Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 paź 2007, 14:50

iwona83, z chęcią bym wpadła na tą kawke i natorcik tylko :ico_puknij: chyba mamy daleczko troszke do siebie :ico_haha_01: Dzieki za zaproszenie !!!Jola_85, no to mamy tak samo wizytę ja też mam w poniedziałek i jestem strasznie ciekawa co mi powie jak tam moja szyjkasie miewa skróciła się czy nie!!! :ico_nienie: mam nadzieje że nie . chociasz wiecie tak sobie myśle bardzo bym chciała już mieć nasze malenstwo przy sobie. tak jak mówiłam moja koleżanka urodziła córeczke pojechała do szpitala o 2 w nocy a przed 7 urodziła to nie tak strasznie a to też pierwsze dzieciatko!!! Malutka waży 3200 i mierzy 52 cm. i wszystko jest ok w poniedziałek wychodzi do domku i oczywiście muszę się do niej wybrać i wypytać co i jak!! Uciekam jeść obiadek!!! :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 paź 2007, 16:34

No ja wlasnie zapomnialam napisac ze wkoncu mi wczoraj zbadali szyjke ale oczywiscie nic nie powiedzieli jak tam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 paź 2007, 17:59

No to wiele się nie dowiedziałaś hi hi hi :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 paź 2007, 20:50

Cześc dziewczyny.

Zajrzałam do Was z ciekawości zobaczyc jak tam nastroje ale widze ze ostatnie dni napedziły kilku z Was stracha :ico_szoking:
Dobrze ze wszystko dobrze się skonczyło.
Oby do grudnia :ico_oczko:

Pozdrawiam was cieplutko :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2007, 09:38

Witam o poranku widze ze dzisiaj pierwsza jestem ja znowu wczoraj kilka skurczy mialam na dodatek w sklepie no ale przeszlo ostatnio nie umiem spac budze sie co chwilke bola mnie plecy nawet jak spie dobra koniec z tym narzekaniem zaczyna sie nowy tydzien u mnie juz 36 w tym tygodniu wiec juz za niedlugo

to czestuje dzisiaj :ico_kawa: i :ico_tort:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 paź 2007, 09:52

Widze ze wstajemy o tej samej porze dziekuje z przyjemnoscia wypije i zjem bo akurat zamiezam zrobic sobie kawke. :ico_haha_02:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 paź 2007, 12:51

hej babeczki:)
nie bylo mnie trszke ,ale upalilo nam internet w domku i dopiero wczoraj wieczorem naprawili,myslalamm ze na leb dostane,bo nie mialam mozliwosci do was zajrzec!! :ico_zly: u mnie w sumie ok, bylam na ostatnim usg i niunia nasza wazy 1500 g szczerze myslalam ze bedzie wiecej,jutro scigne meza i wkleje w koncu obiecane foty , mala ulozona juz glowka w dol i za 3 tyg lekarz sciagnie mi juz pessar i bedziemy czekac na porod,bo juz od kilku dni czuje sie jakbym miala zaraz rodzic,skorcze mi sie zdarzaja,brzuch twardnieje i lekarz powiedzoal ze musze jeszcze troszke poczekac do 36 tyg i wtedy niech sie dzieje co chce :-D
milo dziewuszki ze zauwazylyscie brak robaka na forum,tak jakos cieplej na sercu :ico_oczko: musze przeczytac zalegle stronki,a troche ich sie nazbieralo :-) sle buziaki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 paź 2007, 15:28

Witam troszke po południu!!! u mnie ok super byłam dzisiaj na zakupach z ranka z mężusiem bo musieliśmy kupić coś mojej koleżance jutro wraca ze szpitala i pewnie zajdziemy na chwike zobaczyć córeczke Amelke. Wiecie jak to super kupować takie malutkie ciuszki jak wie się dla kogo. kupilam jej śliczne różowe skarpetunie i różowiutkie rajstoki w misie i biedronki. no i oczywiście musowo wielką paczke pieluch kupiłm Hadissy bo słyszałamże niczym nie różnią się od Pampersów a są dużo tańsze więc wzielam jej takie mega pak 80 pieluszek w cenie 33zł, tego nigdy nie zawiele, a że wziełam od 4kg to akurat bedzie miała na potem bo teraz to pewnie te najmniejsze to ma kupione!! pochwale się dziełem mojego mężusia wczoraj wieczorem miała fantazje
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2007, 17:10

Asikk niezle zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mnie o dziwo dzisiaj nic nie boli jeszcze no ale gdzie koniec dnia wlasnie wrocilam z kosciola niestety na polskie msze dojezdzam 40km ale warto gotuje obiadek i idziemy pozniej do znajomych na kawusie wkoncu sie gdzies wyrwie z mezem bo tak popoludniu zawsze sama bo mezus w pracy

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 paź 2007, 19:02

iwona83, no to uważaj na siebie i nie przemęczaj kręgosłupa!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość