl/item227464235_woz ... ierem.html za 300 zl w sklepie i jestem zadowolona
Dobra dziewczynki azdej z osobna nie napisze bo juz nie pamietam dokladnie i nie chce pokrecic ale pozdrawiam i caluje was wszystkie no i oczywiscie moc buziakow dla dzieciaczkow

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość