Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lis 2007, 21:44

ja jestemmmmmmmmmmmmmmmmmm :-D
Oleńka prawie śpi, a ja wreszcie mam zcas dla siebie :ico_brawa_01: mąż wraca za godzinkę z pracy :ico_brawa_01:
Jogobella jestem tego samego zdania lepiej zerwać ściany, bo z czadem nie ma żartów. mam nadzieję, że do poniedziałku wyzdrowiejesz
kolka spryciula ta nasza Juleczka :ico_brawa_01:
Mordeczko dobrze, że nie złamany ten palec :ico_szoking:

kurcze ćwiczę dopiero trzeci dzień a już mi się nie chce :-D ale jak sobie przypomnę jaki kiedyś miałam tyłeczek :-D wstyd się przyznać faceci bardzo lecieli na moją nonono :ico_noniewiem: hmmm więc się eksponowało to i tamto idąc na dicho :-D a teraz muszę go trochę wypchać :-D,

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 lis 2007, 21:58

Ja się melduje, zawsze wieczorkiem, bo w dzien nie mam czasu, no i mężuś zajmuje ciągle mi kompa, więc nie moge do was wejść.

jogobella, :ico_olaboga: co tam ściany ważniejsze życie, to się wam porobiło. :ico_olaboga:

M0rD3CzKa, to całe szczęście, że to tylko wybity palec.

Kolka, kamil równiez taki ruchliwy a łózeczko to mój mąz już obniża od poniedziałku, jakoś ciągle sie wymiguje, chyba ja to musze zrobić.


kamelek1 Kamil najczęściej zasypia przy butki. A co do zabierania zabaweczek innym dzieciaczką to też jest do tego zdolny, też chciałby mieć wszystki, a jaki jest zazdrosnyo swoje zabawki.

Współczuje wam dziewczynki tych alergii, ale jokoś przetrzymacie, pamiętam że moja siostra Natalce zaczeła wprowadzac różności dopiero po roku, bo mała tez była prawie na wszystko uczulona, a do roku tylko mleczko sztuczne. a teraz je już wszystko.

Dzisiaj Kamil nauczył sie z siedzącego obracać głowe do tyłu, ciągle sie obraca i zagląda co ma za plecami, a jaką mine robi przy tym, aż się śmiać chce.

Ide ugotowac zupke na jutro, bo czeka mnie jutro ciężki dzień. Nie mam jeszcze pomysła jaką, może barszczyk.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 22:00

delicja pisze:wstyd się przyznać faceci bardzo lecieli na moją nonono

czemu wstyd? Niech się wstydzą ci co tylko na nonono lecą :-D

Ja chyba za brzuszki się wezmę, ale nie wiem kiedy :-D :ico_wstydzioch:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 lis 2007, 22:04

delicja, JA chyba tez zaczne ćwiczyć, bo ta oponka nie chce sama zniknąć, a o kilosach ju.ż nie wspomne. Ostatnio nawet musiałam zmienic ciuszki na większe, bo myslałam że schudne do swojej popszedniej postawy, ale tak się nie stało , a w jednych spodniach ile można chodzić. Postanawiam ,ze od jutra zaczynam, bo dzisiaj nie mam chęci, cosik mnie głowa boli.
A może jakieś herbatki kupić, lub mniej jeść.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lis 2007, 22:29

kolka racja z tym tyłkiem :-D Ty to mądra dziewczyna jesteś

hektorka mniej jeść to jest jakieś wyjście, ale flaczek tak czy inaczej zostaje. wiem to po sobie :ico_oczko: a po herbatkach będzie cię gonić :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 lis 2007, 22:59

Dziewczyny , dziewczyny !!!!!!!!!!!!
przypedziłam do was podzielić sie wiadomościa , że ...moja córeczka po 40 minutach boju zasnęła sama w łozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczymy jak będzie jutro ale to było najgorsze 40min w moim życiu najdłuższe , ale jakis maluski sukcesik , chociaż mi tak żal mojej dzieciny kochanej :ico_placzek: :ico_placzek: ,że jak zasnela to az sie popłakałam pusciły mnie emocje , oby jutro było lepiej , zeby ni musiła si tak meczyć :ico_sorki: :ico_sorki:

Jogo - jak jak byłam chora ( tez karmie cycem ) to brałam augmentim , forcid to podobno najbezpieczniejszy antybiotyk dla karmiacych i cięzarnych , zdrówka zycze

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

28 lis 2007, 23:20

kamelek1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Ty nie płacz... skoro zasnęła tzn, że jest jej dobrze, że czuje się bezpieczna itd... Życzę dalszych sukcesów :-D Postepuj ZAWSZE tak samo jak dziś i Lenka przyjmie do wiadomości, że tak ma być :-)

Delicja :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D

A ja widzę, że zostałam sama na placu boju... jak zwykle :ico_nienie: Idę do łóżeczka, książkę poczytam.

Papa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 lis 2007, 23:37

taką ale nie wiem czy dobry link
http://www.allegro.pl/item270201381_sex ... _l_xl.html

[ Dodano: 2007-11-28, 22:40 ]
taką
http://www.allegro.pl/item271636358_zal ... zyny_.html

[ Dodano: 2007-11-28, 22:43 ]
i taką
http://www.allegro.pl/item272279853_4_c ... venue.html

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 lis 2007, 00:12

Katrin no dobra, odwołuję ze Viki jest za głupiutka :ico_sorki: Dobra z ciebie tesciowa, jak ty już teraz ją bronisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A myślę, ze takie spotkania dla dzieciaczków są tez w Niemczech...

Agi slicznie dziękuję za linka :ico_sorki: Dużo się nowego dowiedziałam i niestety po raz kolejny wk..... na maksa na lekarza rodzinnego :ico_zly: który do tej pory się upiera że Viki powinna pić mleko sojowe :ico_puknij: :ico_zly: a nawet w tym artykule soja jest na tej liście 9 najbardziej alergizujących pokarmów :ico_zly:
Co do słodkiego ziemniaka, to juz wiem na 100% że to nasze swede :-D i nawet doczytałam, że jest bogate w beta-karoten a to super bo u nas marchew odpada :-D tak więc jutro na zakupki i zbieram sie za obiadek ze słodkim ziemniaczkiem, baaaaardzp pysznym :-D

Kamelek silna z ciebie kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja bym tak dlugo nie wytrzymała i skapitulowała po kilku minutach :ico_olaboga:

Hektorka brawa dla Kamilka :ico_brawa_01: musi miec teraz niezła zabawę z tym obracaniem...

Kolka super że z Julcią już dużo lepiej :ico_brawa_01: teraz jeszcze ty sie do końca wykuruj i uwazaj nam na siebie...

Delicja wspólczuję z ziemniakiem, bo kurcze to podstawowy składnik do zupek a teraz d... :ico_zly: a jak Olę uczulilo to podałaś jej jakieś antyhistaminy żeby ją tak nie swędziało??? bo moja alergolog powiedziała że jak widze, że Viki się okropnie drapie to mam jej zapodać przez 3 dni po 5 kropli Fenistilu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Mordeczka buzialki ogromniaste dla plauszkowej panny :ico_buziaczki_big: niech ból szybko mija...

Caro ten samochodzik jest pierwsza klasa :ico_brawa_01: teraz mamdylemat czy taki samochodzik (w dziewcżecej wersji) czy chodzik zapodać mojej pannie :ico_noniewiem: :-)

Jogo remontu szkoda ale najwazniejsze wasze zycie i zdrowie... Nie wiem jak w PL, ale w Anglii na tym punkcie mają bzika i są nawet w domach montowane specjalne alarmy, ze jak tylko się pojawi czad to pisk na cały dom...

Syla jak tylko przyjdzie bielizna to się pochwal :-D

[ Dodano: 2007-11-28, 23:32 ]
A ja jutro idę do przychodni walczyć o wizyte u lekarza i badania dla Viki, bo coś mnie moja mała ostatnio martwi :ico_olaboga: najpierw ta kilkudniowa gorączka która sobie nagle poszła, a teraz juz 3 dzień moja Viki jest jakaś osowiała i bardzo senna :ico_szoking: :ico_olaboga: Wstaje koło 8 a juz po 9 jest tak padnięta że ma drzemkę, budzi się po 30 minutach, pobawi kilka minut napije herbatki i znowu mi przysypia, potem się budzi na jedzonko, pobawi z godzine i znowu sen :ico_olaboga: i tak cały dzień :ico_olaboga: nawet bouncer ją nie rajcuje, tylko by spała i spała co jest u niej stanem bardzo dziwnym bo od urodzenia wariowała mi całe dnie a drzemała tylko troszeczkę :ico_szoking:
No i martwie się czy w związku z tym nie ma jakiejs anemii :ico_placzek: bo skąd ma niby miec witaminy skoro ma 7 miesięcy a je tylko mleko i kleik :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

29 lis 2007, 00:36

dziewczyny ta metoda chyba naprawde działa obudziła sie na karmienie po 3 godzinakch od jedzenia dostała cycusia i sie przebudziła znowu po 40 min marudziła marudziła i zasneła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czuje sie silniejsza

Kasik - kurde wiesz ile mnie to kosztowałao zdrowia , my juz podchodzilismy 2 razy do tego usypiania , ale jak to sie mowi do 3 razy sztuka a nóz teraz sie powiedzie :) oby bo moj serce matczyn mi peknie nie sadziłam ze to taki ból dla mnie bedzie . Kasik ja mam taka ksiazke która przeczytałam ,, zasnij wreszcie '' i ona mnie silnie zmotywowała i dodatkowo kolezanaka zosiedla ta metoda nauczyła zasypiać swojego synka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość