Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 paź 2009, 14:27

SANDRUSIA)), :ico_wstydzioch: a ja sobie wczoraj wlaczylam christmas songs na You tube hihihihihih

no dziewczyny musze powiedziec ze tak pisalam ze seksik nie nie w ciazy z rana a prosze, ochota mi nie przeszla, A. mial dzis wolne i sie nam seksik wygrzebal, pierwszy w mojej ciazy - bez przerwania :ico_brawa_01: bylo fajosko, ale pod koniec zaczelam juz czuc brzusio, bo my sie raczej zawsze dlugo seksimy, zaczal twardniec i dostalam takich boli jak na miesiaczke, ale juz przeszly :ico_brawa_01: to chyba mysl o ciazy a takze obawa przed utrata strasznie mnie powstrzymuje :ico_noniewiem:


swieta ostatnio smutno mi sie zrobilo na mysl o A. siostrze, jest ozeniona z arabem i to takim starodawnym i czesto ja zle traktowal, nawet bil w przeszlosci, kiedys ona byla taka laseczka a teraz wyglada no naprawde jak kura domowa. I pomyslalam ze ona zawsze na urodziny i swieta dostaje cos do kuchni i sie wkurzylam ze wszyscy ( plus i ja ) bylismy tacy samolubni. W tym roku postanowilam sie rozejrzec za karta zeby sobie mogla sama sexy bielizne wybrac, jakims kosmetykiem i jest takie fajne SPA niedaleko jej, a ona masarzu to chyba od wiekow nie dostala! Mniej bedzie kaski na prezenty dla innych, ale ona zawsze dostaje najgorsze moim zdaniem i takze widac po niej ze nie czuje sie kobieco i sexy, napewno z takiego prezentu by sie ucieszyla. A ja mam nadzieje ze za kilkanascie lat jak ze mnie sie zrobi kura domowa to ktos pomysli tak o mnie - juz wiem ze A. by stal pierwszy w kolejce, no ale ona nie ma takiego meza. :ico_noniewiem:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

14 paź 2009, 15:30

ja też bardzo lubie święta, czuję taka radość w sercu jak sobie pomyślę o świętach z rozrabiającą kruszynką w brzuszku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 paź 2009, 19:26

HEJ KOCHANE co slychac ???jak samopoczucia ??u mnie jako tako ,juz nie wymiotuje jupiiiiii

NO i chwale sie brzusiem cosik chyba widac :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

14 paź 2009, 20:14

chwale sie brzusiem cosik chyba widac :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj widać, widać... gratuluję takiego brzuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 paź 2009, 21:29

jednak jestem dzis

ale sie nagadalyscie

Aga a jakie to ciasto zebra??takie w paseczki-domyslam sie :ico_oczko:

Alkasbir no to super ze jest dobrze i jestes spokojna i wszystko sie dobrze skonczylo...
naprawde musimy sie oszczedzac :ico_sorki: :ico_sorki:

mamcia ja tez kilka razy mialam takie sny :-D

Frydza widac brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajniutki

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 paź 2009, 08:30

Frydza, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Przesliczny brzusio! widac jak kochany przez Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 paź 2009, 09:23

hejka!!!
Wczoraj mielismy wracac ze wsi ale niestety nie wrocilismy bo mielismy wypadek tzn kolizje samochodowa. Wracalismy ze sklepu ze szwagierka i baba tak szybko jechaa ze jej nie bylo widac w lusterkach a my wyjezdzalis,y z podporzadkowanej wiec byla nasza wina ale jej aucie nic sie nie stalo tylkjo naszemu zderzak i swiatlo do wymiany. Ale szczescie w nieszczesciu ze nikomu nic sie nie stalo tylko mandat 300 zl i naprawa
A nie mamy teraz czym wrocic do domu tylko czekamy do wieczore i odwiezie nas meza kolega.

A co u was? ja za tydz ide do lekarza i mam nadzieje ze mi powie co to za plec

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

15 paź 2009, 09:52

Witam,
mielismy wypadek tzn kolizje samochodowa
przykro mi, nieprzyjemna sytuacja.
ide do lekarza i mam nadzieje ze mi powie co to za plec
ja teraz jak byłam w szpitalu to trafiłam na lekarza, który sam mi powiedział, a nawet nie pytałam. tak sie ucieszyłam, że będzie córeczka. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 paź 2009, 10:36

Alkasbir, :ico_sorki: Wow!!! To juz wiesz ze to dzieczynka!!! Gratulacje!!!
wisnia3006, :ico_olaboga: co za szok! A wlasnie sie zastanawiam bo mielismy wypadek w zeszlym roku w Polsce, no i samochodowi nic sie nie stalo a facet byl wkurzony jak nic, wyzywal debil jeden, a prawdwa byla taka ze jechalismy w tloku wszyscy nagle sie zrobilo czerwone swiatlo, typ szybko zachamowal zeby nie walnac w samochod przed nim a mysmy juz jak zachamowali to nasze lyse opony na nic sie nie zdaly i walnelismy w tyl. Ale doslownie prawie wogole!!! No i co, typ po prostu nie chcial od razu do serwisu jechac, a wiedzial ze my bylismy w drodze powrotnej i po prostu zawolal policje i tylko spisalismy co i jak, no i potem przychodzi rachunekczek za 2500 zl nie pisze dlaczego ale typ mowil ze wlasnie mial wypadek i ze tez myslal ze nic ale jednak niby cos tam pod spodem sie uszkodzilo :ico_puknij: po prostu oszust, bo mial nowy samochod to raz a dwa ze walniecie bylo porownywalne do tego jakby zderzaly sie dwa wozki sklepowe, no po prostu nic, nawet nie bylo nic widac ani na zderzaku ani na karoryserii. No ale sie upieral facet ze nie chcial isc do serwisu od razu tylko w nastepnym tygodniu sobie pojedzie, jak bedzie mial czas wrrrrr ciekawa jestem co on takiego sobie zrobil w samochodzie za 2500 zl ??? Nastepnym razem od razu zastrzege ze albo jedziemy od razu do serwisu albo niech sie facet wali!!! I w tylku mam za przeproszeniem czy on musi jechac na wesele czy na pogrzeb! :ico_zly:

[ Dodano: 2009-10-15, 10:38 ]
a gdzie sie podziala Youstina???

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

15 paź 2009, 10:53

co on takiego sobie zrobil w samochodzie za 2500 zl ???
różni są ludzie, jedni uczciwi inni naciągacze. trzeba od razu określic uszkodzenia i finito...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość