Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

29 kwie 2007, 23:45

Margot ja też mysle że nie masz się co martwić dziewczyny mają racje że jak by coś było od seduszka to by się bardziej męczyła ale jakmasz możliwość sprawdzić to u lekarz to idz bedziesz spokojniejsza ale napewno bedzie wszystko dobrze :ico_oczko:
Wiem że macie racje żeby klaść małego na brzuszku ale teraz jak jest ciepło to od rana do wieczora jesteśmy na dworzu tylko na jedzenie wchodzimy do domu ale musze was posłuchać i chociaż na chwile musze go kłaść . Musze wam się pochwalić Kuba siedząc w nosidelku albo na moich kolanach zaczyna podnosić główke i próbować siadać :ico_brawa_01: . Bede kończyć bo jestem spiąca :ico_spanko:

Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

30 kwie 2007, 07:10

Margot wiesz ze Twoja ania jest tylko dzien starsza od mojego Filipka.Sliczna z niej panienka. A z tego co piszesz to bardzo ładnie sie rozwija :ico_brawa_01: - te wszystkie obroty w jedna i druga strone. Filip dopiero zaczyna cos kumac a obroty z brzucha na plecy juz zapomniał :-D
Moniś :ico_brawa_01: dla Kubusia!!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

30 kwie 2007, 18:47

No kobitki dzięki za kciuki :-) Ania ma zdrowe serduszko !!!!!!!! Lekki szmerek który sam bez niczego minie.Rozwija się i serduszko i Ania bardzo dobrze :ico_brawa_01: A nie wiedziałam że Anię i Filipka dzieli tylko jeden dzień :ico_prezent: to dla naszych dzieciaczków.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 maja 2007, 00:36

To super ze wszystko jest ok :ico_brawa_01: dla Ani, a z ktorego sa wasze dziciaczki bo wim ze z któras pisałm jej mleństwo urodziło sie tak jak mój Kubus 22.11 :ico_haha_02: . ale teraz nie pamietam która to pisała.
A Kuba zrobił sam kupe bez czopka wczoraj raz a dzisiaj 2 razy ale nie wiem co miało na to wpływ bo zaczełam pic sok marchwiowo-jabkowy i od 2 dni pije zieloną herbate , lae też Kubie zaczełam dawać soczek winogrono dzika róza i malina może to ten soczek ale wydaje mi sie ze to od tej herbaty bo i umnie sie też ruszyło . Tylko mam nadzieje że juz bedzie robił sam kupki że mu sienie zmieni .
Ale paskudna pogoda :ico_zly: nawet naspacer nie można wyjśc :ico_zly:

Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

01 maja 2007, 11:27

To Ania jest z 22.11 :-) Super że Kubuś już sam robi kupki :ico_brawa_01: A dajesz mu jakieś zupki albo deserki bo to też na kupki pomaga :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 maja 2007, 13:14

Cześć :ico_haha_02: :ico_haha_02:
To fajosko będziemy razem obchodzić urodzinki, wiesz co nie daje mu zupek bo jak byłam na tych badaniach to doktórka narazie kazała dawać mu kaszki ryżowe a za jakieś 2-3 tyg. dopiero zupki , a deserki nie dawałam bo soczki mu daje i naraz tak wszystko to nie chce za dużo bedzie tego miał i tak już niechce mi pić z cyca płacze i wygina sie a dzisiaj rano to łapał i puszczał cyca więcej gada niz jadł wkońcu mu odciągnełam i dałam z butli . A tak koło 13-nastej daje mu o mleko sztuczne bo ono jest z klejkiem ryżowym i dodaje mu biszkopta zeby zagęscić i karmie go łyżeczką a tamtą kaszke ryżową dam mu jak się skończy to mleko z klejkiem tak sobie to wymyśliłam ale nie wiem czy dobrze .

Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

01 maja 2007, 16:44

No wspólne urodzinki się szykują :ico_haha_01: Myślę że robisz dobrze nie podawając dziecku wszystkiego na raz.Ania kleiki też je i bardzo je lubi i rano je deserek a po południu zupkę lub kleik ryżowy taki gotowy ze słoiczka,soczki też pije a pierś jakby mniej ale lekarka powiedziała że to dobrze bo przy jej wadze to ona dużo witaminek potrzebuje a tyle w piersi już nie ma.A biszkopcika Ania zjadła wczoraj samego, nic jej po nim nie było :-) Za to sobie wczoraj wymyśliłam że ona za mało z piersi je no i nie dałam jej po południu tej zupki i....budziła się na jedzenie w nocy co 1,5 godziny koszmar!!! Więcej tego nie zrobię.Tak śpi gdzieś do 5 a potem do 8 lub 9,a tu tak często pobudka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 maja 2007, 22:57

Kuba budzi sie co 3-4 godz. wcześniej przesypiał całą noc i budzi się o okło4, 5 a nieraz koło 6 rano .
Chyba ze wczśnie się pochwaliłam tą kupą bo dzisiaj nie zrobił :ico_zly:
Obrazek

gunia79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2007, 01:58

02 maja 2007, 00:07

moniś mój Kubus tez urodzil sie 22.11 ale jaja :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

02 maja 2007, 06:44

Witajcie, witaj Gunia79 :-)

Suuuper że Ania ma zdrowe serduszko :-)
Moniś mój mały tez budzi sie soro świt, najczęściej po 5.00, dzisiaj wstał o 5.10 i dalej nie śp :ico_placzek: , jestem śpiąca :ico_spanko: . cała rodzinka smacznie śpi tylko ja i synuś nie a mąż przeniósł się ze spaniem do drugiego pokoju :ico_zly: bo chodzi nie wyspany :ico_puknij: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość