@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 maja 2011, 20:45

@gniecha napisał/a:
Jakbym się uparła to mogę przez neta nauczyć hi hi

Poważnie ... :-D ??
Tak mogę przepis mailem przesłać -nic trudnego a w razie potrzeby dokładniej wytłumaczyć :-D .

Dziś synek jadł jak najęty i już się tak nie denerwował hmmm wszystko wyjdzie "w praniu" we wtorek na kontroli -jestem dobrej myśli.

Tak się napatrzyłam na foty profesjonalne od b@si ,że dziś zafundowałam Stefanowi taką sesję w domu a fotografem byłam ja :-D Wyszło cudownie jak od fotografa wkleję jak je pozmniejszam jutro .A w week end porobię dwóm synalkom bo dziś starszy był w szkole .Tak ładnie wyszło ,że postanowiłam namówić starszego no i ......zgodził się :ico_haha_01: nawet się ucieszył :-D Do jutra bo ja idę potulać się do męża bo oba chłopaki śpią,mąż nieświadomy bo film ogląda ,ale zaraz mu go wybiję z głowy ha ha :-D

[ Dodano: 20-05-2011, 10:11 ]
Tak jak obiecałam dodaję fotki :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

20 maja 2011, 11:44

zafundowałam Stefanowi taką sesję w domu a fotografem byłam ja Wyszło cudownie jak od fotografa

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superrrr :-D
Tak mogę przepis mailem przesłać -nic trudnego a w razie potrzeby dokładniej wytłumaczyć
Piszę się :-D , z góry wielkie dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

20 maja 2011, 11:58

poszło b@siu na PW

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

20 maja 2011, 15:28

b@sia, :ico_szoking: to bardzo bardzo dużo miałaś pokarmu
ja 600ml to ściągam przez cały dzień robiąc to co 3h a ty tyle ściągałaś z samego rana
to tylko sie cieszyć, że tyle mleka miałaś :ico_brawa_01:
ja mam małe butelki bo 150ml wchodzi do butli jak odciągam
pisałam z 2 koleżankami to obie musiały już od początku dokarmiać bo po 400-500ml ściągały w ciągu dnia
ale ty to miałaś super z tym mleczkiem ,aż ci zazdroszczę :ico_oczko: oczywiście pozytywnie :-)

@gniecha, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mały śmieszek jest ze Stefana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


przyznam się , że i ja w niedzielę porobiłam zdjęcia dla Nell , ale to nie są zdjęcia na forum bo Nellunia jest golutka, więc jak chcecie to mogę wam podesłać parę na PW

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

20 maja 2011, 20:02

manenka, to ja poproszę fotki. Uwielbiam oglądać zdjęcia

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

20 maja 2011, 22:18

Manenka pewnie że dawaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga, dzięki za przepis :-D nawet nie wiedziałam że ten przepis na masę plastyczną jest taki nieskomplikowany :ico_brawa_01: , tylko czy ja w Anglii znajdę glukozę w rozsądnej cenie, zobaczymy, jak nie to za dwa miesiące będe znów w Polsce więc zrobię zapas :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 maja 2011, 23:16

pinko ślicznie wyglądasz, Staś miał extra ubranko,
dziękuję Ci bardzo :)
Tak mogę przepis mailem przesłać
to ja poproszę, bo to masa cukrowa te ozdoby?
Tak jak obiecałam dodaję fotki :-D
ale super :-) Ja też się będę bawić w fotografa, jak moja kuzynka przyjedzie ;-) a w jakim programie je tak ładnie poobrabiałaś? Super wygląda ten jeden kolor i to "rozmyte" też jest ekstra.
więc jak chcecie to mogę wam podesłać parę na PW
jasne, ja uwielbiam zdjęcia :-)

My byliśmy w Polanicy dzisiaj na wycieczce krótkiej. Wróciliśmy do domu na 21, więc maluchów już nie kąpaliśmy, padli obydwoje.
Staś mi ostatniej nocy jadł z 5 razy, więc się nie wyspałam za bardzo. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej spał.

Uciekam lulki...

Ach, nie pochwaliłam się Wam, mój synuś wczoraj pierwszy raz się zaśmiał na głos, wyszło mu tak śmiesznie, że sama się z niego zaczęłam śmiać :-) A dzisaij zaobserwowałam jak sobie radzi z zabawkami. Coraz więcej działa swoim ciałkiem. Jak sobie dzisiaj super poradził z zabawką, którą mu zabrałam, bo brał do buzi i położyłam na jego nóżkach. Tak się skubany wyginał i denerwował przy tym, nóżkami tak kopał i łapkami pomagał, że zabawka znów była przy jego buzi, a on ją łapkami nieudolnie podtrzymywał i ssał :-) hehehe

[ Dodano: 2011-05-21, 08:23 ]
Hello kobitki :-) Stawiam :ico_kawa:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

21 maja 2011, 15:48

to ja poproszę, bo to masa cukrowa te ozdoby?
Zaraz Ci wysyłam przepis na pw
ale super :-) Ja też się będę bawić w fotografa, jak moja kuzynka przyjedzie ;-) a w jakim programie je tak ładnie poobrabiałaś? Super wygląda ten jeden kolor i to "rozmyte" też jest ekstra.
A wyobraż sobie ,że zrobiłam to na Picasa3
@gniecha, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mały śmieszek jest ze Stefana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ah dziękuję a Stefan rzeczywiście większość czasu się uśmiecha .

Dziś z mleczkiem coraz lepiej bo po każdym karmieniu odciągałam około 30 ml i dawałam do następnego karmienia o ile chciał dziś zjadł tylo 20 ml dodatkowych a po karmieniu ściągnęłam 40ml to znaczy ,że cysie gotowe do zwiększenia produkcji Stefan nie płacze z głodu więc nie daję sztucznego -mam nadzieję ,że się na razie bez niego obejdzie .
mój synuś wczoraj pierwszy raz się zaśmiał na głos,
Super świetna sprawa a ty pewnie wzruszona jak nigdy co?Ja byłam

[ Dodano: 21-05-2011, 15:56 ]
Zapomniałam dodać ,że ja nie dodawałam glukozy wogóle dałam tylko cukier puder i wodę z żelatyną i wyszło super !Glukoza to nic innego jak cukier tylko słodszy.Właściwie to nie wiem po co on tam jest .Warto masę wałkować cienką bo to strasznie słodkie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 maja 2011, 20:45

@gniecha, dzięki za przepis :-) Będę na urodziny dzieciaczkom robić.
A wyobraż sobie ,że zrobiłam to na Picasa3
Zaraz sobie poszukam, przepięknie Ci to wyszło... a bardzo skomplikowany jest ten program?
Super świetna sprawa a ty pewnie wzruszona jak nigdy co?
jasne, że tak :ico_brawa_01: cały czas próbuje go rozśmieszać :-)
Dziś z mleczkiem coraz lepiej
to super :ico_brawa_01:
Manenka, zdjęcia są super, muszę i ja się zabrać za obróbkę i zabawę z aparartem. Takie cudeńka tworzycie piękne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-05-22, 10:16 ]
Hello :ico_kawa:
U nas piękne słonko świeci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 maja 2011, 10:40

mój synuś wczoraj pierwszy raz się zaśmiał na głos
on ją łapkami nieudolnie podtrzymywał i ssał
Cudne są te pierwsze razy naszych maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zapomniałam dodać ,że ja nie dodawałam glukozy wogóle
To ja też nie będę specjalnie się rozglądać za tą glukozą, chyba że w zwykłym markecie wpadnę na nią :-D :-D :-D

Manenka, faktycznie zdjątka rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no ale co mówisz, że golaska masz, wszystko co najważniejsze przykryte :ico_brawa_01: Te co robiłaś Nell w materiale pozwijanym, to też takie mamy :-D tylko jeszcze nie obrobione. Cos im dlugo schodzi, myslalam ze sie w tydzien obrobia, ale widocznie sie nie udalo, teraz mieli miec jakies wesele i pewnie dluzej zejdzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość