Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 wrz 2008, 17:30

No hey dziewczyny

Babcia biega za Wiki i odwrotnie :-D A ja mam luzik :-D

U nas na dworze zimno, ale w domciu już nam grzeją :-D

Zajrzę wieczorkiem, ściskam wszystkie mooooocno

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 wrz 2008, 19:11

ja czytam...

odpowiem później

pokoiki boski, przymierzam się też :-D teść już ma zabierać graty :D będę malować może w weekend (ale to moooooooooooooooże) ;-)

buźki

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

17 wrz 2008, 23:26

Hej pipeczki :ico_haha_01:

Miłe to bardzo, że się martwicie ale spokojnie... jakby coś się działo to na 100% dałabym Wam znać, bez telefonu się nie ruszam :-D Kupiliśmy w końcu narożnik i nareszcie mam gdzie leżeć :-D Leżę i czuję się duuuużo lepiej, fakt dalej kręci mi się w głowie przez 2h po zażyciu tych leków ale brzuch jest spokojniejszy :ico_ciezarowka:

W sobotę byliśmy na weselu. Konrad w kościele w momencie ciszy puścił takiego głośnego bąka, że aż wstyd się nam zrobiło :ico_haha_01: Po czym niewinnie zapytał baaardzo na głos: "A co to było???"

Tyle naskrobałyście, że nie wiem czy dam radę przeczytać. Pokoiki zrobiłyście suuper :ico_brawa_01:

ASIU powiedz jak Wiki się spało w nowym łożu??

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 wrz 2008, 00:02

no padłam z Konrada :ico_smiechbig: :ico_brawa:

Nelli pięknie,cieplutko..super zdjęcia.

spadam spać.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 wrz 2008, 11:34

Witam dziewczynki czyżbyćie zapadły w zimowy sen :-D
Kasiulka - ciesze sie że się odezwalaś i ze wszystko w porządku :-) , Konrad to powalił mnie tym baczkiem ale jak umie zręcznie odsunąc od siebie podejrzenia - fajnego będe miała zieńcia :-D
Marita - trzymam kciuki za malowanie :-)
Asiu - jutro wielki dzień Wiki i co jutro wyprawiacie przyjęcie urodzinowe?
Ja ostatnio mam nowe zajęcie zakładam tipsy na razie to tylko po rodzinie i bez pieniedzy bo się ucze :-) Niki cała szczęśliwa bo lata z brokatami i lakierami do paznokci :-D
Nikuś ostatnio chyba zamało na dworze przebywa i wieczorem jakby zadużo ma energi jakoś ciężko jest jej zasnąc :ico_haha_02: mam nadzieje że ta pogoda się jescze poprawi i będziemy mogły jescze na dłuzsze spacerki się wybrac

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2008, 12:03

witam

Wiki śpi ładnie ale zaśnie mijają dłuuugie godziny. Bardziej ją bawi to że nie ma szczebelków :-D

Przyjęcie urodzinowe hmmm, tort i tyle, oczywiście prezenty najwązniejsze :-D

Ale mam fajnie z teściową sprząta mi mieszkanie troszkę to krępujące, ale z drugiej strony :ico_wstydzioch:

Kasieńko leż ile wlezie jak trza to trza..., a synek udany :ico_brawa_01:

Edytko zmieniasz zawód? Mnie zawsze do fryzjerstwa ciągneło :-D

Martula jak się zaweźmiesz to zrobisz pokoik konsekwenna jesteś zawsze :-D

W domu mam teraz dwujęzycznie, bo maz z teściową m tu szwargorą po niemiecku :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 wrz 2008, 12:22

Witam my już po spacerku, byliśmy na rehabilitacjach. No i musiałam iść poświecić oczkami bo moj mąż jak wczoraj wpadł do sklepu z takimi różnymi czesciami. To nakupiłłłłłłłłłłłłłł kraników zaworków wężyków :ico_szoking: I musiałam to wszystko iśc oddać bo tylko jednna rzecz z tego pasowała :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A teraz mam do was moje kolezanki zapytanie bo napewno któraś z was ma zmyware :-) i co ja mam do tego mycia teraz kupić???????????????????????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jest niby ta funkcja 4w1 i myślałam że to chodzi o to ze w tej tabletce jest sół, nabłyszczacz i środek myjący ale gdzie niegdzie wyczytałam że soli trzeba dosypac osobno.. i teraz nie wiem czy mam wszystko kupić osobno czy wystarcza takie tabletki???????????????? :-)

[ Dodano: 2008-09-18, 12:25 ]
AAAAAA tak po za tym to witaj Kasiulko miło cie tu znowu widzieć, odpoczywaj odpoczywaj. Mam dwie kolezanki w twoim stanie jedna super to przechodzi własnie na jej weselu się bawiłam a druga to tylko musi lezeć, mdleje i kreci jej się w głowie. Bardzo złe wyniki ma już chyba 3 w szpitalu była a to dopiero 3 miesiąc idzie. Noooooooooo musze powiedzieć że z tego twojego małego Konradka to mały kombinator chyba rosnie ciekawe po kim to ma... U mnie Matylda też wszystko zwala na innych a ona święta, nawet lalki ją biją.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2008, 13:09

Maziu ja sól uzywam raz na jakiś czas, nabłyszczacz dolewam też raz na kiedyś, uważam że jest potrzebny bo po jakimś czasie, zobaczysz że szklanki będą matowe. Tak serio to te tabletki nawet 7w1 to o kant d... i tak trzeba reszty dodać....

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 wrz 2008, 13:52

Asiu a jakich używasz????????????

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 wrz 2008, 14:35

Maziu - jak używasz tabletek w których wszystko jest to nie muisz używać soli i nabłyszczacza osobno, ja używam soli dlatego że mam bardzo twardą wode najtwardszą w Gorzowie - wejdż na srone wodociągów swojego miasta i tam podają wartości dla dzielnic, a w zmywarce masz w instrukcji masz napisane ile soli na jaką wode należy dawać tzn.powyżej jakiej wartości twardości wody należy dodawac dodtkowo sól. Jezeli natomiast masz wode ok to wystarczą tabletki. Ja używam produktów calgonitu ale kiedyś kupiłam w niemczech takie najtańsze firmy krzak i też dawały rade. Odkąd mąz sprawdził ile powinniśmy dawać soli na naszą wode nie mam już problemów z zaciekami a naczynka błyszczą :-)
Ta funkcja w zmywarce 4w1 jest po to abyś mogła używać tabletek wszystko zawierających i pozwala wyłączyc przypomnienia o braku soli i nabłyszczacza jak używasz tabletek. Przynajmniej w mojej zmywari tak jest.

[ Dodano: 2008-09-18, 14:38 ]
Asiu- fajnie masz z tą teściową chyba swoją wyśle do twojej na nauki :ico_oczko: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości