Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 11:31

shiva moze rzeczywiscie warto zapytac lekarza czy maz nie moze odebrac recepty? Troche jest tych schodow do pokonania.
anza bardzo madrze napisalas o tych porodach ;) ja jestem typem, ktory lubi zbierac informacje. Chcialabym wiedziec jak najwiecej czego moge sie spodziewac w czasie porodu. I pomagaja mi opowiesci innych kobiet. Dlatego tez tutaj jestem I pytam ;)

Moj Oli dzisiaj spiewa od rana ;) a ja porzadkuje I mam teraz przerwe na herbatke rumiankowa z miodem. Pycha.

kaczorek Kochana co tam slychac?
misia co u Ciebie?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 12:10

zioło, zależy jaki mamy dzień. Ale nie są to takie cwiczenia, gdzie dostaniesz zadyszki i pojawią się skurcze. Przynajmniej u mnie tego nie ma. Są trochę męczące, bo są dni, gdzie kładziemy nacisk na pracę mięśni rąk, za tydzień lecą nogi... sala mała, kobiet ok. 8 to spocic się idzie, bo duszno, ale ja się jakoś lepiej czuję po tych cwiczeniach. Może psychicznie też lżej, bo jednak nie tyję na kanapie, tylko się ruszam i coś tam z tym ciałem robię. Wiem, że się to może opłacic na porodówce.
Jeszcze uruchomię smarowanie krocza i masaż i będzie full git.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 13:53

Tibby super, ze masz mozliwosc chodzenia na fitness. To dobrze zarowno dla Ciebie jak I Toma ;) ja w sumie jak cwicze nogi to troche bola miesnie. Z pewnoscia pomoze Ci to na porodowce. Ja juz jak skoncze 38tydz. To bede maszerowac gora dol po schodach ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 14:02

hej dziewczyny...

tak pisalyscie o porodzie .... wiec ja musze Wam powiedziec ze mi minie 3 tydz. od porodu a ja swoj porod mimo ze pierwszy to byl i ciezki nie ukrywajmy bo bolalo jak diabli i popekalam sama z wysilku to milo wspominam go :-) czasem to nawet sie smieje z tego jak ja sie zachowywalam na porodowce w ogole jak rodzilam itd. ja jakos nie mam urazu jak niektore kobiety do porodu wrecz przeciwnie... obrzek tez mialam nie ciekawy ale kwasna woda w zelu zdzialala cuda i dwa dni i bylo po obrzeku :-) teraz tez juz widze ze coraz ladniej mi sie wszystko zagoilo i wrocilo do normy. juz nawet przestalam krwawic tylko jeszcze jakies mam plamienie takie dziwne zoltawe. juz sie doczekac nie moge kiedy w koncu bedzie sucho :-)

ja tez szybko doszlam do siebie po porodzie i w domu wiele rzeczy juz robilam mimo ze mi nie wolno bylo sie przemeczac i dzwigac to czlowiek nie usiedzi na pupie tylko musi cos robic :ico_oczko:
sam fakt tez ze do Was szybko tu wrocilam z informacjami i wiesciami bo bez forum tez zyc sie nie da :ico_oczko:

Brava za skonczone tyg.
tibby za 32tc :ico_brawa_01:
Malgorzatka za 25tc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 14:37

Monika bardzo szybko doszlas do siebie. Ja to ze 3tygodnie chodzilam nieprzytomna I niewyspana. Ja z porodu najbardziej pamietam jak uslyszalam, ze glowka juz wyszla I jeszcze tylko na ramiona czekaja. Jak wzielam moje cudo na rece to plakalam ze szczescia. To bylo najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkalo. Teraz ciagle o tym mysle. Nie moge sie doczekac momentu kiedy wezme na rece James'a ;) moj maz tez sie doczekac nie moze.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 15:14

hej dziewczynki,ja już w szpitalu leże mam w tel internet,ale dopiero udało mi się do was dostać,ale generalnie już sobie leże z 4 kobietkami badają mnie robią ktg a co dalej sie zobaczy :) pozdrawiam was i wybaczcie,że nie doczytam ,ale w telefonie jest bardzo ciężko.wróce do was jak czegoś konkretnego sie dowiem:)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 15:25

witam :)

u nas dziś słonko, ale straszny wiatr :ico_olaboga: ,

ja nie wyspana, nogi mnie bolały i nie mogłam zasnąć, dopiero padłam po 1,ale strasznie się kręciłam i wstałam jakaś połamana,
a o 9 obudził mnie tel. kuzynka dzwoniła czy może przyprowadzić córkę, bo ma coś do załatwienia, więc przyszły o 9.30,

tibby za 32 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgorzatka za 25tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

misia no to będziemy czekać na dalsze wiadomości od Ciebie , trzymaj się :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 15:31

misia czekamy na wiesci jesli czegos sie jeszcze dowiesz. trzymaj sie tam ... moze juz wkrotce bedziesz tulic Milenke :ico_oczko:

a tu moj Patrys :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 16:09

Misiu daj koniecznie znać co u Ciebie:)
Też ciągle pisze do Was z komórki.
Shiva, jak napisałaś jak u Ciebie to wyglądało zaraz jestem spokojniejsza.
Wiadomo co u Kaczorka słychać?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

15 maja 2013, 17:08

donatka-jej ty zaraz już 33tc:) monika-patryś booski! Jak rośnie w oczach:) jenny-ile cie beda jeszcze trzymać w tym szpitalu? A mi jutro będą pobierać krew na kortyzol nie wiem po co skoro im dałam ostatnie badanie.jeszcze ekg mi robili.i w kółko ktg.a po cc leży się 6 godz.tyle dobrego,rozwarcie mam na opuszek i to wszystko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość