Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 mar 2011, 15:03

Patrycja wiem, że w niektórych szpitalach nawet przy planowanym cc próbują wywołać poród i wcześniej przebijają pęcherz. Niby wtedy dziecko nie przezywa takiego szoku niż jak wyjmą z brzucha. Dowiedź się jak jest u Ciebie w szpitalu bo może Cię te skurcze nie ominą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 mar 2011, 16:57

Wiola witaj w klubie :ico_sorki: a szyjka skróciła się, tak? Ja też mam fenoterol 5 razy po pół tabletki i całą na noc, do tego dostałam isoptin na złagodzenie skutków ubocznych fenoterolu i mam jeszcze magnez z wit. B6 3 razy dziennie po 2 tabl. :ico_sorki: na krążek to faktycznie u Ciebie już za późno, więc jedynie leżenie może pomóc :ico_sorki: a możesz wstawać, czy zupełnie przywiązana jesteś do łóżka jak ja?

Murchinson co za typek w tym laboratorium :ico_zly: skargę bym na niego złożyła :ico_zly:

Patrycja dobrze, że synek pupcię przesunął :-D moja koleżanka miała w styczniu planowane CC i lekarze mimo to wywołali jej normalnie skurcze, bo twierdzą, że wtedy lepiej macica się zwija i dla dziecka też lepiej.

Motylku dobrze, że mama ju z w domu :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 mar 2011, 17:08

Markotka tez myślałam o skardze ale wiem, że sobie z tego nic nie robią i olewają. Oni mają za nic i pacjentów i lekarzy, którzy tam pracują. Mój endo też chce od nich odejść. Jak tak dalej pójdzie to szybko będą musieli się zamknąć bo nikt nie będzie przychodził, a to prywatna przychodnia. Właściciela nie zobaczysz-jest zawsze nieodstępny.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 mar 2011, 17:43

hmmm, nie slyszalam zeby u nas robili tak jak piszecie ale zapytam lekarza przy nastepnej okazji

Murchinson, z tymi skargami jest dokladnie tak jak piszesz. Nie wiem czy Wam opowiadalam jak obie z siostra nie moglysmy sie dodzwonic zeby zarejestrowac sie u lekarza ogolnego bo sie kobiecie kilka dni z rzedu nie chcialo telefonu podnosic. W koncu O nie wytrzymala wstala o 7 i poszla tam pieszo, choc blisko nie ma. Jak juz sie dostala do rejestracjii i chciala zapisac tez mnie to uslyszala ze chyba moge przyjsc sama. Odpowiedziala ze moge ale po co skoro ona tu jest a ja w ciazy i zle sie czuje a kobieta jej na to "w ciazy?... i co na nogi jej poszlo czy na glowe?" :ico_szoking: zbesztala kobiete ale opowiedziala tomojemu R, ktory wzial zlozyl skarge na ta pania ale bylo to jakies 3 m-ce temu a do dzis cisza

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 mar 2011, 17:58

Patrycja to też na bezczelną babę trafiłyście z siostrą.

Łep mi pęka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 mar 2011, 18:00

Wiola oszczędzaj się Kochana :ico_sorki: Jak trzeba to leż jak tylko możesz :ico_sorki: Niech jeszcze synuś poczeka.

Ja właśnie murzynka wstawiłam do piekarnika, mój Filipek śpi a Gabi już nie ma. Byłam z nimi na placu zabaw :ico_brawa_01: Fajnie się bawili :ico_brawa_01: Zjedli obiadek i Filip padł.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 mar 2011, 18:16

Dzieki dziewczynki bede sie starała oszczedzac jak tylko moge, ale kurka niektore rzeczy same sie nie zrobia :ico_zly:

Marktoka ja mam tylko fenoterol 4 razy po poł tabletki brac, mam nadzieje ze lepiej to zniose niz poprzednio.
Chodzic moge, ale nie przesadzac, wszystko z umiarem, no ale gdzie ten umiar, jak sie ma małego brzdaca.
Jakos sobie poradzimy :-D


patrycja_g, pewnie ta skarga wyladowała w koszu, jak pewnie wiele innych :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 mar 2011, 18:49

W Łodzi gradobicie to teraz wiem czemu mnie tak głowa boli.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 mar 2011, 19:41

W Łodzi gradobicie to teraz wiem czemu mnie tak głowa boli.
:ico_szoking: mnie też dzisiaj głowa bolała, ale po drzemce przeszło, przed chwilą wstałam :ico_sorki:

Wiola mąż musi Ci teraz pomóc, bo każdy dzień jest dla maluszka ważny :ico_sorki: mój tak się przejął, że jak w łazience jestem dłużej niż minutę, to już się na mnie drze :ico_haha_01: nawet poduszki nie pozwala mi podnieść :ico_oczko: tyle, że u mnie jest większe ryzyko :ico_noniewiem: Ja fenoterol całkiem dobrze znoszę, chociaż bałam się go po tym co wyczytałam w internecie :ico_sorki: właściwie to tylko ręce mi się trzęsą i po tej całej tabletce na noc mam odlot i prawie od razu zasypiam, ale to plus :-D

Patrycja no niezła ta baba w rejestracji :ico_szoking: moja mama od 2 dni próbuje dostać się do lekarza, rejestracja osobista jest od 7:00 a telefoniczna od 8:00, jak dzwoni o 8:00 to już rejestracja jest zakończona, paranoja jakaś :ico_puknij:

A co do skarg, to powiem Wam, że często się na nie nie odpowiada, ale konsekwencje wobec pracownika są wyciągane, przynajmniej u nas w pracy tak jest. Pani prezes zawsze każe się pracownikowi ustosunkować do skargi i jeżeli uzna, że skarga jest zasadna to zabiera premię czy nagrodę. Na mnie i koleżankę też kiedyś była skarga :-D ale była tak śmieszna, że pani prezes dała nam tylko do przeczytania i nic dalej z tym nie robiła. Uważam, że warto skargi pisać, nawet jak trafiają do kosza, bo zawsze się komuś ciśnienie podniesie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 mar 2011, 20:05

Witam wieczornie :-)
Ja dziś mam dzień intensywnego wchłaniania różnego rodzaju produktów hehe
Jem i jem i już nie mogę! A to przez to, że wszystkiego chce się spróbować!

wiola85, odpoczywaj kochana jak najwięcej i ile się da! Rzeczywiście dla maluszka każdy dzień jest na wagę złota! Mam nadzieję, że jakoś przelecą Ci te 4 tygodnie :-)
W Łodzi gradobicie to teraz wiem czemu mnie tak głowa boli.
Ojj współczuję! Jutro na pewno będzie lepiej, bo ma być bardzo słonecznie :-)

Motylek22, myślę, że na takiego murzynka jeszcze troszkę miejsca bym znalazła! Szkoda , że mam awersje do wypieków, zdecydowanie wolę gotować! A takie ciasto domowe uwielbiam!

Piszcie skargi dziewczyny, tak jak pisze Markotka nie zawsze jesteśmy o ich efekcie informowani, ale wobec pracownika często są wyciągane konsekwencje! U nas tak bynajmniej jest i czasem trzeba się słono tłumaczyć :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość