Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 09:10

madziorka hihi pisze:alinki sie nie boje gD>

:500: a teraz ? :-D

No z tymi rękawiczkami niewiadomo.. ja wezmę jak kazą załozyć, to załozę, jak nie to przyjadą w torbie i tyle. Co do body czy kaftanika tez wezmę i to i to w sumie rzeczy dzieciaka niezajmują duzo miejsca, moza tym i tak Karol je dowiezie później.

Madziu czekamy na wieści z przychodni. Od Beatki zadnych wiadomości... albo rodzi albo ...rodzi czekam moze odpisze.

Ja dzisaij całą noc śniłam ze juz urodziłam , a ta moja mała strasznie chamski charkater miała, juz po przyjeździe ze szpitala rozkazywała mi, rządziła moim zyciem, nie spała w łózeczku, rozmawiała i chodziła :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja nie wiedziałam co mam robić . A ja co chwilę budziłam się i dotykałam po brzuchu, bo uwierzyć nie mogłam, ze to moje dziecko :ico_szoking: :ico_puknij: matko coza głupi sen,....

[ Dodano: 2007-05-31, 09:24 ]
Lucy pewno śpi biedna :ico_spanko: . Coi za urządzenie :ico_puknij: i jesezcze ten sufit, biedula, kurde jesczze pod koniec ciązy takie numery :ico_szoking:

Zapomniałam się pochwalić, ze zrobiłam wczoraj mega dzidizusiowe prasowanie :ico_brawa_01: Tak nie cierpię tego zajęcia, ale to dla małej było takie dziwne, czułam się jakbym prasowała chusteczki do nosa, takie ciupeńkie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jeszcze zostało mi 2 ciuszków na 2 pralki i wyprawka przygotowana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

31 maja 2007, 09:52

cześć dziewczyny

Kurcze ja musze zapytać lekarza o tego paciorkowca bo tez nie robiłam żadnych takich badań :ico_noniewiem:

Dziś nawet się wyspałam, ale jakaś słąba jestem, wczoraj specjalnie pojechałam do ammay żeby mi zmierzyła no i też miałam niskie. Niby się ochłodziło ale cisnienei spadło. Kurcze ale maruda ze mnie.

Ciekawe co z Acią ?

Wszystkim gratuluję udanych zakupów. Ja wczoraj zrobiłam już prawie ostatnie zakupy bo tylko bephanten musze dokupic i sudokrem. Torbę też już spakowałam, ubranka za czyimś pomysłem położyłam na nosidełku żeby M. nie zapomniał. No i mogę się brać. Tylko że nic na to nie wskazuje, nie mam bóli nie mam skurczy,, jakbym w ciąży nie była, brzuszek czasami stwardnieje ale w normie. Ciekawe kiedy mnie zacznie brać.

A ostatnio położna na ćwiczeniach mówiła że jeśli ktoś ma bolesne skurcze przepowiadające te Braxtoa-Hicka to jest duże prawdopodobieństwo że te porodowe też będą bardziej boleć. To może ja bezboleśnie urodzę jak mi nic nie dokucza?? Marzenia co nie??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 10:05

Ja się boję, ze nie rozpoznam.. Które to przepowiadające, które to Braxtona. Ja juz nic nie wiem
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

31 maja 2007, 10:08

Alinko ja też się boję że nie rozpoznam, bo np. do tej pory wydawało mi się że mi się dzidzia napina a położna mi powiedziała że to są skurcze :ico_olaboga: dla mnie to nie były skurcze bo nie bolały, a teraz już wiem że niekoniecznie muszą boleć. Ale podobno tych właściwych skurczy nie da się z niczym porównać i kobieta wie że tu już :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

31 maja 2007, 10:11

dziewczyny - czy wy tez za kazdym razem dostajecie na poczatek wejscia na forum informacje o tym, ze macie tyle a tyle nieprzeczytanych wiadomosci? czy kazdego dnia tez odznaczacie te nieprzeczytane wiadomosci?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

31 maja 2007, 10:12

Tak Avisek mi sie z regóły pokazuje informację że przekroczyło 1000 nieprzeczytanych postów wiec odznaczam je jako przeczytane i tyle :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 10:13

Moze... Tak jak kiedyś niebyłam pewna czy rozpoznam pierwsze kopniaki, potem myślałam, ze nie poczuję czkawki :ico_noniewiem: moze i ze skurczami tak będzie?

A tak wogóle, to ja wczoraj strasznie spanikowałam. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Zaczęłam się zastanawiać jak dzidzia juz będzie w domu... co ja mam robić??? Patrzeć jak śpi, nosić, karmić... jak ja rozpoznam co mam robić, a skąd mam wiedzieć, ze tak czy tak postępując jej nie robię krzywdy?? Boze przeciez ja niczego nie umiem... ani na ręcach trzymać, ani karmić, ani ubierać :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 10:16

Jestem z siebie dumna :-D wysprzatalam cale miszkanko o 11.30 ide sie kapac i do szpitala na KTG
Alinko ja wczoraj o tym samym myslalam ale wydaje mi sie ze jak dzidzie juz beda z nami to wszystko nagle bedziemy umialy nie martw sie damy rade kochana :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 10:17

ja juz nie jestem taka pewna

[ Dodano: 2007-05-31, 10:18 ]
A Ty idź Madziu i czekamy na wesołe wieści :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 10:18

Alinko to normalna obawa przed nie znanym :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-31, 10:19 ]
Alinko ja mam byc na 12.30 wiec mam jeszzce troszke czasu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość