Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

29 gru 2011, 13:29

I ja się witam :-)

Potwierdzam, Tibby, Nicola super foteczki Waszych Słodziaków! :ico_brawa_01:
Może i ja się zmobilizuję i pokażę jakieś fotki ze świąt :ico_oczko:

Z życzeniami świątecznymi się spóźniłam, więc noworoczne już zapodaję :ico_oczko: Kobitki dla Was i Waszych Rodzin dużo dużo zdrówka, siły, energii, dobrego samopoczucia i humoru, radości wewnętrznej niepodatnej na żadne wichry, spokoju, szczęścia, wiecznej miłości i spełnienia wszelkich marzeń i pragnień, zarówno tych, o których głośno mówicie, jak i tych, które trzymacie głęboko w sobie :-) Tego wszystkiego z głębi serca dla Was nasza rodzinka KMN :-) :ico_buziaczki_big:

I po świętach... Było miło :-) Nikoś jeszcze pod wrażeniem prezentów :ico_oczko: Wigilię spędziliśmy najpierw wyjazdowo u Teściowej i Jej partnera z Dziadkami mojego Męża, potem u moich Rodziców z Babciami, Wujkiem, Bratem i Jego dziewczyną, no i my :-)
Pierwsze święto również u moich Rodziców, potem odwiedziła nas moja przyjaciółka- Nikosia chrzestna, a w drugie święto z powrotem do Teściowej. Mieliśmy okazję poznać Syna faceta Teściowej. W ogóle niezła zbieżność słuchajcie... Janusz, nowy Dziadek Nikosia :ico_oczko: ma dwójkę dzieci, Syna Michała (imiennik mojego Męża) i córkę Karolinę (wiadomo) :ico_oczko: I wczoraj rano dopiero wróciliśmy do domku, trochę nam się święta przedłużyły :ico_oczko:
A teraz szykujemy się do Sylwestra, oczywiście spędzamy Go w domku ze względu na Szkraba, ale nie sami, przyjadą do nas znajomi, kolega z pracy mojego M z Żoną i zostaną do NW.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 gru 2011, 20:03

karo-22, szykujesię w takim razie wam niezła imprezka :ico_brawa_01: fajnie i zycze by się udała.

a z tym humorem, to rzeczywiście mógłby byc lepszy. jakoś mam doliny ostatnio. sama nie wiem dlaczego.
i wiecie co? znów mam fazę na kolejne dziecko. wiem, że jeszcze nie możemy, że musimy poczekać, ale czuję, że chcę. Straszne to jest tak się na siłę powstrzymywać.
I PRZEZ to też dolinki łapię :ico_noniewiem: no to się wygadałam.
uciekam dalej do pracy :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

31 gru 2011, 11:22

hej Dziewczyny :-)

Ostatnio rzadko wpadam i nawet nie wiem co u was słychać :ico_sorki: ale postaram sie nadrobić zaległości.
Dzisiaj wpadłam złożyć wam naj serdeczniejsze życzenia Noworoczne a więc
ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY CAŁA NASZA RODZINKA WAM ŻYCZY :-D
BUZIAKI

tibby, jak instynkt tak mocno działa to moim zdaniem nie odmawiaj sobie drugiego dzidziusia bo nigdy może nie nastąpić ta dobra chwila a tak to odchowasz sobie jedno przy drugim i na pewno będzie łatwiej teraz niż później. Jak by powiedział moja koleżanka z Ukrainy ,, Matusi potrzebna dziewczynka,, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 gru 2011, 16:12

,, Matusi potrzebna dziewczynka,,
zgadzam się :ico_sorki: dziewczynka przede wszystkim. :ico_haha_01:
sama jestem zdziwiona że tak bardzo chcę dzidziusia znów. nie wiedziałam, że tak mocno można tego pragnąć. wcześniej wiedziałam, że chcę drugie, ale jakoś nie specjalnie o tym bardziej myślałam, ale ostatnio jakby grom z jasnego nieba! :ico_olaboga:

A tak poza tym: Szczęśliwego Nowego Roku!
dla naszych :ico_ciezarowka: szybkich i bezbolesnych porodów :ico_sorki: zdrowych dzieciaczków i szybkiego powrotu do domku. Spokojnej bez powikłań ciąży i terminowego rozwiązania. :ico_sorki:

a dla nie ciężarnych spełnienia marzeń i radości każdego dnia :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 sty 2012, 14:38

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

fajnie było nawet siedzieć o soczkach :) napojem wyskokowym dla mnie wczoraj była COLA :ico_haha_01: haha
Ale miałam towarzyszkę niedoli, koleżankę z 23tc :ico_haha_01:

nie chwaliłam sie jeszcze tutaj na wątku, więc spieszę to zrobić- będziemy mieli chłopca tym razem :ico_haha_01: trochę szkoda... Milenki :ico_haha_01: a kolejna próba, przykro mi córeczko, jest poza dyskusją :ico_nienie:
Rok 2011 mieliśmy szalony :) Oby 2012 był spokojniejszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 sty 2012, 14:46

Martalka, ponownie gratuluję siusiaka :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

02 sty 2012, 14:42

tibby, może rzeczywiście kaczorek ma racje? I jeżeli i Ty i mąż jesteście psychicznie gotowi na drugie dziecko, to warto rozwazyć tę możliwość? :ico_oczko: Rozumiem że macie trudne warunki mieszkaniowe, ale jeśli ich zmiana jest planem, a nie marzeniem w jakimś niedługim czasie, to na pewno dalibyście radę :-)

Martalka, gratuluję trzeciego Syneczka :ico_brawa_01: Szczerze mówiąc troche jestem zaskoczona bo myślałam że będziesz miałą córcię, a tu niespodzianka - chłopcy ponoć się rodzą z gorącej miłości :ico_oczko: Może Milcia nie będzie miała towarzystwa do zabawy lalkami, ale za to jaką ochronę! :) A Mamusia przynajmniej jedną dziewczyneczkę ma - to chyba jest marzenie każdej kobiety :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 sty 2012, 15:29

witam w nowym roczku

od rana zuzia chodzi w majtkach chyba juz z 7 par zesikala i co najgorsze meble sa osikane ale widac ze jej przeszkadza jak ma mokro kolo tylka bo placze ze jej nie wychodnie

Martalka, gratuluje siusia i wmawiaj sobie ze chlopcy to synusie mamusi

tibby, moze czas na staranko najwiecej wydatkow jest przy pierwszym dziecku wiec teraz bedzie lzej

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 sty 2012, 21:04

sama nie wiem jak by to było. jak tu w niewielkim pokoiku pomieścić dwa łożeczka i nas? to mnie najbardziej póki co niepokoi.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 sty 2012, 01:04

...hejka...

Pamiętace mnie????????????????? :ico_wstydzioch: wstaplam bo m sie chyba śniło :ico_szoking: ze tibby jest w ciazy...wchodze i co czytam... ze ce coś bierze na 2 szkraba noooooooooo to teraz sie nie wachaj bo ja to "przepowiedziałam" hihi :)

i jaka niespodzianka Wisnia w cazy...rany zaleglosc co niemiara...chyba z rok mnie tu nie bylo.... :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 03 sty 2012, 09:10 przez lidziasc, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość