donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 maja 2009, 10:45

i zapodam na youtube, bo skrzeczek pierwsza klasa :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to czekamy :-D

[ Dodano: 2009-05-02, 10:45 ]
kupiłam wczoraj małemu parę gadżetów do jedzonka :-) komplecik z tommee tippee miseczka, mata i kubeczek, do tego taki komplet miseczek z pokrywkami, no i taki pojemniczek na sztućce :-D czyli zaszalałam kompletnie,
super zakupy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-02, 10:47 ]
moj też miał kiepskie dwie noce i w końcu ściągnęłam mu skarpetki i śpi z gołymi stopami i jest spokój :ico_sorki:
a w co ubierasz synka na noc? i przykrywasz czymś?
ja ubierałam w body z krótkim rękawem i pajacyka, a od 4 dni zakładam samego pajacyka i przykrywam kocykiem, u nas w pokoju 25st, także gorąco, grzeje od dachu, teraz non stop słońce to się nagrzewa

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 maja 2009, 11:47

a w co ubierasz synka na noc? i przykrywasz czymś?
ja ubieram body z krotkim i pajacyk..przykrywam taka cieniutka kolderka ale ona i tak sie poxniej rozkopuje :-D

[ Dodano: 2009-05-02, 11:50 ]
dziewczynki a od kiedy bedziecie dawac picie z kubka?i jaki zamierzacie kupic..bo ja sie naczytałam, naogladałam, sasiadka mi nagadał, kt ma dziecko z zsepołem wiec jest z lekarzami na bierzaco.. i oni wszyscy doradzaj picie z kubka Medela a w podrozy czy gdzies na dworze zeby sie dziwecko nie oblewało to z bidonu..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 maja 2009, 13:28

plum :-)

my juz wróciliśmy, zapadało nas :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i znów mnie pewnie rozłoży :ico_chory: :ico_zly: heh... za Szkocją :ico_olaboga:
dziewczynki a od kiedy bedziecie dawac picie z kubka?i jaki zamierzacie kupic..
myśmy kubeczek z tommee tippe dostali z dzióbkiem, próbowałam dać małemu z tego, ale niestety dziury toto ma stanowczo jeszcze za duże dla niego, także jeszcze poczekamy - pewnie od czasu do czasu będę próbowała, bo nie wiadomo, kiedy zaskoczy :-D
i oni wszyscy doradzaj picie z kubka Medela a w podrozy czy gdzies na dworze zeby sie dziwecko nie oblewało to z bidonu..
heh... wiesz.. lekarze... każdy ma swoje zalecenia :ico_olaboga: ja to nawet nie wiem, jak wygląda kubek medeli (choć pewnie zaraz zalosuję na allegro :-D , żeby się oświecić) - moje położna, która przychodziła do Norberta polecała z cycka przejść na kubeczki, omijając w ogóle butelki, więc wiesz... co człek to opinia :-)

mój Alek śpi w bodziaku na krótki rękaw i pajacyk ma do tego taki bez stópek :-) i nózie przykrywam mu kołderką, ale to jak zaśnie dopiero bo inaczej się rozkopuje :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 maja 2009, 14:39

moje położna, która przychodziła do Norberta polecała z cycka przejść na kubeczki, omijając w ogóle butelki, więc wiesz... co człek to opinia
no lekarka sasiadki tez tak zalecała i logopeda..ja bede probować..zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :-D :-D

[ Dodano: 2009-05-02, 14:39 ]
ale tu dzis pustki..wywiało na spacerki??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 maja 2009, 15:03

hej hej bylam na godzink zmałąna dworku wystarczy bo jeszcze antybiotyk do jutra ma a klatar nie schodzi

ja ubieram ją na noc w sameo pajaca (dlugie nozki i rączki) i przykrywam cieniutkim kocem od reniferka... chyba nie za duzo??? no i budzi sie i kreci i musze ją wtedy do lozka wziac ...wiec spi ze mna prawie codziennie od północy :ico_noniewiem: ale mam nadzieje ze sie oduczy tego

jak dzionek mija|?? ja bylam w sklepie i nic nie kupilam a juz nie powiem ile wydalam :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 maja 2009, 19:36

my właśnie wróciliśmy od babci, była cała rodzinka, był grill i placki, bo wuja miał urodziny, słonko grzało, nawet się opaliłam :-D , zaraz będziemy kąpać synka,
potem poleniuchujemy przed tv :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

02 maja 2009, 21:04

my byliśmy rano na zakupach - kupiłam sobie garsonke na komunie chrześnicy M i sukienkę na chrzciny Oskarka. potem sprzątanko w domu i wybraliśmy się na obiadek do restauracji - nigdzie nie wyjechaliśmy to chociaż sobie tak pofolgujemy i przy garach nie trzeba będzie stać :-)

mój śpi w samym pajacu, bez stópek, przykryty lekkim kocykiem.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 maja 2009, 21:12

Hej dziewczyny, jakoś nie mogę się ostatnio doczłapać do forum. Poczytałam Was, ale pozapominałam co miałam napisać :ico_wstydzioch:

Co do spania to Bartek śpi w samym pajacu i cienkiej torbie do spania - to znaczy śpiworze :-D bo żaden kocyk ani kołdra się na nim nie utrzymują. Ale do tej torby ładuje go jak zaśnie, bo inaczej mu za gorąco. A w pokoju ma około 20 stopni.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 maja 2009, 21:16

ja bede probować..zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :-D :-D
noo, początki we wszystkim mogą być trudne :-) a w przypadku jedzenia dzieci i picia mogą być "brudne początki" :-D ale jakos trzeba się na to nastawić i przetrwać :-D

mojego Alutka cosik wysypało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i to tylko na brzuszku i pleckach, na rękach i nóżkach nie ma nic, pod pampkiem też nie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i zdurniałam :ico_olaboga: za drobne to na potówki
zobaczę jeszcze jutro rano, jak nie zejdzie albo się zwiększy ilość to jedziemy do szpitala, niestety w weekend tylko ta instytucja zostaje
tylko nie wiem, czy panikować, czy poczekać do poniedziałku...
radźcie Kobietki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 maja 2009, 21:23

witam
My zmęczone po urodzinowym przyjęciu wykąpane, nakarmione smacznie sobie juz śpimy :-)
Nawet nam się drobne prezenty trafiły choć to nie nasze urodzinki były :-D
Solenizantka łobuziak mały prawie już zasuwa i lada dzień bedzie chodzic sama
Narazie zasuwa raczkując i jak tylko dojdzie do czegoś lub kogoś to wstaje raz dwa na nogi. A że żywe z niej stworzonko to nie usiedzi ani sekundy w miejscu. Noi na dodatek straszna z niej gaduła :-)
Nasza Emi też chyba będzie gaduła bo z każdym gaworzyła :ico_olaboga: :-)

Oczywiście Emi zrobiła furorę :-D :-D Jak to wszyscy mówią "skóra zdjęta z tatusia"
Była bardzo grzeczna nawet zdrzemneła się chwileczke, nie przeszkadzało jej towarzystwo

A propo spania to my w domku od noworodka śpimy w body i pajacyku bawełnianym przykryte cienkim kocykiem Ale my mamy mega ciepło w pokoju. Okno jest na noc rozszczelnione i zakręcony kaloryfer.

[ Dodano: 2009-05-02, 22:25 ]
mojego Alutka cosik wysypało
a może to alergia na jakieś nowe jedzonko?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość