tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 08:18

UUUU...."koziol"...nawet nie wiem co to jest ale brzmi okrutnie....
Tutaj chyba tego nie ma-nie slyszalam o tym od zadnej z kobitek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a wogole to dzien dobry :-D

wiecie wczoraj byl dzien 4 tych paskudnych skurczy i napinania sie brzucha...ale juz jakby ciut rzadziej :ico_sorki:
za to zaczynam naprawde czuc duzy naciski i rozne takie zaklucia w kroku :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-17, 07:21 ]
Ale synus kopusia-np wczoraj o 3 rano poszlam na siku i chcialam spowrotem zasnac a tu normalnie trening pilki niznej sie odbyl :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-17, 07:47 ]
aaaaa... w jednej z list co zabrac do szpitala byl recznik dla maluszka...bierzecie???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 mar 2011, 08:54

aneta11, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tez tez :ico_haha_01: czasem to jak Obcy wyglada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to przez skurcze on sie taki dziwny robi... ja mam czasem przerwe posrodku i wyglada jakbym tylek miala z przodu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
aaaaa... w jednej z list co zabrac do szpitala byl recznik dla maluszka...bierzecie???
nie, ja nie biore, tylko dla siebie
a u nas nie mowia na to "koziol", tylko samolot...
mi juz na 15 czy 17 maja ustawili wizyte u gina po porodzie...
jak urodze wczesniej to pewnie mi ja przesuna...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 mar 2011, 08:56

aaaaa... w jednej z list co zabrac do szpitala byl recznik dla maluszka...bierzecie???
ja nie biore bo u nas nie trzeba.Nie wiem jak jest w Twoim szpitalu :ico_noniewiem:
UUUU...."koziol"...nawet nie wiem co to jest ale brzmi okrutnie....
to jak chodzisz na wizyte nie jestes badana na kozle?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 09:03

to jak chodzisz na wizyte nie jestes badana na kozle?
W Londynie przez cala ciaze nikt Ci nie zaglada miedzy nogi :ico_puknij: Ciaze prowadzi nawet nie lekarz a polozna :ico_nienie: wiec jesli ja panikuje to mam powody...bo tak naprawde to tu sie nie wie nic...
Owszem ja prywatnie tu do ginia polskiego chodze to siadam na fotel za kazdym razem ( a to ten fotel z nogami do gory kozlem nazywacie?)

[ Dodano: 2011-03-17, 08:12 ]
Wczoraj M. zaczal malowac pokoj synka -jedna sciana skonczona druga prawie -ale mimo ze kolor ladny to jednak bardzo intensywny niebieski i wtym malym pokoiku ciemno sie zrobilo...ale nie mam sumienia mu nic mowic bo rzeczywiscie facet pracuje w nocy w dzien spi po pare godzin robi duuuuuzo w tym naszym domku i znow do pracy -a ja tylko marudze to krzywo to jeszcze nie zrobione to mi sie nie podoba.... :ico_nienie:
Mam tylko nadzieje ze jak te 2 pozostale sciany umaluje na bialo (teraz jest taki brudny roz/wrzos to zrobi sie wiekszy kontrast z tym niebieskim i bedzie jasniej :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-17, 08:15 ]
wyglada jakbym tylek miala z przodu
Ja mam naogol jednorozca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mi juz na 15 czy 17 maja ustawili wizyte u gina po porodzie...
oj zazdroszcze wam ze juz wiecie co was czeka i bylyscie w swoich szpitalach bo ja sie tym troche stresuje!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 mar 2011, 09:16

Cześć dziewczyny :-D

U nas dziś wieje, pada i zimno :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

tabogucka, u nas też nic nie trzeba dla dziecka zabierać, no oprócz pampersów, więc musisz się dopytać w szpitalu co jest Ci potrzebne :-)
Z jednej strony fajnie,że nikt Cię nie bada w kroku co wizytę ale kurcze nie boją się jak np. szyjka by się skracała czy coś ?? Przecież czasem to się dzieje bezobjawowo :ico_noniewiem:

Chciałam postawić :ico_tort: z okazji 4 urodzin Karolinki :-D :ico_brawa_01: :-D

Obrazek

Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 mar 2011, 09:18

tabogucka, niestety w kazdym kraju ze sluzba zdrowia jest inaczej i my tego nie zmienimy, a te biale sciany w pokoju synka napewno go rozjasnia...
my mamy w pokoju dziewczynek 1 sciane rozowa, 3 biale, w sypialni 3 z czerwonymi kwiatami, 1 biala, w kuchni 3 zielone i 1 biala i w salonie 2 fioletowe i 2 biale... i w kazdym z przypadkow bialy rozjasnil, nawet jak jest tylko 1 sciana biala...

[ Dodano: 2011-03-17, 08:19 ]
Aniaaa, 100 lat, 100lat dla Karolinki!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 mar 2011, 09:30

Dzisiaj tez mi sie brzus napina ale jsakos tak inaczej za kazdym razem jak czuje twrdnienie na gorze to mnie za chwilke ciagnie w kroku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-17, 08:36 ]
Aniaaa Sto lat sto lat...dla Karolinki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
NowaSejana my tez tak mamy kolorowo ze 2 sciany takie a 2 inne :-D no naprawde trzymam kciuki zeby ten bialy rozjasnil bo na razie to taka ciemna norka chabrowa sie zrobila z pokoju synka :ico_olaboga: mi sie nawet podoba ale dla dzidzi to chyba za ciemno ...Zreszta i tak nie bedzie tam spal na poczatku :ico_haha_01: tylko z nami w sypialni w kolysce...nic najwyzej M. przemaluje jak w lipcu do polski polecimy z synkiem

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 mar 2011, 09:51

Aniu wszystkiego Najlepszego dla Karolinki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A ja stawiam ciacho za 37 tc ,moge już bezpiecznie rodzic :ico_sorki:
:ico_kawusia: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko:
u nas leje i brzydko jest nastawiłam zmywarke zrobiłam kawusie i teraz sie relaksuje :ico_sorki:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 mar 2011, 09:58

Dzień dobry
Czytam Was sobie tak po troszku i widzę że już wszystkie wyczekujemy oznak właściwego porodu. U mnie czasem jak za dużo porobię to czuję kłucie w kroku, Mała szaleje w brzuchu,czasem się zastanawiam co ona tak wyprawia, brzuch skacze, faluje i wygląda kompletnie nieforemnie :-D Jutro muszę zrobić ostatnie badania przed porodem i jeszcze badania na nosicielsktwo paciorkowca, z Mateuszkiem nie musiałam a teraz trzeba.
Ja się trochę boję właściwie nie samego porodu a organizacji... rozmawiałam sobie z T i doszliśmy o wniosku ze tym razem nie decydujemy sięna poród rodzinny, dla niego to był za duży szok :-D zażartowałam że ma mnie tylko zawieźć do szpitala i przyjechać jak już będę bardziej wypoczęta :-D
ja miałam sobie umyć okna w tym tygodniuale pogoda niestety siępopsuła i pada szaro za oknem, poczekam jeszcze trochę z tym myciem, w sumie mam jeszcze sporo do zrobienia, ale małymi kroczkami mam nadzieję ze wszystko zdążę zdrobić, nie chcę zostawiać wszystkiego mężowi choć wiem ze zrobiłby wszystko ale wolę mu oszczędzić stresu :-D i tak bardzo mnie odciążył z domowymi sprawami :-D muszę mu to w jakiś sposób wynagrodzić...ale to może już po porodzie :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 mar 2011, 10:00

u nas leje i brzydko jest nastawiłam zmywarke zrobiłam kawusie i teraz sie relaksuje :ico_sorki:
u nas tez pochmurno i zaraz chyba zacznie lac.. a ja okna chcialam myc :ico_zly: :ico_zly:
no i za 37 tydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość