Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 gru 2007, 23:31

Jutro ja mam shopping. I fryzjera też.
(Aaa Basia dobrze Ci w blond. Troche lata wniosłas.)

A w sobotę mamy imrezke. Dorota zostaje z Tomkiem a my w tany tany. Idziemy na siedmiolecie dyskoteki. Znajomy jest włascicielem i nas zaprosił. Będzie wyżera i balety i zamierzam sie wybawic. To będzie próba generalna przed Sylwestrem. Ach bo Wam nie mówiłam, ale na Sylwka tez będziemy balować. U Jarka na dyskotece. On będzie w pracy niby, ale normalnie przy stolikach z jedzonkiem i piciem hihi.Taka sciema mała. Pobawimy sie i jeszcze nam za to zapłacą. Nieźle co?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 gru 2007, 23:44

Ufff...
Padam na nochal. Ale doczytalam

Widze ze dolki lapiemy - no , ja tez ostatnio - brak mi slonca.. Szarzyzna za oknem, pizdzi jak na uralu, to nie ma sie z czego cieszyc.. Ech.. Do nonono taka robota.

BeWu - slicznie Ci w tych wloskach!! I Kalinka sliczna! Mniam mniam bym powieziala :):
A posta z chora mamcia nie widzialam... :/ Przykro mi..

Avisku - o tak.. spa.. hotel.. Drinki, czy grzance.. Echh.. To bybyl raj..

Ja jutro kupuje chipsy i czerwone wino, zapakuje sie do lozka i bede ogladala na kompie nowe odcinki Gotowych na wszystko- kumpel mi zalatwil.. Wiec moze mi sie mozg troche zrestaruje i wypoczne.. chociaz psychicznie! Oczywiscie.. Dopiero jak Misio zasnie..

Kamilko - ech.. Oddolujmy sie wszystkie. Moze niech snieg spadnie- bedzie jasniej.. I moze pozytywniej?
Tomus z lasencja superowy:-D

Jasnie Pani - ach.. Spadaj z tymi mejtajami i tak dalej.. Czdowe masz te chusty. Przyjade do ciebie i Cie z nich okradne! Luska jest superowa-to przez chusty sie tak wyrobila hyhy :-D

Madziorka- E.. U nas tez tak mozna - w orsayu, H&Mie i takichdobrych sklepach chyba zawsze jest 28 dni na oddanie. Kilka razy z tego korzystalam.
A problemy Leosia w nocy - Misiek tez ostatnio cos miauczy przez sen, smoka podaje z 5 razy, nie wiadomo czy to zeby, czyglodny, czy cos sie sni.. Ale jednym slowem - niech to sie skonczy :/ I fajnie ze Twoj tato sie wprawia w role dziadka- niewazne jaki jest, wazne ze chce sie zajac Leoskiem. A swinka- mniam mniam ,beda pysznosci :-D

Ja wrocilam do domu godz temu - wchodze.. Cisza.. Swiatla pozapalane, tv gra..Mama w ciuchach spi na kanapie.. W pokoju stoi wanienka, obsranypampersiak.. Misio rozkopany ..A Duzy - lezy skulony na fotelu i chrapie.. Hyhy. Spiochy jedne. Nawet pies mnie nie przywital.
A ja bylam z kumplem w Gdansku na plotach.. I.... Chyba bede miala prace! W swietnej nowej knajpie! Trzymajcie kciuki - jutro mam pierwsza rozmowe z menadzerem! Ale narazie... ciii.... :ico_brawa_01:

A teraz ide chrapac - bo niewiadomo jak Junior pospi :/ :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2007, 23:55

JULI trzymam kciukaski abys dostala prace :ico_oczko: ,i jak ogladniesz dalsze odcinki Gotowych Na Wszystko to napisz mi co bedzie plisssssssssssssssssss :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo uwielbiam ten serial :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 gru 2007, 00:03

Basiu, ja przepraszam, ale gdzieś mi umknął post, w którym napisałaś o swojej mamie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Pewnie dlatego, że tak się zapatrzyłam na zdjęcia Twojej cudnej Kalinki :-)

Jaśnie Pani, ja w pierwszym momenice zaczęłam się zastanawiać, która z tych młodych laseczek to Luśka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Moja Helenka już śpi od 19.30. Wcześnie, ale była taka padnięta, że zasypiała mi prawie na rękach, bo w nocy zrobiła sobie 1,5 godziny przerwy, a w dzien w sumie niecałe 3 godziny spała (zwykle 4-4,5 śpi). No i marudziła Heleneczka po szczepionce. A tak w ogóle to nie chwaliłam się, ale już 4 noce z kolei ładnie przespane były: do 23 ze 2 pobudki na przytulenie się i po 23 2 pobudki na amciu no i spała aż do 6.30 - 7.00 (jak na Helenkę to długo). Z zasypianiem też się poprawiło - zjada butlę, odkładam ją do łóżeczka, smoka do buzi (żółtego of korsik), masaż brzuszka i mały Szpak odlatuje zanim doliczę do 20 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka, tak nawiasem mówiąc, to Helenka od 2 tygodni dostaje na noc kaszkę i śpi po niej dużo lepiej, nie budzi się tyle razy (na cyca). Co do spotkania, to będzie moje pierwsze z osobą poznaną na necie :ico_oczko: i pewnie dlatego mam taką tycią tremę, ale jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Helenka może nie przypaść Leosiowi do gustu bo ona taka duża jest dziewczynka hihi. A Leoś taki rozkoszny, że niejednej mamusi marzy się na zięcia :ico_oczko: Co prawda Helenka ma już narzeczonego, ale chyba go zostawi, bo Go niedługo przerośnie, chociaż starszy jest o 10 miesięcy. Tylko drobny, bo ma niskich rodziców. Ja co prawda też wzrostem nie grzeszę, ale mój Krzyś wysoki.
Babeczki kochane, humorek mi wrócił, mężuś dojechał na miejsce więc mogę spokojnie iść spać :-D Buziole!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 00:07

Frydza pisze:jak ogladniesz dalsze odcinki Gotowych Na Wszystko to napisz mi co bedzie plisssssssssssssssssss :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo uwielbiam ten serial :-D


frydza jestes szalona hehe :-D

juli no ale takich sklepow nie ma w jaroslawiu hihi niestety
ale upatrzylam swietna marynarke adasiowi i chce zeby ja mial juz... a na oddanie sa tylko 3 dni
zglupieli
juli wpadaj na podkapracie .. tutaj cieplo
ale jutra ma sypnac sniegiem hehe
hurra wlozymy leosia w kombinezon wreszcie!!!! i bedziemy liczyc platki sniegu hihi

powodzenia na rozmowie o prace
jestem pewna ze dostaniesz te robotke.. :ico_brawa_01:

bewu moze ja cos pomieszalam. ale bylam pewna ze wspominalas cos o mamie.sorki ze nie pamietam szczegolow.. ale martwilas sie ze cos jest nie tak...
ale skoro tylko ja to przeczytalam to moze chodzilo jednak o kogos innego.. hmmmm

[ Dodano: 2007-12-12, 23:10 ]
aniu super ze helenka ladnie sypia
zazdroszcze
a kaszke robisz na mleku modyfikowanym?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 gru 2007, 00:18

Juli pisze:Przyjade do ciebie i Cie z nich okradne!

hehe, na szczescie masz daleko, ale ja to jeszcze maly pikus, tylko cztery chusty mam, a niektorym moim kolezankom z chustowego forum stosiki do nawet 20 chust urosly :ico_szoking: :ico_szoking:

a prace na bank dostaniesz, wlasnie mialam wizje :ico_oczko:

Juli pisze:Luska jest superowa-to przez chusty sie tak wyrobila hyhy

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak to? przeciez zawsze taka byla :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

ania1980 pisze:Jaśnie Pani, ja w pierwszym momenice zaczęłam się zastanawiać, która z tych młodych laseczek to Luśka

:-D :-D glownie to kolorem oczu sie roznia :ico_oczko:

ania1980 pisze:Co prawda Helenka ma już narzeczonego, ale chyba go zostawi, bo Go niedługo przerośnie,

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a ile juz Hela sobe wazy i mierzy???

ania1980 pisze:Babeczki kochane, humorek mi wrócił,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no chociaz jedna z nas depresji zimowej nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziorka hihi pisze:juli no ale takich sklepow nie ma w jaroslawiu hihi niestety
ale upatrzylam swietna marynarke adasiowi i chce zeby ja mial juz... a na oddanie sa tylko 3 dni
zglupieli

Madziorka trafila do piekla :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 00:18

dziekujemy za zyczonka i pochwaly dla leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 gru 2007, 00:19

A jednak jeszcze nie idę spać - Misio dzwonił i tak na się tele-konferencję zebrało hehe.
Juli, trzymam kciuki za pracę i błagam, NIE PISZ na forum co dalej w Gotowych na wszystko, bo ja tez lubię ten serial, ale niefajnie się ogląda jak wiadomo co będzie. Jeśli Aga chce wiedziec co dalej, to na priva plisssssss. Agus, przepraszam, ze się wtrącam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Madziorka, a ten śnieg to ma być na święta?? Ale super by było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny, mam pytanko - macie już prezenty dla swoich mężów/facetów?? Bo mi brak tego jednego, pomysłów mam kilka, ale weny na ich realizację brak... w takie szaro-bure dni nie chce mi się nosa z domu wychylać....

[ Dodano: 2007-12-12, 23:35 ]
Madziorka, kaszkę robię na wodzie, mam mleczno-ryżową na mleku modyfikowanym bobovity (o smaku bananowym). Polecam, Helenka bardzo ją lubi. Mam też jabłkową i malinową bobwity, ale te już na mleku modyfikowanym się robi, a ja wieczorem chcę jak najszybciej tą kaszkę przygotować, zwłaszcza jak Krzysia nie ma. Poza tym Helenka uwielbia bananową. A tak w ogóle, to mlekiem modyfikowanym pluje, ale jak dosypujemy jej odrobinkę jakiejkolwiek kaszki, to wsuwa aż jej się uszy trzęsą hihi. Mamy plan, żeby coraz mniej tej kaszki sypać, aż w końcu zacznie samo mleko pić, a kaszkę tylko na noc żeby ją "zatankować".
Jaśnie Pani, Luśkę w końcu poznałam po bananie :-D Ale dobrze kombinowałam wpatrując się w kolor oczu, bo Luśka to chyba jedna z nielicznych czerwcowych dzieciaczków z brązowmy oczkami. No chyba, że zdjęcia kłamią :ico_oczko: Helenka waży 8100 i mierzy 67 cm. Jej narzeczony (10 miechów starszy) waży ok.12 kg, a ile mierzy to nie wiem. Zobaczymy jak się spotkają w okresie świątecznym. Aż się boję, bo moje dziecię wojownicze się zrobiło - wali rączką w co popadnie (chyba kupię jej zabwkę-młotek), uwielbia jak rodzice aportują smoczek i nie tylko, a na szczepionce złapała strzykawkę, którą jej szczepionkę robili (dodam, że akurat w momencie kiedy pielęgniarka się wkuwała w udko) - musi pokazać kto rządzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 00:36

aniu my odkad latamy na swieta do polski to nie przywozimy sobie tutaj prezentow. hehe tylko obdarowujemy wczesniej
adasiowi juz kupilam pare rzeczy ale teraz jeszcze wpadla mi fajna marynarka -kurtka taka luzna super nic sztywnego
i jeszzce jakis ciuch widzialam hehe
na razie inwestuje w to
perfumy i golarke ostatnio kupilam jesli moge cos podpowiedziec
pasek
torba na ramie jesli lubi
mowie o wlasnych pomyslach

choc mojemy mezowi najbardziej spodobaloby sie playstation 3

[ Dodano: 2007-12-12, 23:40 ]
aniu dzieki. jutro kupie te kaszke na mleku bo brak mi cierpliwosci
poza tym musze zaopatrzyc leosia w sloiczki
uwielbiam je wybierac i kupowac.. hehe zwlaszcza polskie
tutaj wszystko wydaje sie takie smaczne i kuszace hihi

[ Dodano: 2007-12-12, 23:42 ]
a helenka niezle daje hehe i jaka duza pannica
zobaczysz jaki moj leos maly przy niej
to on nawet 7 kg nie warzy hehe
a ja leosiowi przytrzymuje raczki podczas szczepienia bo sie boje wlasnie o taka reakcje hehe
spryciula mala ta twoja coreczka

aniu powiedz ile ml kaszki wypija helenka na noc?

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 gru 2007, 00:45

Właśnie myślałam o golarce lub sweterku... może zegarek, bo ten który miał to zgubił... Nd paskiem też się zastanawiałam, ale jak Krzysia podpytywałam, to specjalnego entuzjazmu nie wykazał. Jako dodatek dostanie chyba koszulkę, na której będzie wydrukowane zdjęcie tatusia i córeczki. A coś bardzo osobistego dostanie w domku hihi (żeby teściowie nie zeszli na zawał hihi). Mój mąż zażyczył sobie, żeby prezent był dla Niego niespodzianką.

[ Dodano: 2007-12-13, 00:04 ]
Madziorka, trzymałam Helence nóżkę na tym szczepieniu, bo ona próbowała się odwracać i siadać i nie miałam już jak przytrzymać jej rączek.
Helenka dziś zjadła aż 150 ml kaszki - pierwszy raz tak dużo, ale nie zbudziła się po 40 min na cyca. Dopiero przed chwilą podjadła sobie troszkę, a raczej mam wrażenie, że się napiła. Na początku robiłam jej 120 ml, ale zjadała tak 50-75 i po jakichś 40 min budziła się jeszcze na cyca. Na 120 ml sypałam 4 łyżeczki (od herbaty) kaszki, na 150 ml sypię i konsystencja jest super (to znaczy nie za wodnista i do tego ładnie przepływa przez smoczek). A smoczek kupiłam specjalny do kaszki, mam też trójprzepływowy, ale w każdej pozycji leciaiało za szybko i Helenka się denerwowała, bo moje dziecko to smakosz i lubi się delektować, a nie pożerać :-D

[ Dodano: 2007-12-13, 00:11 ]
Helenka tuż przed szczepionką - tatuś robił zdjęcia
Obrazek
Helenka w trakcie szczepionki - szkoda, ze pielęgniarka zasłoniła ręką strzykawkę
Obrazek
A po wszystkim zdjecia nie ma, bo bateria w aparacie padła :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości