Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

11 lut 2009, 23:20

Betina a Ty nie dostalas w koncu tych czopkow przeciwymiotnych?? Zeby Ci tylko szybko przeszlo :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 lut 2009, 08:40

jejku, dziewczyny, ale wy się męczycie. Masakra. Mam nadzieje, że lada dzień wam przejdzie. Ja ani razu nie wymiotowałam ani w pierwszej ciąży ani teraz. A mówi sie, że jak sie tak wymiotuje, to będzie syn.

A mi się straszna cera zrobiła, pełno czerwonych krostek na policzkach i czole.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 lut 2009, 10:17

hej dziewczynki od 7 jestem na nogach obudzilo mnie straszne pragnienie osłabiona jestem wieczorem ciągle wymiotywalam o 24 przyjechal ój luby bo juz bylam w takim stanie ze nawet na szpital sie zgodzic chcialam ale sie obeszlo zasnelam nawet nie wiem kiedy dzis oslabiona jestem ide do gina zobaczymy co powie
milego dnia kochane

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 lut 2009, 10:39

betina, słonko powodzenia u gina i 3maj sie mocno-nie daj sie mdlosciom...\
A mi się straszna cera zrobiła, pełno czerwonych krostek na policzkach i czole.
no to tez masz nieciekawie
najwazniejsze jest to ze te krostki zgina bo to przez hormony--ja na szczescie(odpukać)nie mam problemow z cera,wprost przeciwnie...ale jakis łupiez sie zaczyna pojawiac,nie wiem skad?!
megi5566, to fajnie musi wygladac jak tak sobie z kicią spacerujecie?! :ico_oczko:
...dzis mi sie swietnie zaczal dzien...wasnie moja kolezanka npisala ze zrobila tescik i sa dwie kreseczki-bedzie pazdziernikowka pewniea tym bardziej sie ciesze,bo bylysmy razem majowkami,ale krotko,pozniej mi sie udalo szytbko zajsc w ciaze,a teraz jej....normalnie sie wzruszylam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 lut 2009, 13:27

rybcia82,badanie prenatalne mialas robione dopochwowo czy juz na brzuszku?

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 lut 2009, 13:40

betina, na brzuszku....juz dawno mam na brzuszku,i jak serduszko bada tez na brzuszku...wiec spokojnie mozesz swojego lubego zabrac ze soba:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 lut 2009, 14:26

rybcia82, wlasnie po to bylo mi to potrzebne :-) ps.czuje sie lepiej moj wzial sobie dzis wolne rano przyjechal z buleczkami(milo mimo ze e moglam zjesc) i jogurcikiem zjadlam go mdlilo mnie troche jeszcze polezalam wzielam kapiel i czuje sie lepiej zaraz jedziemy gdzies na miasto na obiadek potem na to usg potem zdam relacje

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 lut 2009, 14:31

betina, tak tez myslalam;hihi
moj M nie mogl byc ze mna bo pracowal,ale moze nastepnym razem,na usg polowkowe uda mi sie umowic na pozniejsza godzinke i moje kochanie ze mna pojedzie?! :ico_brawa_01:
dobrze,ze apetycik powraca:)
oczywiscie czekam na wiesci z wizytki i jakies foteczki niunii:)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

12 lut 2009, 16:16

elo helo :ico_brawa_01:
mam dzisiaj dobry humorek :ico_brawa_01:

Ej a co do gina, to ja mialam USG dopochwowo pierwsze i moj M mogl normalnie byc :-D zdziwilo mnie to, bo w koncu oglada jak obcy facet cos mi wklada... sorki za bezposredni opis ale i tak mnie ubawil :ico_smiechbig:

A moja tesciowa chciala mnie dzisiaj spalic :ico_smiechbig: Od rana nie ma facetow, bo tesciu w pracy a moj pojechal sobie na narty, wiec moja kochana tesciowa, stwierdzila, ze nie moge marznac, wiec rozpali w piecu. Mowilam jej, ze rozpale mialem ale sie uparla, ze drewnem zapali. W skrocie, wlaczyla w piecu taka dmuchawe, jak sama nazwa wskazuje do rozdmuchiwania ognia ale zapomniala, ze jak sie drewnem pali to tego sie nie wlacza. I otworzyla drzwiczki od pieca, zeby drewnem sie rozpalilo.
Dobrze, ze weszlam w pore do kotlowni, bo nie dalo sie oddychac, caly dym, zamiast kominem wychodzil otwartymi drzwiczkami. Teraz zamiast cieplo mam otwarte wszyskie drzwi i okna :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 lut 2009, 16:32

megi5566, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nic dodac nic ujac...tesciowa bojowa
moja mama tez nie epsza,kiedys sie jej paic nie ccialo,bo pogoda niezabardzo byla,to dolala benzyny z ropa do rozazonych wegli i jeszcze dmuchnela :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
...blondyna...
ale jak wyszla ze szpitala,bez brwi i rzes i troche opalona na twarzy i klacie to sie nauczya,ze raczej tak nie wolno :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość