Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2008, 16:12

Pinko Gabriel ma 13cm, wydaje mi się, że to dużo na takiego maluszka, dlatego chcę poczekać, bo teraz jeszcze nie są mu potrzebne, a skoro ta stópka tak szybko rośnie to za 1-.5 miesiąca jak będą faktycznie potrzebne, może się okazać, że są już za małe :ico_noniewiem: Tobie też bym doradzała poczekać, bo może 19-stka już będzie pasowała na Ulę i będziesz mogła przymierzyć tak jak trzeba-czyli będziesz widziała jak się bucik układa i czy będzie wygodny... za dużego bucika się tak nie sprawdzi chyba na stópce :ico_noniewiem:

Klaudia
zazdroszczę Ci, że możesz pospać, chociaż ostatnio kładę się koło północy i jakoś sobie radzę ze wstawaniem-nie jest mi już tak ciężko jak jeszcze dosłownie tydzień temu...
Kuba w pracy siedzi cały dzień, wróci chyba tylko na kolacje, choć nie jest pewien i dalej do roboty, ale musimy w poniedziałek odebrać części z poczty więc tak trzeba... Przed końcem września motocykl będzie sprzedany i będziemy całkiem na czysto... w końcu :ico_sorki:

Madzia się dawno nie odzywała, ciekawa jestem co u nich słychać?

koło południa w ogóle przyjechał transport z castoramy z materiałami na dach, jednego gościa wysłali, pałował się tu z 15 minut zanim wszystko wypakował i się tyle nadźwigał, że ledwo do auta wsiadł :ico_puknij: źle to pomyślane...

A w ogle to się ostatnio wkurzyłam, bo przed narodzinami Gabiego kupiliśmy 2 zmiany pościeli i 2 prześcieradełka, jedno frotte i jedno jersey, i to frotte się z każdym praniem robiło coraz mniejsze (a prane w 40st) i trzy dni temu już nie dałąm rady go założyć na materacyk-a już wcześnie było zahaczone na rogach, a brzegów nie zakrywało :ico_olaboga: musiałam wziąć nasze, złożyć na pół i poupychać, muszę kupić mu jeszcze z 2 teraz...

Mariola nigdy nie jadłam takich gołąbków, ale brzmi smakowicie :ico_oczko:

w podpisie zaczęłąm kombinować i mi zniknął nagle jeden suwaczek, a teraz zdjęcia są za małe i się odstępy porobiły, a nie było ich :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 wrz 2008, 16:59

Czesc Dziewczyny,

U mnie cos malo czasu ostatnio. :ico_olaboga:
Sto latek dla Kamilka!!! :ico_tort:

Misia, serdecznie gratuluje, mam nadzieje ze sie jutro potwierdzi, czekamy :ico_sorki:

Klaudia, no to teraz masz luzy niezle, wykorzystaj to na maksa, zrob cos dla siebie, zabaw sie!! Fajny pomysl z ta niespodzianka, nie moge sobie wyobrazic jak by moi zareagowali na cos takiego, super!

Iwona, zazdroszce Ci nawet tego widoku Paryza z lotu ptaka no i piesek nie bedzie sie meczyl w podrozy :-D

Justyna, fajny zestaw fotograficzny w podpisie :ico_brawa_01:

Pinko, mam nadzieje ze z Ula to nic powaznego :ico_sorki:

Ja kupilam buty takie na teraz i jestem bardzo zadowolona, sa o numer za duze, ale jakie to znaczenie jak i tak nie chodzi, a w nozki mu cieplo.... z zimowymi to jeszcze poczekam, zmierze mu stope tak za miesiac moze wtedy kupie.....

Wlasnie Madziu, skrobnij cos nie cos!! :ico_sorki:

lece konczyc obiad, bo zaraz maz wstanie, idzie na noc do pracy!
Zajrze potem! Pa!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 wrz 2008, 17:37

Dziewczyny Kamilek ślicznie dziekuje za życzenia i za torcik on lubi słaodkie tak mi się wydaje bo uwielbia biszkopty i danonki raz dałam mu polizać czekolade to też robił mniam mniam. U nas dziś jakoś tak marudnie przed południem usypiałam go 1h aby zasnoł na 50 minut gdy sie obudził dałam mu ibufen bo pomyślałam że może go bolą ząbki nie wiem czy to to ale pomogło już jest ok bawi się sam albo gania za pieskiem a wcześniej tak do 15 to masakra na rękach i na rękach :ico_olaboga: może też i pogoda bo to raz deszcz raz słonko wiatr zimno sam dorosły źle się czuje przy takiej pogodzie ja sam to dziś już 3 kawy wypiłam :ico_noniewiem: :ico_kawa: bo jakaś tak śnięta byłam. Ok uciekam jeszcze raz dzekujemy za życzenia.

Misia daj znac oczywiście jak już będziesz wiedziała co i jak my z moim to tak planujemy za około 2lata drugie choć powiem szczerze że czasem mamy mieszane uczucia czy nie lepiej zostać przy jednym :ico_puknij:
ok uciekam . pa pa
Przez weekend pewnie nie bede miala czasu zajrzeć więc się naczytammw poniedziłałek.

:ico_buziaczki_big: Miłego weekendu życze wam wszystkim no i może ładniejszej pogody nam wszystkim. :516:

[ Dodano: 2008-09-19, 18:17 ] Obrazek

[ Dodano: 2008-09-19, 18:24 ]
Mój synuś sobie raczkuje po przedpokoju

[ Dodano: 2008-09-19, 18:39 ] Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2008, 19:39

Ja położyłam swojego łobuza spać... Kuby nie ma, wątpię czy przyjedzie na tą kolację tak jak mówił...

Właśnie Pinko oby Ula była zdrowa-w taką pogodę się trzeba pilnować :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 wrz 2008, 19:49

No ja swojego też już położyłam marazie spi zobaczymy na jak długo lubi się czaswm obudzić tak o 1h i wtedy rozrabia do 22 he he he ok uciekam wykąpie się ijakiś tam filmik obejrze pa pa całusy :ico_spanko: dobrej nocki!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 wrz 2008, 20:11

Czesc dziewczyny

Wszystkiego Najlepszego dla Kamilka

ja dopiero teraz jakos sie boje teraz komputera wlaczac bo nie wiem co sie mi pokaze ostanio wogole jak zamykam forum to mi sie zaczyna kilka stron wlaczac i musze laptopa z pradu wylaczyc a potem juz nie umiem wlaczyc

Majka juz tez poszla spac tylko ze u nas jest fiesta i szczelaja petardami ostanio o 12 w nocy dali taki pokaz ze majka mi sie obudzila podobaly mi sie ich ffiesty bo chodza po ulicy poprzebierani za moros i kristianos gra orkiestra ale teraz jak jest majka to juz nie bo strasznie glosno sie zachowuja tutaj to wogole nie ma czegos takiego jak cisza nocna

Misia nie wiem czy juz pisala bo zakrecona jestem zeby sie jutro tescik potwierdzil i pokazal dwie kreseczki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 wrz 2008, 20:22

Ja tylko sekundkę pstatnio bo Marcin w domu i nie daje mi posiedzieć wcale, czytam a odpisać już nie mam jak. Dzisiaj pozałatwialismy wsystko i nawet tatus trochę synka pobawił, nie grał w każdym bądź razie :ico_oczko:

Sto lat dla Kamilka :ico_tort: ostatnia ciocia składa, zapominalska :ico_oczko:

Iwona to przechlapane z tymi fiestami, a jak Deisi ta te petardy reaguje? nie bo się?

Pinko my mamy kapcie podomowe z gumową podeszwą rozmiar 18, więc trzeba poszukać dalej, życzę powodzena i żeby nóżki nie marzły.

No i więcejnie mogę bo Artek marudzi, mam tylko jedno pytanie na ile wodymleczko robicie maluchom, bo ja na 210ml ii od dwóch dni wydaje mi się że mu mało bo jak się kończy to bardzo marudzi jakby więcej chciał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 wrz 2008, 20:25

Jeszcze raz serdecznie dziekujemy miłej nocki
wskoczyłam na sekunde bo mój mężulek przez komóre gada i nie marudzi że mu siadłam całusy pa pa jeszcze raz DOBREJ NOCKI niech nasze skarby śpią całą noc a mamusie odpoczywają. P a :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 wrz 2008, 20:26

mialam jeszcze napisac ze jutro koncze diete na minusie 6kg jeszcze tylko 6 i bede wygladala tak jak chce ale nie wiem czy mi sie uda chcialabym zaczac biegac od poniedzialku :ico_oczko:

pinko sciaglam sobie film krrish i asoka widzialas je jakie sa mam nadzieje ze fajne bo sciagaly sie chyba z dwa tygodnie

a mojego meza wczoraj chcieli okrasc kurcze nazjezdzalo sie tych rumunow i sie zaczelo napisalam o nich bo rzeczywiscie to byli rumuni mam uraz do nich mamy tutaj taki most na ktorym stoja sobie dziewczynki jest 5 murzynek i 5 rumunek najlepsze jest to ze te rumunki maja kazda swojego faceta a jedna to ma nawet dziecko i jak byla w ciazy tez stala :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 wrz 2008, 20:27

sto lat dla Kamilka :ico_tort:
dzieki za komplementy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość