Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 lis 2007, 09:39

czesc
meldujemy sie z kawka i sokiem..ja i kacpi :-D gfvtftfbmv ufvguutfg :-D kamelek1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wytrwalosc...zobaczysz ze warto... :ico_haha_01: syla75, bielizna super no no :-D bedziesz sexi laska :ico_brawa_01: :-D kasi.k, idz z Vikula do lekarza dla pewnosci ale nie sadze ze to anemia :ico_noniewiem: oby nie :-) Kolka, ja bylam z Toba na placu boju..tzn..bylam bo przeczytac moglam ale zalogowac sie juz nie bo sie net wieszal :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-29, 08:43 ]
Lenko..z okazji skonczenia 7 miesiecy wszystkiego najlepszego od Kacperka i jego mamusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-29, 09:52 ]
kurcze nie ma nikogo :ico_placzek: a ja mam znow mega lenia i nie chce mi sie nic robic :ico_puknij: jakies witaminki musze sobie kupic ...albo red bula :ico_noniewiem: :-D
Ostatnio nic nie robie..bajzel w domu..pranie czeka...prasowanie tez :ico_olaboga:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 lis 2007, 10:59

Dla titakowych "blizniaczek" Wikulki i Lenki z okazji ukonczenia 7 miesiecy samych radosci,mnostwa milosci i ciepla,spokojnego samodzielnego zasypiania oraz zdrowka na kazdy dzien zyczy Antos z mama
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

29 lis 2007, 11:26

Kochane dziewczynki z samego prawie rańca stwiamy :ico_tort: :ico_kawa: no bo co cos mocniejszego tak z rana to chyba nie postawie wieczoreem :-D

Katrin i Mordeczko bardzo bardzo dziekujemy za zyczonka

A MY SKŁADAMY Z LENKA VIKUSI ŻYCZONKA Z OKAZJI URODZINEK SZYBKIEGO POZBYCIA SIE TYCH ALERGII WSTRETNYCH DUZO RADOSCI I USMIECHU NA BUZIACZKU WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ

dzieki wielkei za wspieranie w spaniu wiecie ze w nocy sie obudziła i zaczela marudzic nie płakac tylko sobie krzakac nie wkroczyłam tylko odczekalm i za 5 min spala :ico_olaboga: dziewczyny mam nadzieje ze to działa i bedzie gites

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 lis 2007, 11:47

o masz...ale gafaaaaaaaaaa :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Vikula Tobie tez zyczymy duzo zdrowka i usmiechu :ico_sorki: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lis 2007, 12:22

Hey

My tu tylko na chwilkę, bo mała pisać nie da...

Naszym małym jubilatkom Lence i Viki życzymy wszystkiego naj najlepszego
:ico_prezent:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 lis 2007, 12:27

Dziewczyny,
jestescie kochane :ico_buziaczki_big: Slicznie dziękujemy za zyczonka :ico_sorki:

I z okazji nastepnej miesiecznicy stawiamy takie cudo :-D

[center]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]


A dla Vikusiowej bliźniaczki Lenki składamy zyczonka wszystkiego co najlepsze, smacznych obiadków, spokojnego snu i duuuzo radości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lis 2007, 13:34

M0rD3CzKa pisze:Ostatnio nic nie robie..bajzel w domu..pranie czeka...prasowanie tez :ico_olaboga:

a i na TT rzadko jesteś :ico_nienie: :-D
Syla bielizna pierwsza klasa... Cudo... Twój mąż oszaleje! :ico_oczko:
Kamelek, uda się na pewno. Kiedyś ta metoda zadziała

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 lis 2007, 14:17

kasik-ja tylko na momencik, bo w domu pelno zalglosci(jak u Mordki :-D )Jak masz jakies obawy co do Wikusi i anemi to zrob wyniki krwi, bo widzisz moj Antonio tez nie ma rewelacyjnej hemoglobiny-mysle, ze zwiazane jest to z tym, ze pod koniec szostego miesiaca koncza sie dzieciakom zapasy zelaza zgromadzone jeszcze w zyciu plodowym-mam podawac duzo miesa-Ty nie podajesz miesa jak na razie, wiec lepiej zrob wyniki, zeby byc spokojniejsza.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

29 lis 2007, 14:27

Dużo dużo zdrówka dla naszych małych solenizantek Vikulki i Lenki oraz dla Kornelka

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasi.k może dla pewności skontaktuj się z lekarzem!

Kamelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni, widzisz, powoli pomału wszystko da się zrobić!

Syla ale mnie zażyłaś tą bielizną, kużwa, zajebista, nie pamietam kiedy coś takiego na sobie miałam, chyba pod sukienką ślubną, moja bielizna terażniejsza to bardziej babcine gatki przypomina, chyba muszę coś z tym zrobić, bo faktycznie mój już wogóle na mnie nie będzie patrzał :ico_noniewiem:

U nas nocka cieżka, budził się średnio co 1,5 godziny, płakał, wiercił się stękał, smarowałam mu dziąsła, pomogło, ale na jakieś 20 minut, a raz to się całkiem przebudził, zaczął skakać w łóżku, myślałam że rozwali, patrzał się w stronę telewizora i z taką złóścią krzyczał, aż się przestraszyłam, włączyłam teliwizor i się uspokoił :ico_noniewiem: - takiego małego szantażystę wychowałam........... :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 lis 2007, 15:06

hej ja tytlko na chwilkę złożyć życznei dla świętujących dziś, zaraz zbieramy się z moim łobuziakiem na spacerek, choć mróz, ale tak na chwilkę, żeby nam nosy zmarzły :-D
dużo zdrówka, radości na codzień i mnóstwa prezentów na mikołaja i gwiazdkę dla Vikusi, Lenusi i Kornelka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
kasi.k no mamy problem z tym ziemniakiem ale coż.... nie daję jej żadnych leków, wiesz ta nasza alergia to teraz taka nieszkodliwa, objawy znikają samoistnie na drugi dzień, nic nowego nie wyskakuje, więc jest dobrze. A z anemią Vikulki na pewno nie ma :ico_nienie: . Po prostu ma taki okres, że woli troszkę pospać sobie, wypocząć. Ola do tej pory spróbowała tylko marchew, ziemniaka, dynię i jabłko, oprócz mleka je też sinlaca. Brokułow nienawidzi, także sama widzisz też je malutko nowości. ALe bardzo zasmakował jej soczek z marchwi :ico_brawa_01: co bardzo mnie cieszy, bo wody nie chciała pić.
Syla powiem tylko tyle fiuuuuuuuuuuuuuuuu sama bym się na ciebie rzuciła w takich ciuszkach,a co mówić twój mąż :-D kurcze ale będzie zachwycony :ico_brawa_01:
kamelek brawa dla ciebie i Lenki :ico_brawa_01: wiedziałam, że sobie poradzicie

dobra kochane my zmykamy zajrzymy później papappapapapa
Ostatnio zmieniony 29 lis 2007, 21:46 przez Blanka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość