Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 cze 2011, 19:34

Patrycja nie zazdroszczę sytuacji z teściową i nie dziwię się, że bratowa Twojego R ograniczyła kontakty do minimum. Podziwiam Cię za cierpliwość bo ja bym się już z taką osobą to byśmy się pozabijały chyba :502:

Zapominałam Wam napisać-Mateusz waży równe 5 kg :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 cze 2011, 19:56

Mateusz waży równe 5 kg
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: duży chłopaczek

patrycja_g co za baba z tej teściowej :ico_zly: sama nie wie czego chce,ja bym z taką się pozabijała :ico_zly:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 cze 2011, 19:56

Murchinson dzięki za rady odnośnie mleka :-D a woreczki jak masz zbędne, to chętnie odkupię :-D ładnie Mati już waży :ico_brawa_01: a po lekarzach nieźle się naganialiście :ico_sorki:

Patrycja sto lat :ico_prezent: a teściowa niezdecydowana :ico_olaboga:

NOWA pokarmu masz dużo, to ciekawe czemu mała tak często chce jeść :ico_noniewiem: u mnie pokarmu ostatnio mało, to sprawa jest jasna.

Dzisiaj Krzysiu jak aniołek, tylko je i śpi :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 cze 2011, 19:58

Dzisiaj Krzysiu jak aniołek, tylko je i śpi :-D
fajnie masz :ico_brawa_01:

moja dopiero jak po 16 zasnęła to jeszcze śpi :ico_szoking: bo wcześniej to spała po 30min -1 godz

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 cze 2011, 20:57

Murchinson...a po lekarzach nieźle się naganialiście :ico_sorki:
Jak się posypałam to trzeba było. Mam nadzieję, że rehabilitacja wystarczy choć już mnie nastraszyli że przy kolejnej ciąży to raczej 9 miesięcy plackiem.
Przyślij mi swoje dane to jutro wyślę woreczki.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 cze 2011, 21:02

Mariola, u nas tez powiedzieli ze to przez ulozenie i tez na sile musielismy go odwracac ale nie wiele to dawalo. Nie wiem nawet co sie stalo ze zaczal lezec znow tylko na lewej i teraz z prawa jest problem :ico_olaboga:
Zapominałam Wam napisać-Mateusz waży równe 5 kg :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: Filip w srode wazyl 5100 i jakos 2 dni wczesniej zaczal wypijac po 200, teraz je 4 razy dziennie po 180 - 220 i az sie boje co bedzie 14 lipca na szczpieniu. Mi juz lekko rece opadaja jak go trzymam do karmienia

markotka, dziekuje :)

No taka juz mam ta tesciowa dziewczyny, ale nie odsune ich od dziecka chocby tylko ze wzgledu na tescia ktory jest przeszczesliwy jak do nas przyjada i moga wziasc wozek i jechac na spacer, bo bratanek ma 3 lata a oni z nim na spacerze nie byli, wlasciwie jego to ani dotykac nie mogli. Obiecalam sobie ze chocby nie wiem co to ja taka jak bratowa nie bede.
R zwrocil jej uwage w sobote na moich urodzinach ale zrobil to przy wszystkich i ona sie obrazila i wyszli. Bardzo glupia sytuacja

A propo okresu... ja tez dostalam po 6 tyg od porodu, ledwie wkladki po odchodach sciaglam a tu trzeba bylo popaski na okres zakladac :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 cze 2011, 21:21

Filip w srode wazyl 5100 i jakos 2 dni wczesniej zaczal wypijac po 200, teraz je 4 razy dziennie po 180 - 220 i az sie boje co bedzie 14 lipca na szczpieniu. Mi juz lekko rece opadaja jak go trzymam do karmienia
Filip też ładnie waży, a ręce i kręgosłup to wysiada oj wysiada. Matiem coś się poprzestawiało i dziś je na raty po 60-70 ml ale co 1,5 godz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 cze 2011, 21:26

dopiero mam wolne zeby cos napisac
czytalam na raty wiec nie wiem co odpisac
okresu jeszcze nie mam i mam nadzieje, ze nie predko sie pojawi, po ciazy z Marcelem dostalam dopiero po 18 miesiacach - to byl luz

my jutro idziemy na szczepienie, ciekawe ile moja Antosia wazy, mysle ze tez cos kolo 5 kg bo jest co dzwigac...
dziewczyny to szczepienie jest w nozke, tak? :ico_noniewiem:
w ogole dzis zalozylam jej body to co kupilam w biedronce z Disneya, mam rozmiar 68 i jest akurat :ico_olaboga: a myslalam, ze bedzie wieksze

a my dzis do poludnia bylismy w galerii handlowej, tzn. chlopaki w kinie a my na zakupach :ico_oczko:
kupilam sobie 2 sukienki, chcialam jeszcze spodnie, ale przymierzalam kilka i stwierdzilam, ze rozmiaru na slonia nie bede kupowac :ico_oczko:

[ Dodano: 27-06-2011, 21:30 ]
jutro tez wybieram sie do gina na kontrole i dowiedziec sie cos o antykoncepcji przy karmieniu

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 cze 2011, 21:35

dziś je na raty po 60-70 ml ale co 1,5 godz.
oj to strasznie uciazliwe. Ja od dwoch dni karmie go tylko 4 razy a i tak mam wrazenie ze nic innego nie robie :ico_oczko: chc musze przyznac ze dziecko uczy cierpliwosci, nie mialam pojecia ze tyle jej moge miec bo zazwyczaj wlasnie bardzo szybko ja tracilam a od kiedy jest Filip bardzo duzo sie zmienilo
kupilam sobie 2 sukienki, chcialam jeszcze spodnie, ale przymierzalam kilka i stwierdzilam, ze rozmiaru na slonia nie bede kupowac :ico_oczko:
kurcze ja tez wygladam jak slon, juz dzis oznajmilam R ze do Sopotu jechac moge ale na plazy to mnie nie zobacza. Waga mi juz spadla ale brzuch to jakbym byla w 4 miesiacu i nic nie rusza :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 cze 2011, 21:44

patrycja_g, jak oczka Filipka?
Waga mi juz spadla ale brzuch to jakbym byla w 4 miesiacu i nic nie rusza :ico_placzek:
mi jeszcze zostaly jakies 4 kg i wszystko w tylku siedzi :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości