Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 wrz 2008, 16:19

Ale moze jakis weekend długi na przykład? :-D
_________________

oj chciałabym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

16 wrz 2008, 17:19

U nas narazie dobrze maz narazie sie trzyma stara sie gorzej ze mna ja sobie kompletnie nie radzie non stop wiedze ta cala sytuacje przec oczami jest mi bardzo ciezko chyba musze isc gdzies do psychologa bo zwariuje. Jutro mamy 3 rocznice slubu ale jakos nie bardzo mnie to cieszy maz jest taki jak dawniej odzyskałam dawnego Macka takiego ktorego pokochałam ale nadal mam ochote nastrzelac mu po gembie za to co mi zrobil chodzi na terapie i zarzeka sie ze juz nigdy mi tego nie zrobi i caly czas prosi zebym z nim zostala zebym go nie zostawiała.

A tak poza tym to mij synek ma juz 2 latka impreza sie udala potem jak maly usnie zamieszcze kilka fotek powaznie myslimy nad przeprowadzka ale poki co nie nastapi to szybko.

Niestety nie udało mi sie kupic kurteczki jak juz jakas mi sie podobała to nie bylo rozmiaru :ico_zly: jutro bede szukała dalej

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

16 wrz 2008, 18:42

Gabrysiu, taki weekend jest całkiem realny w moim przypadku, na weekend napewno dałabym rade przyjechac :-) pomysł rewelacyjny :ico_brawa_01:

Ewelinko, a dlaczego przeprowadzka na razie nie jest mozliwa? Mama to nie tesciowa wiec napewno byłoby Ci lzej... chyba, że Twój mąż ma dobra prace ktorej byloby szkoda stracic... ja trzymam kciuki, zebyscie jak najszybciej zamieszkali z Twoimi rodzicami.

Piotrek wlasnie pojechał do swojej matki zawieżc jej krupni bo chora :ico_zly: ja oczywiscie jestem nie czuła i zostałam w domu.

Faktycznie zapomniałysmy o Pawełku :ico_wstydzioch:

[size=200][glow=cyan]Pawełku, nasz słodziutki badz zawsze zdrowy, uśmiechnięty, radosny, przynoś radość rodzicom [/glow][/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, 18:48 przez ivon, łącznie zmieniany 1 raz.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

16 wrz 2008, 18:52

Ja za spotkaniem weekendowych jestem jak najbardzie za :-D i tez mi sie wydaje, ze poczekamy do wiosny bo teraz to nawet na swieżym powietrzu nie ma jak bo zimnica... a wiosną bedzie juz cieplutko i zielono :-) naprawde musimy sie spotkac...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

16 wrz 2008, 19:06

Ja mysle, ze maj pewniejszy... w kwietniu moze byc jeszcze zimno...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

16 wrz 2008, 20:14

Przeprowadzka chwilolow nie jest mozliwa bo maz nie ma jeszcze umowy na stale jak juz dostanie przypuszczam w pazdzierniku to musi troche popracowac i poprosic o przeniesienie do Ostródy jesli sie uda to bedzie super a jak nie no to trudo moze wygram w totolotka i kupie sobie wlasne meiszkanie :ico_noniewiem:


dziekujemy za zyczenia

[ Dodano: 2008-09-16, 20:32 ]
moj bombel juz spi od 20 ciekawa jaka bedzie dzisiejsza noc moglby spac dobrze bo ja dzisiaj jestem padnieta mialam okropny bol glowy przeszlo mi dopiero po 4 tabletkach

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

16 wrz 2008, 21:22


Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 wrz 2008, 22:00

Gabi, ja na weekend też się piszę na spodkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko musiałybyśmy termin ustalić szybciej zebym sobie wolne wpisała ,myślę że maj byłby dobry i pogoda pewniejsza niż w kwietniu :-D

[size=150]Buziaki dla Pawełka na urodzinki [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 wrz 2008, 22:06

Gabi, ja też mysle ze długi weekend to nie bo każdy ma jakieś plany rodzinne ale każdy inny byłby ok :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 06:16

dziendoberek

wstalam,juz bo zaraz mala przyjdzie wiec chcialam na spokojnie kawusie wypic..

wczoraj mnie nie bylo bo robilam na ogrodku porzadki na zime,wode z basenu spuszczalam i gomylqam,pol dnia mi to zajelo...bo wszystko recznioe :ico_olaboga:

Oskar spi,ale cos jakby nie spokojknie,co jakis czas przez sen mowi i mnie wola...no ale spi jeszcze...mam nadzieje ze pospi a jka zdaze uspic mala...wczoraj jej nie bylo wiec mielismy typowy dzionek rodzinny..

coraz powazniej myslimy nad pracownikami ze wschodu, bedziemy dzis dzwonic dotej firmy zeszczecina co zajmuje sie ich sprowadzaniem...przez miesiac T moze zajac sie czyms innym niz tynkami w koncu PKD ma wiele wpisanych...stresuje sie tym wszystkim okropnie..po nocach mi sie to sni :ico_chory:

Ewelinko STO LAT dla Pawelka!!!!!!!!! super juz masz duzego kawalera! rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do majowego weekendu to ja jestem jak najbardziej za :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: postaram sie wszystko pozaliczac aby maj byl wolny i ze spokojnym sumieniem abym mogla jechac :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość