Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

31 maja 2007, 00:04

cześć dziewczyny! Jest kjtóraś jeszcze? Widzę że się martwicie, przykto mi że macie paciorkowca! Ja nawet nie miałam robionego badania na obecność...to nie wiem? Ja do poniedziałku muszę wytrzymać [idę do gina] bo miał mi dać skierowanie do szpitala gdyby coś!!! A zapomniał, ja zresztą też...więc nie może nic się wydarzyć...
Dzisiaj przyszedł nam fotelik! Fajnie...Jutro może pojedziemy zamówić kuchnie!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 00:33

Kamilko nie Ty jedna uwazasz się za ciemną w tych rzeczach... ja tez robię wszytsko na czuja :ico_noniewiem: tyle co poczytam, wywnioskuję na "chłopski rozum". Małej przygotuję bodziaka, śpichy, czapeczkę i rękawiczki (o nich nie pisałaś, moze zapomniałaś) weźmie się kocyk , więc jakby było chłodniej przykryje się dodatkowo :)

madziorka hihi pisze:[
dobrze, ze kamilka juz spi... znowu, by mi sie dostalo za dlugosc posta :-D

ale zapomniałaś, ze jeszcze ja mogę być :ico_zly: :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Agniecha gratuluję foitelika :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 01:05

alinki sie nie boje gD>

[ Dodano: 2007-05-31, 01:06 ]
agniecha fajnie ze masz fotelik... a moze to moj??? bo mi przepadl gdzies na trasie .... hiih
nasza kochana poczta polska... :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 maja 2007, 02:14

madziorka ja napisalam na innym forum do polskiego ginekologa i on mi odpisal,ze trudno tu mowic o zarazeniu,ze to niby moja naturalna bakteria i raczej sie cholerstwa nie pozbede...ale tak dokladnie,to tez nic konkretnego nie znalazlam :ico_noniewiem:

dziewczyny ja dzis spac nie pojde,tomek wlaczyl kadzidlo i alarm przeciwpozarowy sie wlaczyl,sama juz nie wiem czy to od nas,bo mielismy otwrte okno,a kadzidlo przy oknie...rano palilismy i bylo ok....nie dosc ,ze wyje i co chwiel musimy wylaczac to do tego zalalo nam kuchnie,sufit caly mokry :ico_olaboga: zadzwonilam po straz,ale powiedzieli,ze nic nie moga zrobic...byli u sasiadow i cos tam zakrecili,bo ponoc u nich tez cieklo(u gory)...musimy czekac do rana,az wlasciciel sie zjawi,ale nie wiem jak to bedzie ,bo ma kom wylaczony..w sumie sie nie dziwie ,bo jest pozno...napisalam mu smsa i poki co siedze,bo alarm sie wlacza co 15 min :ico_placzek: tomek dotrzymuje mi towarzystwa,ale on jutro do pracy...ja to sie w dzien wyspie :ico_placzek: takiego beznadziejnego alarmu to nigdy nie widzialam :ico_placzek: kamilko szkoda,ze poszlas spac,to bysmy sobie poklikaly :(mam nadzieje,ze jednak nie urodzisz...nie martw sie kochana :) a ja tez czytalam,ze paciorkowiec moze powodowac nawet sepse :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 06:25

no, to ja dzisiaj pierwsza z meldunkiem, ze jeszcze nie urodzilam i dobrze sie czuje, dzis w nocy ani raz sie do szpitala nie wybieram. mialam byc pierwsza a chyba przenosze :-D . a moze acia juz jest piewsza, a my nic o tym nie wiemy?
spac nie moge.... zazdroszcze madziorce, ze jej brzuch nie przeszkadza

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 maja 2007, 06:28

No i czy ja jestem normalna???
Juz nie śpię!!!

Kurcze to naprawdę groźne to może być, ten paciorkowiec.

Alinko nie napisałam o rękwiczkach bo nie wiem czy ich będę używać. Mówią, że lepiej nie, bo maluszek poznaje śwait przez dotyk. Aaaa nie bierz bodziaka, bo przecież pępuszek będzie jeszcze z kikutkiem. Jeśli mogę poradzić to na te pierwsze dni lepszy będzie właśnie kaftanik.



madziorka hihi pisze:alinki sie nie boje gD>



No to niezłą opinię mam. Jestem postrachem na forum :shock:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 07:05

-indigo- pisze:Mówią, że lepiej nie, bo maluszek poznaje śwait przez dotyk.

ale dopiero od ok 3 miesiaca zycia, bo wczesniej nie wie, ze jego reka to jego reka, tylko mysli, ze jest jednoscia z mama. a te rekawiczki to po to, zeby sie szkrab po buzi nie podrapal, bo niekiedy sie rodza z poteznymi pazurzyskami :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 07:14

Witam Kaqmilko jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: ze tak wczesnie jestes kochana :-D ja szykuje sie do przychodni :-D a na 12.30 do szpitala jade :ico_noniewiem:
A co do wyjscia ze szpitala kupilam wyprawke dla chlopca taki komplecik plus buciki ozdobne i w rozku :ico_oczko: Lapki nie drapki tez kupilam :ico_oczko:
No i dzisiaj wielkie odliczanie u mnie sie zaczyna 10 dni :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 maja 2007, 07:40

Jaśnie Pani no właśnie chodzi o to, że mówią o noworodku. No bo przecież później się rękawiczek nie zakłada, tylko w szpitalu. Ja właśnie wiele razy słyszałam o tym. To, że dzidzia nie wie że to rączka wcale nie zmienia faktu, że dotyka nią i przez to poznaje świat. Przecież już w brzuchu maca sie po buzi, ssie paluszki i pępowiną bawi. A to, ze rękawiczki sa przeciw zadrapaniu to wiem, tylko chodzi mi o to czy zakładać czy jednak nie.

Madzia szykuj się szykuj i koniecznie później daj znac co i jak. Jeśli wrócisz to na TT a jeśli nie to na kom.
A czemu na suwaczku masz 11 dni?? Chyba on liczy do końca dnia terminu.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 08:26

Hm 11 moze sie jeszcze nie przesunoł :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-31, 08:27 ]
w jednym 10 w drugim 11 :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość