Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 13:57

czy moge rodzic naturalnie bo 20 lat temu mialam zapalenie mięśnia sercowego... dawno bo dawno,ale kazal sprawdzic ,a mi to z glowy wyleciało :ico_olaboga:
Ja też nie mam pojęcia ale przeszłaś zapalenie mięśnia sercowego jako małe dziecko? Kurcze, a myślałam że to dotyczy tylko dorosłych. A skąd się wzięło? Nieodchorowana grypa?

[ Dodano: 29-05-2012, 14:00 ]
jeżeli minęło więcej to można rodzic naturalnie ale jak by mama chciałą cc to też zrobią...
To chyba też zależy od szpitala, bo u nas na pewno jeśli nie ma przeciwwskazań do porodu SN to nikt CC nie zrobi...za duże koszty dla szpitala.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 14:05

A skąd się wzięło? Nieodchorowana grypa?
niestety mialam bardzo częste anginy( przynosilam z przedszkola wszystkie choroby) i przez to siadło serducho i stawy bolą od tamtej pory na zmianę pogody :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 14:08

Madleine, brzmi groźnie :ico_olaboga:
Ale myślę że to już teraz nie będzie miało wpływu na poród. Sama jestem ciekawa co Ci lekarz powie :ico_oczko: A jak byś wolała? Bo podejrzewam,że jak powiesz kardiologowi że wolałabyś cc to Ci kwitek wypisze.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 14:12

Ale myślę że to już teraz nie będzie miało wpływu na poród
no tez mi sie tak wydaje,bo jednak minelo juz tyle lat...no ale gin kazal sprawdzic :ico_noniewiem:
A jak byś wolała?
No wlasnie z jednej strony wolalabym sn zdecydowanie,mniejsza ingerencja,ale z drugiej strony wiem jak po tej chorobie moj organizm ciezko znosi wysilek fizyczny. Od zawsze mialam zwolnienie z biegania i innych bardzo wysilkowych cwiczen i troche się boje czy dam rade...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 maja 2012, 14:36

wita was obżarta Marta :-D zapodałam dziś czereśnie, arbuza, koktajl truskawkowy i milke z bakaliami a na obiad pizza. jak Agatka to zniesnie :ico_olaboga: :ico_oczko:
Aniula,Ty majówką chcesz chyba zostac, oj niedobra, czekaj na mnie :ico_nienie: :ico_haha_01:
a ja znów jak młoda bogini sie czuję. kurde, wstałam wyspana o 5.30 i latam jak wariat cały czas. Coś mi sie poprzestawiało. zero porodowych znaków.
ale dla tych cudnych owoców to niech Agatka te 2 tyg w brzuchu posiedzi :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

29 maja 2012, 14:42

Aniula, to trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę &&&&& No szkoda żeby Ci tak te dolegliwości dokuczały!

Madleine, no ja też jestem ciekawa co Ci lekarz powie. A to że się boisz że nie dasz rady doskonale rozumiem, ale będzie dobrze :-)

U nas na drugie dziecie baradziej ja naciskałam. Mąż raczej nie był przeciwny dwójce, ale chciał odłożyć planowanie drugiego dziecka na czas nieokreślony :ico_oczko: Ja natomiast czułam, że jak teraz się nie zdecyduje, to później już się nie zechce :ico_oczko: Poza tym bardzo chciałam małą różnicę wieku pomiędzy Maluchami, a że Kobiety generalnie częściej stawiają na swoim (jak widać na naszych przykładach), to niedługo będziemy tulić Wiktorię :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 maja 2012, 14:50

bo u nas na pewno jeśli nie ma przeciwwskazań do porodu SN to nikt CC nie zrobi
no u Nas też nie robią cc bez wskazania ale uważają że jak ktoś miał cc i boi się siłami natury to zrobią cc ale jak by to był 1 poród to nie robią tylko siłąmi natury trzeba rodzić.

Marta nie rób smaka na czereśnie bo zaraz mi tu kurierem je wyślesz!!! chyba zadzwonię do mężula zeby mi kupił bo zwariuje!!! Udzuszę CIę za to :wpale:

Byłam u ginka z tymi oczami ( śmiesznie brzmi to) i dał recepte ale jak nie przejdzie to jutro mam się zgłosić na SOR do szpitala i tam mają przebadać co to dokładnie :ico_chory:

dziewczyny polecam na stronie rodzić po ludzku kropka pl poczytać sobie np hormonalny plan porodu długie ale wydaje mi się że warto co nie co wiedzieć o porodzie naturalnym i jego znaczeniu tzn znaczeniu bólu... wiem ze łątwo się mówi jak się nie rodziło i nie wie się co mnie czeka :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 15:45

bo jak to położna powiedziała to w farbe nie można się wbić...
ale ja na kręgosłupie nie mam tatuażu :ico_sorki: tylko po dwóch stronach kręgosłupa. Zresztą ja sama nie wiem czy chcę to znieczulenie czy nie :ico_noniewiem: lekarza się popytam. Niby drugie dziecko się lżej rodzi, była u mnie koleżanka co rodziła drugie dziecko no i u niej to ekspresowo szło gdyby i u mnie tak szło to bym na pewno znieczulenia nie brała. To mój tatuaż

Obrazek
na pewnoo jak któraś miała uż cesarkę i nie minęło przynajmniej dwa lata od następnego porodu to robią cc
To chyba zależy od szpitala. Koleżanka pierwszą miała cesarkę bo tak się poród przedłużał a drugi poród był 1,5 roku później no i urodziła już normalnie.
wita was obżarta Marta
korzystaj korzystaj :ico_brawa_01:

Madleine
i ja nie mam pojęcia jak to ze skierowaniem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 15:48

Niby drugie dziecko się lżej rodzi
Moja mama np miala odwrotnie wiec mysle,ze to roznie bywa ,albo miałą pecha :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 16:03

gosia888, rzeczywiście Twój tatuaż nie powinien przeszkadzać.
Niby drugie dziecko się lżej rodzi,
Też tak słyszałam...ale oczywiście nie ma reguł bez wyjątków :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość