Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 maja 2012, 09:29

Gosia a pomyśl sobie że za parę lat będzie jeździł na kilkudniowe...a za kilkanaście powie Wam, że jest dorosły i czas na własne życie :ico_szoking: Ten czas leci jak oszalały :ico_szoking:
mnie dobija myśl że kiedyś mi do domu synową przyprowadzi :ico_haha_01: choć mówię że nie ma bata, obcej baby do kuchni nie wpuszczę, możemy mieszkać w jednym domu ale z dwiema kuchniami :-D
dobrze że na razie etap jednodniowych wycieczek dopiero przede mną a synowa to odleglejszy termin :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01:
Bardo miło z Twojej strony :ico_oczko:
pobiłabym rekord chyba :ico_haha_01: ale nie chce :ico_nienie: :ico_oczko: do 13go pasowałoby się rozdwoić -wtedy L4 mi sie konczy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 maja 2012, 10:10

Cześć kochane :ico_ciezarowka:

Aniula
jejku już niedługo a Polcia się pojawi i będziesz miała dwie księżniczki :ico_brawa_01: a jak Ci czop odchodzi to możesz na dniach rodzić :ico_szoking:

Gosia888 no niestety taka kolej rzeczy z dziećmi że najpierw są uzależnione w 100% od Nas a potem powoli się odcinają... :ico_noniewiem: a czas leci tak szybko ze nawet tego nie czujemy tylko fakty Nas o ty uświadamiają. No a z prasowaniem to Ci zazdroszczę :ico_sorki: u mnie to M żelazka trzymać nie umie :ico_sorki: :ico_olaboga:

Marta26 Ty już o synowej myślisz :-D najpierw dziewuchę przyprowadzi i modlić się żeby była normalna :ico_sorki:

Qanchita jak się czujesz...?

Powiem Wam ze u mnie fatalnie od dwóch dni mam boleści gardła ale takie dziwne bo tylko na noc mnie naparza niemiłosiernie a za dnia nic... i dziś w nocy to samo a w dodatku wczoraj na wieczór coś mi się z okiem stało ze wyglądam jak by mnie ktoś pobił :ico_placzek: oko mi napuchło a raczej powieka i strasznie ropieje i sama nie wiem co mam zrobić :ico_placzek: :ico_sorki: w nocy nie spałam tak mi się lało jak bym płakała chusteczki zalane ropą... :ico_chory: budziłam się co chwile i do łazienki leciałam z tym okiem a rano tak wszystko się posklejało ze nie mogłam oka otworzyć :ico_placzek: myślicie że to moze być groźne dla dziecka?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 maja 2012, 10:11

Witam sie z :ico_kawa:

Mad., Marta26, dziekuje za odp :ico_buziaczki_big: tak tez myslalam :ico_sorki:

Marta26, mam nadzieje ze z autkiem to nic powaznego :ico_sorki:
Wlasnie w srode mam ostatnia niby ostatnia wizyte i umowie sie na cc :-D

gosia888, jak narazie nie wyobrazam sobie ze moje dziecko wyjedzie na jakas wycieczke :ico_noniewiem: ale to prawda czas leci nieublaganie :ico_olaboga:
Aniula jejku Ty naprawdę na dniach rodzisz :ico_szoking: :ico_brawa_01:
sama nie moge w to uwierzyc :ico_szoking:

Qanchita,
Aniula zaraz będziesz miała w domu dwa bobasy :ico_szoking: Bo Nadia ledwie co rok skończyła :-)
Racja naszczescie chodzi a raczej biega juz od 6miesiecy :-D sama sie napije sama zje naprawde jest samodzielna dziewczynka wiec mysle ze jakos dam rade :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-05-2012, 10:15 ]
Kasiala, moze poprostu przewialo ci oko?? a jak teraz caly czas ropa leci?? jak tak to mysle ze powinnas to skonsultowac z lekarzem :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

28 maja 2012, 10:18

witajcie, czuje sie paskudnie - jestem slaba bardzo, mam caly czas stan podgoraczkowy, crp uroslo do 20 po 2 antybiotykach, nie mam na nic sily,spac mi sie chce ciagle
;/ od przyszlego tygodnia zaczynam robic wyprawke. Mam dziwne przeczucia ze z mala cos nie tak......martwie sie o jej serduszko ehhhh dopiero w srode wizyta. zastanawiam sie czy nie mam jakiegos zakazenia wewnatrzmacicznego

[ Dodano: 28-05-2012, 10:20 ]
Kasiala moze jeczmien? jedz marchewki, przecieraj zlota obraczka

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 maja 2012, 10:29

Mamusia28, :ico_olaboga: jak masz takie obawy i złe samopoczucie to może lepiej by było w szpitalu się pokazać? :ico_olaboga:
Kasiala, mam nadzieję że z okiem lepiej ale jaknie to pokaż sie lekarzowi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 maja 2012, 10:29

a jak teraz caly czas ropa leci??
no właśnie teraz mi nie leci ale w nocy to nawał był... oko było całe zalane chyba zadzwonie do lekarza i zapytam kurde czuję się taka bezradna :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 maja 2012, 11:00

Kasiala, dzwon i daj znac :ico_sorki:

Mamusia ja tez uwazam ze powinnas wybrac sie do lekarza nie ma na co czekac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 maja 2012, 11:07

ale naklikalyscie :-)
ja wlasnie wrocilam z bazarku i kupilam 2 kg pysznych polskich truskawek,ale pachnaaaaa.....zaraz zrobie sobie koktajl :-)

Mamusia ja tez mysle,ze powinnas pojechac do lekarza - zawsze lepiej sprawdzic!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 maja 2012, 11:14

Dzwoniłam do lekarza... jak nie przejdzie mi do jutro to mam iść do niego po recepte na krople ale widzę ze już lepiej bo mi ropa nie leci z oka tylko jeszcze opuchnięte jest na górnej powiece... kupię sobie sól fizjologiczną w aptece i sobie przemyje... do lekarza rodzinnego nie mogę sie dodzwonić po za tym ostatnim razem jak byłam tyle ze z zapaleniem gardła to mi powiedział zebym się farmaceutki zapytała co mogę brać na gardło w ciąży :ico_noniewiem: :ico_puknij: więc nie wiem czy tym razem coś mi pomoże... :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 maja 2012, 11:49

o kurde jak chorobowo na wątku :ico_olaboga:

mamusia u Ciebie ciągle coś :ico_olaboga: Może rzeczywiście szpital to nie głupi pomysł, ja wiem że w domu lepiej ale tam byś była spokojna :ico_sorki: Chociaż wiem że z Marysią na pewno wszystko w porządku :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasiala a możesz rumiankiem przemywać? Czy nie pozwolił lekarz? A co do gardła zawsze w nocy bardziej suche jest i może stąd ten ból? Oby minął szybko :ico_sorki: :ico_sorki:
gosia888, jak narazie nie wyobrazam sobie ze moje dziecko wyjedzie na jakas wycieczke
to zobaczysz jak to szybko minie, właśnie po dzieciach widać jak czas zasuwa. Przecież ja niedawno Tomka rodziłam. A teraz :ico_szoking: A co do synowej to mi się dwie trafią :-D ja do kuchni wpuszczę oby tylko mnie nie podtruwała glutenem hahaha.
zostanę sama na placu boju bo potem dopiero lipiec :ico_olaboga:
a kiedy masz wizytę u lekarza?

[ Dodano: 28-05-2012, 12:03 ]
Przeczytałam co u Sylwii a to dziady :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: szlak by mnie trafił :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość