Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 paź 2007, 21:57

Iwonka mozesz dawac jej codzienie inna tylko uwazaj bo one maja po otwarciu waznosc 3 tygodnie a powiec mi w jakim polski sklepie robisz zakupy. Wikoria tez lubi polskie kaszki i tez jej zmienialam codzienie inna.
Dorotka jesli chodzi o lozeczko to my mamy 2 rodzice maluszka przywiezli takie turystyczne jesli chodzi o jedzenie to rodzcie przywozom sloiczki i mleko takze nie mam z tym problemu.
a z razdeniem to sobie jakos radze wlasciwie dla Wiktori byl najgorszy pierwszy dzien a dzisiaj to juz sie przyzwyczaila ze wzielma malego na rece chociaz w pewny momecie przyleciala sie przytulac jak chcesz jeszcze o tym pogadac to pisz na g.g

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

05 paź 2007, 00:33

justysia30, bylam dzis w manorku to jest na metrze menilmontant paris 20

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 paź 2007, 08:27

Iwonko, Maja pije tylko kaszki, samego mleka nie chce...

Przyznam sie,ze dla mnie nie ma ciezszej pracy jak opiekowanie sie dzieckiem :ico_olaboga: , moze jak dzieci są grzeczne to jeszcze ale jakbym miala zajmowac sie dwojgiem takich jak Maja to chyba bym oszalała :ico_olaboga:

[size=150][glow=red]Justynce za ukonczenie kolejnego miesiączka życzymy duzo, duzo zdrowka, usmiechu, radosci i wszystkiego naj, najlepszego[/glow]...[/size]
[glow=red]:509: :509: :509: [/glow]

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

05 paź 2007, 08:39

Wszystkiego najlepszego dla Justynki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Justynko jak zdecyduje się opiekować się dzieckiem to pewnie nie odpędziesz się ode mnie :-D :-D
ale póki co tak tylko sobie myslałam i nasunęły mi się te pytania

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 paź 2007, 08:39

Ulcia wracaj do nas :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

05 paź 2007, 09:43

Dla Justynki wszystkiego dobrego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Dorotka to jak sie zdecydujesz to wal smialo.
Iwonka ja kocham dzieci i pilowanich to dla mnie przyjemnosc ciesze sie i mam nadzieje ze bede mogla pilowac dzieci legalnie no ale trzymajcie kciuki zeby sie udalo bo jestem w trakcie zalatwiania papierow :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 paź 2007, 09:49

Justysiu, ja trzymam kciuki :-) A jesli to Ci sie uda to bedziesz pilnowala dzieci u siebie w domu czy w jakiejs placowce?

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

05 paź 2007, 09:54

Iwonka to moge pilowac i w nonono takie panie i sprawdzaja czy jest czysto i bezpiecznie w domu i przeprowadzaja ze mna wywiad. no i tez jak bym chciala to bede mogla pracowac w przedszkolu albo w zlobku. Dziekuje za kciuki
u nas bardzo sa poszukiwane takie opiekunku bo jak dzwolilismy co trzeba zlozyci to pani pierwsze co powiedzila ze jest bardzo sa poszukiwane opiekunki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

05 paź 2007, 10:19

ja także trzymam kciuki, ja z kolei chciałabym mieć swoje biuro rachunkowe ale muszę zrobić kursy zeby uzyskać prawa do prowadzenia biura - ale to daleka przyszłośc bo trzeba mieć trochę kasy na same kursy - ale może kiedyś się uda

czy Wasze dzieci też są uzależnione od jakiś rzeczy??
bo Oliwka to nie rozstaje się ze swoim kocykiem, jak chce isc spać to dochodzi do łóżeczka i wyciąga przez szczebelki kocyk i jak rozpłacze się to tez chce się utulić kocykiem :-D :-D
no i smoczek niestety

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 paź 2007, 10:27

Dorotko u nas smoczek :-D , Maja zawsze musi miec pod ręką :-D

My mielismy wlasna dzialalnośc a oprocz tego pracowalismy i powiem Wam,ze to byl bardzo ciezki okres w naszym zyciu - ciągle jakies urzedy, ksiegowa, rachunki i prawie w ogole sie nie widywalismy... Nawet nie chce sobie tego przypominać :ico_zly:

To jest dobra sprawa jak ktos nie pracuje i zajmuje sie tylko swoja firmą... takze Dorotko oby Ci sie udało :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość