ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 00:53

acha kocura dzieki za pomysly :ico_sorki: jakas salatke sklece, znalazalam jakas ze slonecznikiem, moze bedzie dobra, do tego piers w ciescie francuskim, do tego jeszcze cos, bo okazuje sie, ze jeszcze dziadki od A przyjda, zeby w dzien kiedy odprawiamy normalnie urodziny juz nie przychodzic, bo i tak bedzie pelna chata, no a wiadomo oni tacy tradycjonalisci : francki i jarzynowka by bylo najlepiej :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 09:38

jeju jakie ceny mleka, współczuję, mój juz od dawna nie pije wiec nie wydaje na mleko, a kupowałam po 8 funtów 900 gramowe, ale nie wiem na jaki czas nam wystarczało, choć dość sporo, bo mój synuś mało mleka pił, szybko w nocy przestał to wtedy i w dniu odtrzucił.

Mój synuś zaczyna powoli gadac, babon to dla niego balon, pepo - piesek, dada - na dwór itp, musze pozapisywac bo to śmmieszne:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 11:16

hej hej

co do mleczka u nas idzie mało, kupuję zawsze dwupak Nestle Junior waniliowe albo z miodem za 26,99zł/700g (dwa razy po 350g)
i nam starcza na tydzień hehe nawet dłuzej bo Konrad wypija mało mleka, on gustuje w konkretach raczej
wczoraj na kolację zjadł 3 tosty z zółtym serem :ico_haha_01: dla porównania Maja zjadła 2 :ico_oczko:

Elibell ja zapisuję takie smieszne w albumie "moje pierwsze 5 lat" oba moje żbiki mają takie albumy hehe

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 11:21

ladybird Jakiś czas temu na opakowaniu pojawiła się informacja o udoskonalonej formule czy jakoś tak i od tamtej pory Antosiowi zaczęło wyłazić uczulenie. Najpierw myśleliśmy, że to po czymś innym, ale drogą eliminacji i testów okazało się, że to mleko. Zmieniliśmy na bebilon i przeszło. A ostatnio teściowa się pomyliła i dała bebiko, bo zapomniała wyrzucić u siebie i uczulenie wylazło :ico_zly:

Malinka witaj:) Dobrze, że masz w sobie tyle pozytywnego myślenia:) Znajdziesz miłość i obie będziecie szczęśliwe. Związek z rozsądku to chyba nie jest dobry pomysł. Swoją drogą dużo się u Ciebie działo przez to kilka miesięcy :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 13:37

Mój synuś zaczyna powoli gadac, musze pozapisywac bo to śmmieszne:)
Oj tak trzeba zapisać bo pamiątka będzie piękna.
do 31 grudnia jest w rossmannie promocja: z kartą rossnę jest dodatkowy rabat 20% na wszystko:)
Tak słyszałam ale kurcze od długiego czasu nie mają tam mojego mleka dostępnego i nie mam za bardzo co kupić .
A na ile wam wystarcza to mleko? My kupujemy dużą paczkę tam chyba jest 600g to na max 2tygodnie
Ja kupuje też 600 g i starcza na hmmm jakieś 3 tg może więcej .Moja nie pije dużo mleka . Bo tylko wieczorem jak je kanapeczkę na kolacje to troszku jej robię do popicia.
Musimy kupować te najdroższe bebilon. Wasze zdrożało o 2zł, a bebilon aż o 7zł to już jest szczyt!
Moje też sporo zdrożało ale nie wiem dokładnie ile bo ja rzadko kupuję . My kupujemy Nan
Może jakaś sałatka? Z opiekaną bagietką do tego?
Ja nieraz robiłam sałatkę właśnie do tego troszku sera zółtego lub feta ,kurczak i bagietka z masłem czosnkowym .Mmm teraz sama sobie smak zrobiłam.
Moja mama dziś była w tesco ,i mówiła,że nie wiele ciuchów przecenionych :( baaa nawet jedzenie coponiektóre droższe
To że jedno jest na promocji a inne rzeczy droższe to normalne jest akurat .
może coś z ciasta francuskiego? Coś pozawijasz i do pieca na chwilkę.
Oj tak francuskie ciasto jest dobre i na słodko i słono.A do tego szybkie .
A byłaś w tym KiK Textil?
To jest w galerii w Tarnowie a ja byłam w Dąbrowskim Tesco.
Lecz kiedyś byłam chwilkę w tym sklepie ale nic nie kupiłam .Jakoś nic mnie nie powaliło.
Może dlatego że ja ubrania jak kupuje nowe to muszą być naprawdę tanie ,baardzo tanie.
Chytrus ze mnie hehe
szkieletorek a ciuchy tez sa poprzeceniane?
Cos tam widziałam przecenione.Miałam małej brać bluzę za 14 zł ale kasy nie mieliśmy wiele z sobą.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 13:44

Hej!

Ale powiem Wam,że świństwo z tym mlekiem i tyle!
Zmowa producentów jak nic!
Zazwyczaj jak ma coś zdrożeć to wcześniej wiadomo, a teraz nic :ico_zly:
I to się okazuje,że wszystkie mleczka podrożały :ico_olaboga:

A faktycznie Bebiko ma nowe opakowanie.
Ja się ucieszyłam,że full wypas, a u Ciebie martasz gorzej :ico_noniewiem:

Jak kiedyś porównywaliśmy cenę/ wagę to Biedronkowe Bebiko nam drożej wychodziło niż Tescowe.
Trzeba będzie jeszcze raz przekalkulować.

U nas Maciek pije dwa razy dziennie. Teraz po 180. Kiedyś pił po 240, ale chyba usłyszał o podwyżce :ico_haha_01:
Mam w zapasie 8 kartonów :ico_oczko:

Tak, tak, słyszałam o rabacie 20 % w Rossmanie!
I dziś pokupię coś.
A wicie,że to na wszystko, nawet na artykuły na promocji, nie tylko na rzeczy dla dzieci???

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 13:46

szkieletorek hehe, ja wolę kupować na szmatkach- dziś byłam nawet na łowach :ico_oczko:
A do Kik dziś zajrzę, bo dopiero zlokalizowałam gdzie jest!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 16:18

A wicie,że to na wszystko, nawet na artykuły na promocji, nie tylko na rzeczy dla dzieci???
No wiem super .

Ja 98% rzeczy kupuje używane w szmateksach .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 17:13

Teraz po 180. Kiedyś pił po 240, ale chyba usłyszał o podwyżce
]
fajnie to napisalas :ico_haha_01: :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

Re: Lato i Jesień 2011

29 gru 2012, 22:00

hej:)
Dobrze że już po świętach bo chyba ze 100 kilo przytyłam!!
martasz powiem Ci że chyba właśnie rozwiązałaś mój problem... od czego Oliwka ma uczulenie... bo ja też to Bebiko podaje i też mi u małej uczulenie wyskoczyło, gorzej że dziś kupiłam właśnie w rossmanie 4 opakowania;/ Ale się teraz wkurzyłam...
U nas mleka to schodzi tak 3-4opakowanka na miesiąc, na noc Oliwka samą kaszkę je więc mleka idzie mniej ale do tego jeszcze tak ze 4 kasze miesięcznie bobovity schodzą.

Malinka fajnie że znowu jesteś!!:))

Co do wyjśc to my z P raz na jakiś miesiąc to wyjdziemy czasem rzadziej czasem częściej to zależy od okazji:)) Ale ja mam dwie siostry z którymi mogę Małą zostawic więc się nie obawaiam:)) Częściej do nas znajomi przychodzą posiedziec na jakąś domóweczkę. Sylwestra też tak właśnie spędzamy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość