karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 mar 2012, 11:11

Witajcie kochane :)

ja tak tylko na chwilke puki malutka śpi

Zdrówka dla chorowitków,i nich ta pogoda juz sie zmieni co nasze maleństwa chorowac nie będą.

marcz przykre to co twoi rodzice zrobili,ale kochana to Wasz Dzień zróbcie tak jak sobie to wymarzyliście,nawet skromnie bez pomocy innych :-) trzymam za was kciuki aby sie wszystko udało.

Ja mimo iż rozwódką jestem(tylko cywilną),to i tak mam marzenie aby iśc kiedyś z ukochanym do ołtarza w białej sukni :-D w nosie mam co wtedy sąsiadki czy rodzina powiedzą :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 mar 2012, 11:17

elibell no właśnie swojej kasy nie mamy... będziemy musieli pożyczkę wziąść, co prawda nie dużą bo na 5 tys, spłacimy z tego co dostaniemy... może i głupio brać pożyczkę na to , ale ja jestem z tych co to chcą mieć wspomnienia z takiego dnia :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 mar 2012, 11:20

elibell no właśnie swojej kasy nie mamy... będziemy musieli pożyczkę wziąść, co prawda nie dużą bo na 5 tys, spłacimy z tego co dostaniemy... może i głupio brać pożyczkę na to , ale ja jestem z tych co to chcą mieć wspomnienia z takiego dnia
ależ dlaczego głupio na to pozyczkę brać, ludzie zmuszaja rodziców do kredytów na kilka lat bo chcą hucznego wesela, bądź rodzice sami sie zmuszają bo chcą sie pokazać, aa Tobioe głupio na ślub pożyczke brać/ Coś ty naturalna sprawa:):):)i powiem ci będziesz z siebie dumna, ze swoją ręką to zrobiłaś.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 mar 2012, 11:22

ależ dlaczego głupio na to pozyczkę brać, ludzie zmuszaja rodziców do kredytów na kilka lat bo chcą hucznego wesela, bądź rodzice sami sie zmuszają bo chcą sie pokazać, aa Tobioe głupio na ślub pożyczke brać/ Coś ty naturalna sprawa:):):)i powiem ci będziesz z siebie dumna, ze swoją ręką to zrobiłaś.
też w sumie racja :ico_oczko:
No nic dzięki Wam dziewczyny za otuchę, mam nadzieję że się uda wszystko :-)

elibell Dorian w podpisie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 mar 2012, 11:44

elibell Dorian w podpisie super
dziękuję:):) ale to nie w podpisie:) jednorazowo wrzuciłąm fotkę:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 mar 2012, 12:18

Dziewczyny koleżanka pytała mnie czy to normalne, że dziecko (8miesięcy) co jakiś czas macha główką, przód tył jakby się otrząsało/przytakiwalo..coś takiego.
Nie bardzo umie sobie to wyobrazić ale może tak jak elibell pisze dziecko się wygłupia.
będziemy musieli pożyczkę wziąść
No niby dlaczego ma być ci głupio.Oszalałaś.Zna osoby które brały nie takie małe pożyczki na swój ślub.Brali po 30 tys. Ja uważam że to nic złego mieć marzenie o tym dniu.Sama to przerabiałam i uważamy do dziś z mężem że warto bo wspomnienia i zabawa była jedyna .
Chętnie bym to raz jeszcze przeżyła.

Elibel jaki Dorianek jest już duży.I ładnie się bawi na brzuszku.Moja lubi być na brzuszku ale jeszcze bawić się nie umie .

Marcz z ślubem u nas było różnie.Były momenty że kilka razy chciałam odwołać całą tą imprezę i tylko wziąć ślub w kościele.A to głównie przez mamę moją. Np suknia ślubna .No nie będzie taka i już.Nie ma mowy a to że mnie się podoba że ja się w niej dobrze czuje to mało ważne. Ona marzyła o typowej bezie by był przepych bo ona tego nie miała.
Potem masa gości których nie znam ale oni chcą bo muszą pokazać . Oczywiście nie zgodziłam się bo chciałam by byli tylko moi najbliżsi i których znam.Jest masa przykładów , można by książkę napisać. Ostatni tydz przygotowań była w miarę ok choć chyba w środę mimo dobrego humoru płakałam dużo .

[ Dodano: 30-03-2012, 12:25 ]
Moja ma właśnie drugą drzemkę . Poprzednia miała długą.Ja umyłam podłogi w salonie i sypialni. Zostało mi jeszcze Lili pokój korytarz i klatka schodowa.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 mar 2012, 12:34

szkieletorek Ty to masz werwę dziewczyno:))

też wrzucę jakieś fotki;p

Obrazek

Obrazek

a tak moje dziecię opracowało podglądanie nas:))

Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 mar 2012, 14:50

szkieletorek Ty to masz werwę dziewczyno:))
No skończyłam. Tak by móc z czystym sumieniem powiedzieć ze wszystko w domu zostało wyczyszczone to muszę jeszcze umyć żyrandol w sypialni ale on jest taki kryształkowy i szlak mnie trafia jak mam go myć dlatego tak to odkładam oraz drzwi wejściowe.

A werwy właśnie że nie mam jakoś specjalnie.To tylko zasługa Lili bo raczej ja na nią nigdy nie mogę narzekać ale od kilku dni to jak bym jej nie miała.Grzeczna jak anioł, śpi mi kilka razy dziennie w tym jedna długa,noce rewelacja.Ale teraz jak pochwaliłam to ma prawo się wszystko popsuć hehe
Dziś popołudniu zrobię sobie muffiny bananowo czekoladowe. Ostatnio sobie zrobiłam ale nie dodałam jajka bo mi nie wolno tylko troszku śmietany mleka heh i wyszły super więc to moje jedyne słodkości i muszę sobie dogodzić.

[ Dodano: 30-03-2012, 14:52 ]
a tak moje dziecię opracowało podglądanie nas:))
heheheh nie no świetna jest .
I w karty lubi grać widzę.U nas też często się grało ostatnio w karty ale wieczorami i moja wtedy śpi więc nie miała okazji do popisu.

Aha i od jakiś 4 dni moja co ja bym nie miała w rekach to mi wyrywa.Już nie da się jej trzymać na kolanach i np jeśc zupy bo wczoraj właśnie łapki władowała mężowi heh
Ja jem bardzo dużo dziennie różnych owoców i mała bardzo jabłuszko lubi mi zabierać i tak sobie dziąsełkami skrobie fajnie.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

30 mar 2012, 14:57

heheheh nie no świetna jest .
I w karty lubi grać widzę.U nas też często się grało ostatnio w karty ale wieczorami i moja wtedy śpi więc nie miała okazji do popisu.
wtdy była godzina 23. Wpadła do nas moja siostra z chłopakiem i graliśmy a Mała się obudziła i nie chciała spać tylko grać z nami:D i tak po pół godziny padła ale z gośćmi posiedzieć musiała :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 mar 2012, 15:32

szkieletorek, Ty to na tyłku nie usiedzisz nigdy chyba co? czy ciaża czy nie Ty ciagle cos sprzątasz i to tak gruntownie, aż wstyd mi czasem, że ja wiecznie na tym necie.

Oj mój synuś też uwielbia zabierać mi wszystko, nawet jak go karmię to mi łyżke zabiera, je, i oddaje dopiero nakładam kolejną i miskę też próbuje mi zabrać. Od dziś jemy na krzesełku w kuchni, bo mój dywan w salonie nie wygląda, na szczeście odkurzacz piorący jest:):):)

Byłam na zakupach i w aptece, wzięłam syrop dla Elizki na alergię i zobaczymy za kilka dni czy minie katar im kaszel czy nie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość