Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2007, 20:58

WIDZE ZE JAKAS DEPRECHA NAS DOPADLA wpisuje sie do klubu bo tez mam dosc i chce do spa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 gru 2007, 22:10

No własnie... mnie też to COŚ dopadło i dlatego nie pisałam. Wczoraj na wszystkich krzyczałam i wszystko mnie wkurzało na maksa. A wieczorem zamiast na siłownie pojechałam z siostrą do pizzerni i wpierdzieliłam sama całą pizzę aż mnie brzuch potem bolał. Ale bardzo tego potrzebowałam i nie żałuję.

No ale was podczytywałam, jak zauważyła Frydza. Tylko, że zanim przeczytałam to Tomek sie budził i nie mogłam odpisac. A później były juz nowe posty... i tak w kółko. A internet to taki straszny nałóg i postanowaiłam troche przystopować. Nie mogę każdej wolnej chwili przed kompem spędzać.
Dzis zrobiłam porządek z butami, bo miałam szafkę zawaloną jeszcze letnimi sandałkami i wszystko sie wysypywało. No i wyprałamdywanik z dużego pokoju bo był czarny zamiast kremowy.

Z waszych postów pamiętam trzy po trzy. Pamiętam piekne foteczki i że Wiki ma zębolka. To znakomicie. :ico_haha_01: U nas cisza nadal.

Dla Leonka i Jacusia :ico_tort: :ico_tort:

Juli łóżeczko turystyczne super sprawa. W " Mamo to ja" mówili na ten temat. Jedyna wada to, że mała widoczność i dziecko nie poznaje świata jak trzeba. No ale to tylko łóżeczko zastępcze a nie na stałę więc luzik. Kupując zwroć uwagę żeby można było rozpiąć i maluch mógł sam z niego wychodzić.

Madziorka witaj w Polsce.
Mam dla ciebie wieści.
Ostatnio byli u nas znajomi z córeczka w wieku naszych maluchów i co sie okazało? Otóż ich Ala nie robiła kupki przez dwa tygodnie :ico_szoking: . Jej pediatra nie była tym zdziwiona i powiedziała, że zdarza sie że nawet do trzech tygodni dzieci na cycku nie robia kupki, bo wszystko przyswajają. Czemu dopiero teraz sie o tym dowiaduję?? A ja sie tak stresowałam. Bez sensu. Tak sobie pomyslałam.. w sumie to dlaczego akurat po 6 miesiącu należy dziecko dokarmiać?? Skąd to wiadomo?? No właśnie. OK 5 miesiąca maluchy zaczynają juz przyswajac całe mleczko i na podstawie tych obserwacji chyba to ustalono. Taka jest moja teoria.

Nasze krzesełko tez przyszło. Ja zamówiłam plastikowe kremowe, to które sie zamienia w stolik i krzesełko. Jest super.

Dla Jarka kupiłam super kosmetyczkę dobrej firmy. On za to powiedział, że ma dla mnie suuuper niespodziankę i dla Tomeczka też. Ponoc będziemy zaskoczeni wszyscy. No ciekawe??

[ Dodano: 2007-12-12, 21:12 ]
No własnie... mnie też to COŚ dopadło i dlatego nie pisałam. Wczoraj na wszystkich krzyczałam i wszystko mnie wkurzało na maksa. A wieczorem zamiast na siłownie pojechałam z siostrą do pizzerni i wpierdzieliłam sama całą pizzę aż mnie brzuch potem bolał. Ale bardzo tego potrzebowałam i nie żałuję.

No ale was podczytywałam, jak zauważyła Frydza. Tylko, że zanim przeczytałam to Tomek sie budził i nie mogłam odpisac. A później były juz nowe posty... i tak w kółko. A internet to taki straszny nałóg i postanowaiłam troche przystopować. Nie mogę każdej wolnej chwili przed kompem spędzać.
Dzis zrobiłam porządek z butami, bo miałam szafkę zawaloną jeszcze letnimi sandałkami i wszystko sie wysypywało. No i wyprałamdywanik z dużego pokoju bo był czarny zamiast kremowy.

Z waszych postów pamiętam trzy po trzy. Pamiętam piekne foteczki i że Wiki ma zębolka. To znakomicie. :ico_haha_01: U nas cisza nadal.

Dla Leonka i Jacusia :ico_tort: :ico_tort:

Juli łóżeczko turystyczne super sprawa. W " Mamo to ja" mówili na ten temat. Jedyna wada to, że mała widoczność i dziecko nie poznaje świata jak trzeba. No ale to tylko łóżeczko zastępcze a nie na stałę więc luzik. Kupując zwroć uwagę żeby można było rozpiąć i maluch mógł sam z niego wychodzić.

Madziorka witaj w Polsce.
Mam dla ciebie wieści.
Ostatnio byli u nas znajomi z córeczka w wieku naszych maluchów i co sie okazało? Otóż ich Ala nie robiła kupki przez dwa tygodnie :ico_szoking: . Jej pediatra nie była tym zdziwiona i powiedziała, że zdarza sie że nawet do trzech tygodni dzieci na cycku nie robia kupki, bo wszystko przyswajają. Czemu dopiero teraz sie o tym dowiaduję?? A ja sie tak stresowałam. Bez sensu. Tak sobie pomyslałam.. w sumie to dlaczego akurat po 6 miesiącu należy dziecko dokarmiać?? Skąd to wiadomo?? No właśnie. OK 5 miesiąca maluchy zaczynają juz przyswajac całe mleczko i na podstawie tych obserwacji chyba to ustalono. Taka jest moja teoria.

Nasze krzesełko tez przyszło. Ja zamówiłam plastikowe kremowe, to które sie zamienia w stolik i krzesełko. Jest super.

Dla Jarka kupiłam super kosmetyczkę dobrej firmy. On za to powiedział, że ma dla mnie suuuper niespodziankę i dla Tomeczka też. Ponoc będziemy zaskoczeni wszyscy. No ciekawe??

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 gru 2007, 22:12

A CO TO ZA HUMORY???? :ico_szoking:
CO TO MA ZNACZYĆ???? Zaraz wam powklejam parę foteczek na poprawę nastrojów :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 gru 2007, 22:14

No własnie... mnie też to COŚ dopadło i dlatego nie pisałam. Wczoraj na wszystkich krzyczałam i wszystko mnie wkurzało na maksa. A wieczorem zamiast na siłownie pojechałam z siostrą do pizzerni i wpierdzieliłam sama całą pizzę aż mnie brzuch potem bolał. Ale bardzo tego potrzebowałam i nie żałuję.

No ale was podczytywałam, jak zauważyła Frydza. Tylko, że zanim przeczytałam to Tomek sie budził i nie mogłam odpisac. A później były juz nowe posty... i tak w kółko. A internet to taki straszny nałóg i postanowaiłam troche przystopować. Nie mogę każdej wolnej chwili przed kompem spędzać.
Dzis zrobiłam porządek z butami, bo miałam szafkę zawaloną jeszcze letnimi sandałkami i wszystko sie wysypywało. No i wyprałamdywanik z dużego pokoju bo był czarny zamiast kremowy.

Z waszych postów pamiętam trzy po trzy. Pamiętam piekne foteczki i że Wiki ma zębolka. To znakomicie. :ico_haha_01: U nas cisza nadal.

Dla Leonka i Jacusia :ico_tort: :ico_tort:

Juli łóżeczko turystyczne super sprawa. W " Mamo to ja" mówili na ten temat. Jedyna wada to, że mała widoczność i dziecko nie poznaje świata jak trzeba. No ale to tylko łóżeczko zastępcze a nie na stałę więc luzik. Kupując zwroć uwagę żeby można było rozpiąć i maluch mógł sam z niego wychodzić.

Madziorka witaj w Polsce.
Mam dla ciebie wieści.
Ostatnio byli u nas znajomi z córeczka w wieku naszych maluchów i co sie okazało? Otóż ich Ala nie robiła kupki przez dwa tygodnie :ico_szoking: . Jej pediatra nie była tym zdziwiona i powiedziała, że zdarza sie że nawet do trzech tygodni dzieci na cycku nie robia kupki, bo wszystko przyswajają. Czemu dopiero teraz sie o tym dowiaduję?? A ja sie tak stresowałam. Bez sensu. Tak sobie pomyslałam.. w sumie to dlaczego akurat po 6 miesiącu należy dziecko dokarmiać?? Skąd to wiadomo?? No właśnie. OK 5 miesiąca maluchy zaczynają juz przyswajac całe mleczko i na podstawie tych obserwacji chyba to ustalono. Taka jest moja teoria.

Nasze krzesełko tez przyszło. Ja zamówiłam plastikowe kremowe, to które sie zamienia w stolik i krzesełko. Jest super.

Dla Jarka kupiłam super kosmetyczkę dobrej firmy. On za to powiedział, że ma dla mnie suuuper niespodziankę i dla Tomeczka też. Ponoc będziemy zaskoczeni wszyscy. No ciekawe??

[ Dodano: 2007-12-12, 21:21 ]
Witaj Basiu.
Ja jeszcze wkleję fotki Tomka i Ali, która nas ostatnio odwiedziła. Jest o 10 dni starsza od Tomka.
Obrazek
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 gru 2007, 22:22

-indigo- pisze:Czemu dopiero teraz sie o tym dowiaduję??

Kamilko ja wam już o tym kiedys pisałam, widocznie nie przeczytałaś mojego posta.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 gru 2007, 22:25

No faktycznie nie pamiętam. Ale pisałaś, że aż tak długo?? Bo ja wiedziałam, ze do tygodnia a tu sie okazuje, ze nawet trzy moga byc.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 gru 2007, 22:33

MÓJ ŚWIAT :)
Obrazek
NALEŚNICZEK:)
Obrazek
MAMA W WERSJI BLOND;)
Obrazek
ALE SIĘ WYGIĘŁA HIE HIE :)
Obrazek
FAJNE MAM WDZIANKO?
Obrazek
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 gru 2007, 22:36

kurde ,Oli sie wsciiekl.....krzyczal jak opetany,a teraz siedzi przy kompie ze mna i robi demolke na biurku :ico_noniewiem: fotki mi sie powolutku otwieraja :ico_zly:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 gru 2007, 22:40

nie sprawy Kamilko, i tak ostatnio wydaje mi się że moje posty są przezroczyste... nikt na nie odpisuje.... nikt nawet nie zauważył posta o tym że moja mama jest chora... /na szczęście już jest ok-jakby czasem ktoś się przejął/ echhhhh i sama się zdołowałam , idę spać

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2007, 22:42

JOL JOL :517: :517: :517: :517: :517: :517: :517: KAMILKO fajnie ze jestes,postem nadrobilas swoja nieobecnosc,slicznie Tomus wyglada z kolezanka :ico_oczko: BEWU sliczna corunia taki cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ty w blond wlosach slicznie wygladasz :-D ,a ja mam dalej jakiegos dola ogolnie do du............. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-12, 21:44 ]
BEWU ja chyba przeoczylam posta ze twoja mamusia chora :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: sorki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość