Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 kwie 2009, 13:30

Hejka w przedświątecznym nastroju :ico_brawa_01:
My dzisiaj zamawiamy pizzę więc gotowanie mam z głowy uffff :-D

Pieluszki jednorazowe, ja używałam już w szpitalu Pampers'ów i tak też będzie teraz bo moim zdaniem warto :ico_brawa_01:
Husteczki, dla maluszka Bambino (jak i mydełko tej firmy) bo są bardzo delikatne i ten zapach już mi się kojarzy ze słodkim noworodkiem, potem pewnie różnych będę używać (Dzidziuś, Dada itp.) :ico_haha_01:

malutkaniunia88, fajne ikonki wstawiasz :ico_haha_01:
aga216, daj znać jak po wizycie :ico_haha_01:

Wyniki , wczoraj odebrałam i niektóre też mam zaniżone, no ale cieszę się bo w moczu w końcu żadnych bakterii nie mam, nawet nielicznych :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 13:32

Kajunia25, hej
super ze nie ma bakterii w moczu :ico_brawa_01:
fajne ikonki wstawiasz
dziekuje :ico_wstydzioch:
dla maluszka Bambino
mi własnie nivea kojarzy sie z dzidziusiowym zapachem :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

09 kwie 2009, 15:10

hej dziewczyny
ale jesteście
żadna mi życzeń nie złozyła :ico_placzek: :ico_placzek:
co do pilueszke to tylko pampersy,hugiss są beznadziejne,te tescowe tez,więc stawiam na pampersy
co do nr 1 ,2 przeciekałay,a rozmiarem sa takie same jak 1,więc od razu na 3 lepiej przejść

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 18:54

wrr ale sie wkurzylam :ico_zly: moj R. dzwonił z pracy ze dostal wypłate ale mniejsza od tej której my się spodziewalismy :ico_zly: bo mu szef jakiegoś tam urlopu nie policzył i wogóle tam ma mniej godzin niz tych co zapisywał u nas w domu w kalendarzu :ico_zly:
zreszta ten jego szef to liczy jak chce jak ma mniej godzin to wyzsza stawka a jak wiecej to nizsza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale jestem zla normalnie :ico_placzek: mi sie chce

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 kwie 2009, 22:45

Hejka, widzę że na forum znowu zmiany :)
Lalka, nie denerwuj się, wszystkie Ci dobrze życzymy, tylko teraz taki zabiegany czas przedświąteczny itp. A ja np. imienin nie obchodzę tylko urodzinki :)))
malutkaniunia88, ale numer ten szef wywinął.. Akurat na Święta...

A teraz korzystając z okazji, że jutro już wyjeżdżamy na Święta :)

Obrazek
Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy!!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 kwie 2009, 12:05

[ Dodano: 2009-04-10, 12:02 ]
Obrazek

MOJE DROGIE
ŻYCZE WAM WESOŁYCH POGODNYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA
ŻYCZĘ WAM ŻEBYŚCIE W ZDROWIU DONOSIŁY NASZE NAJDROŻSZE SKARBY JAKIE MAMY W BRZUSIACH I POTEM BY KAŻDA Z NAS BYŁA NAJLEPSZĄ MAMUSIĄ POD SŁOŃCEM

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 kwie 2009, 12:15

Hejka!!!
Niestety nie mam dobrych wiesci,na krew dostałam żelazo do łykania dwa razy dziennie,do tego magnez i nospa 3 razy dziennie.A pozatym mam bardzo złą szyjke,u góry jest zwarta,a na dole sie poszerzyła,i lekarz powiedział ze żle to wygląda,mam brac przez tydzien teraz globulki na noc,potem bede miała posiew robiony,a potem jesli bedzie coraz gorzej bede miała zakładany krązek :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: ,nie jest za dobrze,mam dużo leżec,nie dziwigac,bez nerwów,no i święta niestety nie beda takie jak zaplanowałam,jedynie co moge zrobic to jajak umalowac,a reszta,ciasta i potrawy odpada,ale to nie jest ważne,z dzidziusiem wszystko ok,przez jakis czas nie bede zaglądac do was,bo bede cały czas w łóżeczku ile sie da,ale myslaami bede z wami,jest mi smutno i martwie sie,ale musze byc dzielna bo to zamartwianie sie nic nie da,zrobie wszystko żeby było wporzadku.
Wszystkim życze WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT,i oszczedzajcie sie kochane ile możecie.
Lalka, wybacz kochana,spóżnione ale szczere Wszystkiego Naj Naj :ico_tort:

Obrazek

kaśka otrząsek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2009, 19:21

10 kwie 2009, 16:19

Witam wszystkie panie Życzę Wam Wesołych Pogodnych Świąt i Mokrego Dyngusa. aga216 Pociesze cię że ja już leże miesiąc w łóżku bo mam założony krążek nie jest tak źle choć czasami mam złe dni, ale to dla dobra naszego i dzieci. :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

10 kwie 2009, 16:23

Obrazek

Zaniedbałam troszkę :ico_wstydzioch: forum ale od wieczorka poniedziałkowego bede już z wami, mam nadzieje że same pozytywne wieści mnie czekają. U mnie ok.
Wpadając na tą chwilkę chciałam skorzystać z okazji i złożyć wam życzenia świąteczne
Obrazek
Zajączka pięknego,
dyngusa mokrego,
koszyczka pełnego,
śniadaniaObrazek smacznego
pisanek kolorowych,
świątObrazekObrazek wesołych i zdrowych,
palemki ozdobnej,Obrazek
owieczki,Obrazek modnej.
Przede wszyskim Spokoju
Wesołych Świąt


Obrazek

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

10 kwie 2009, 17:54

hello :-D
u mnie ciasta upieczone, składniki na sałatkę pokrojone teraz tylko sypialnię sprzątnąć i ŚWIĘTAAAAAA :-D
własnie wróciłam z zakupów kupiłam sobie buciki i koszulke zaraz wam pokażę jaką :-)
aga216, leż bo teraz dzidziuś najważniejszy :ico_sorki:
Kajunia25, Beata_Tychy, kaśka otrząsek, aga216, betina, ja również życzę Wam Wesołych Świąt i Mokrego dyngusa :ico_oczko:
postaram sie zajrzeć tutaj jeszcze jutro :ico_oczko:
a to ja w sukience którą wam pokazywałam
Obrazek
i stwierdzam ze wyglądam w niej jak...... Baba w ciąży :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a tutaj moja koszulka którą dziś kupiłam
Obrazek

ahaś a ta dziewczynka która jest ze mną na fotkach to moja siorka Zuzka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość