Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 sty 2008, 23:08

Alu widzisz problem twoj polega na tym,ze od niedawna mieszkasz jak piszesz we Wrocku,swoich starych znajomych zostawilas na tzw. `starych smieciach`,ale jak ja mieszkalam w Polsce i u siebie w miescie to jak urodzilam syna to milo wspominam czas spotkan osiedlowych mam na placach zabaw itd
mialam grono kolezanek ,ktore mialy dzieci w tym samym wieku i nasze dzieci dorastaly razem-super sprawa :ico_oczko: ,a im cieplej tym nas zawsze wiecej bylo na placach zabaw
A teraz co mam,nic w kolo obcych,w tym kraju nigdy nie bede jak u siebie, do najblizszego parku jest z 5 km,mozna tylko chodnikiem przejsc sie w kolo domkow i tyle :ico_placzek:
a w Polsce mimo,ze nie jestes w swoim miescie to i tak tam gdzie sie nie odezwiesz to slyszysz ojczysty jezyk
a ze sie tak spytam-mieszkala ktoras z was dluzej gdzies za granica??-tylko wtedy mozna moja sytuacje dokladnie pojac i zrozumiec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

17 sty 2008, 07:36

Witajcie:)
emalia30, no ja Cie akurat rozumiem,prawie 3 lala spedzilam w Niemczech... :ico_noniewiem:
A wracając do tematu to fakt,ze jak jestem Rawiczu to latam po znajomych:)Tym bardziej,ze tam najblizsze kolezanki mam prawie pod nosem :ico_oczko:
Maz pochodzi z Wrocławia,znam paru jego znajomych,całkiem fajni ludzie.Tylko szkoda,ze nie mam za wiele czasu na poznanie swoich...

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 sty 2008, 09:27

Obrazek

Witaj o poranku,co rozwiewasz nocy mroki
Pokazujesz nam dzień piękny i jego uroki
Witaj nam skowronku,co tak pięknie śpiewasz
Do pięknej miłości nam serca rozgrzewasz
Witaj nam też drzewo,co gałęzie rozkładasz
I nad nami szumisz,bajki opowiadasz
Witajcie mi wszyscy,bądzcie pozdrowieni
Bierzcie z życia co najlepsze,może coś się zmieni
Miłość i nadzieja niech Wam towarzyszą
Choć nie wszyscy sie nia cieszą i też o niej słyszą
Zatrzymaj sie chwilę,złap trochę oddechu
Zaznaj trochę ciepła,miłości, uśmiechu


milusiego dnia mamusie ,pelnego slonca tego ciepla,milosci i usmiechu
do wieczorka

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 09:40

witajcie kochane wrocławianki
emalia30, to moze znajdziesz godzinkę na spotkanie?

Alka mamaGabi:), my mamy gorzej, Mariusz jest z Bolesławca, ja z Wielunia a wiekszość znajomych mamy w Jeleniej górze bo tam studiowaliśmy. Tutaj przyjechali też znajomi ze studiów, ale tak jak mówisz odkąd jest dziecko to znajomi mają jakby mniej czasu........

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

17 sty 2008, 10:25

emalia30, boska jestes :-D
Ewcik, ale chyba całkiem sobie radzimy ,prawda? :-D W końcu nie jestesmy desperatkami,lepiej poczekac na znajomych,ale znalezc ludzi wartościowych niż byle kogo,prawda? :-D
Zadziwiają mnie nie którzy płytkościa myslenia...Typu dzieciata=nudziara itp :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 11:30

Alka mamaGabi:), masz rację. Radzimy sobie. Niektórym znajomym wydaje sie że możemy rozmawiać tylko o kupkach, zupakach itp.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 sty 2008, 20:48

Alka mamaGabi:) pisze:emalia30, boska jestes :-D

Alu a to stwierdzenie za co ??? :-D -dziekuje :ico_wstydzioch:

Nie ma co sie przejmowac ludzmi,kazdy zna z nas swoja wartosc,wiec tez i w takowych ludziach pragniemy sie obracac,a niestety nie kazdy jest idealny,w zasadzie to nikt nie jest
Czasami jednak ludzie bywaja smieszni,nietolerancyjni i oceniaja innych po wygladzie czy tez tym co ma a cala glebia wartosci czlowieka jest w jego wnetrzu i ta strone najpierw trzeba poznac,by wydac ocene :ico_oczko:

Ewus kochana jestes i dziekuje za propozycje,ale nie chce np powiedziec,ze uda mi sie gdy moze byc zupelnie inaczej .
Jak same zapewne wiecie to mieszkajac po za granicami kraju i przylatujac na tydz do kraju to nie jest wystarczajaco dlugo na wszystko,ale coz,dobre i to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 22:42

emalia30, wysyłam Ci na PW mój kom, po prostu jak kawałek czasu znajdziesz to daj znać a my się jakoś zorganizujemy z dziewczynami, żeby Ci powitanie godne zrobić :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

18 sty 2008, 06:50

Ello :-D
emalia30, za te kawusie i wierszyki,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Ewcik, jasne,ze sie organizujemy :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 sty 2008, 09:19

Nie ma sprawy Alu :-D


Niebo jaśnieje
Księżyc już nisko
I tylko gwiazdy migocą
Wiatr lekko wieje
Świt już jest blisko
A przecież tak pięknie jest nocą
Puste ulice
W tle głucha cisza przeszywa
Snem otulone jest miasto
W oknach odbija się blask księżyca
Granatową powłokę jasność rozrywa
Powoli latarnie gasną
Czas biegnie i ani myśli stawać
Kończy się kolejny sen
Już pora wstawać
Zaczął się nowy dzień


witam wszystkie z rana



A ja dzis 8-my dzien pracy wrrr......,za to weekend w koncu wolny i poniedzialek jeszcze w pracy a we wtorek juz w Polsce

Milego dnia kochane

Buziaki
do wieczorka

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość