ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 11:33

Gabrysiu, zazdroszcze ze udało Ci sie wprowadzic stały program dnia, u nas niestety nie ma czegod takiego... i oczywiscie obwiniam o to P. i jego mądrą mamusie :ico_zly: Maja wstawała, chodziłą spac i jadła wtedy kiedy miala na to ochote i teraz mamy rezultaty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wlasnie byl u mnie informatyk i bede juz mogla zgrac zdjecia na laptopa wiec wieczorem lub jutro rano pochwale sie Mają, o ile oczywiscie Fotosik bedzie w miare chodzil...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 wrz 2008, 11:43

U nas tez obowiazuja stale pory Pawełek musi miec wszystko jak w zegarku. Teraz tez juz spi i raczej zasypia bez prblemow tylko przed tym musi sie nagadac.

Musze sie pochwalic ze mowi coraz wiecej wyrazow np: bu(but) Da(dwa lub dach i to ito ) babda (babcia) mamu(mamusia) tatu(tatus) dzydza(dzidzia) liu liu to(lu lu) łu łu to pies a mau to kot muuuu to krowa mowi tez bubu (buju buju) ama (jesc)

[ Dodano: 2008-09-19, 11:46 ]
ale gdzie mu to z gadanniem do waszych dzieciaczkow ale ja jestem cierpliwa i kiedys sie doczekam az bedzie nawijał

Kupiłam malemu wczoraj kurteczke na zime i buciki takie na teraz bo zimowych jeszcze nie widziałam ciekawych i czapeczke jestem zadowolona z zkupow a dzisiaj ide sie odstersowc i kupie sobie spodnie a co ??!!!!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 12:00

Ewelinko, swietny pomysł z zakupami dla siebie... ja w tym miesiacu nie szaleje z zakupami bo pozyczylismy kase znajomym wiec mam deficyt budzetowy, ale za jakies dwa tygodnie odrobie podwojnie :-D w pazdzierniku wybieram sie na wieeelkieee zakupy :-D

Gbarysiu, tak nagle Emi zaczeła mówic cale zdania? Bo Maja mowi ale tylko 2 - wyrazowe... a ze ja nie mam bloga wiec sie tu pocwale słówkami: wiec w repertuarze z nowych słów mamy: ciocia, córcia, dzidzia, niunia, zuzia, kupka, cipsy :-D

[ Dodano: 2008-09-19, 12:23 ]
Aha, zapomnialam Wam napisac o tej głupiej Piotrka matce :ico_zly: spotkalismy ja w srode w markecie i zaczeła nam prawic, ze Maja ma takie czerwone oczka i katarek i ze powinnismy zostawic ja w domu a nie wysylac do przedszkola... tylko z kim pytam? a ta nawet nie zaproponowala ze może przyjdzie i zostanie z nią te 2 dni :ico_zly: ale komentowac i radzic to potrafi, leser jeden :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec wczoraj Maja została z P. a dzis juz jej lepiej wiec poszła do przedszkola bo P. w pracy... rany jak ja tej głupiej baby niecierpie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 wrz 2008, 12:23

U mnie stały harmonogram dnia niestety nie obowiązuj a szkoda :ico_olaboga: .
To dlatego że raz ja jestem z Adą ,raz mąż potem znowu opiekunka i chociażbym nie wiem jak krzyczała to oni wszystko robią po swojemu.
Ja staram się kłaść Adusie spać na noc o stałej porze za to mój mąż tak długo z nią szaleje aż Ada sama padnie.Tak sama jest z posiłkami ja staram się dawać jej jedzonko reguralnie i o stałych porach a oni po swojemu.
Kasiu zdrówka dla Julczki :ico_buziaczki_big:
Adusia poszła spać.

[ Dodano: 2008-09-19, 12:25 ]
ivon, współczuje teściowej ,okropna baba :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 12:25

Justynko, u nas jset to samo, ja probuje cos egzekwowac a P. ją rozpuszcza i pozwala na wszystko :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-19, 12:27 ]
Zazdroszcze wszystkim, którzy mają fajne tesciowe albo nie mają w ogole...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 12:37

Gabi pisze:Cała jej miłosc do wnuczki to kupowanie ciuchów

Gabrysiu, to chcociaz tyle, ta franca nawet tego nie robi :ico_zly:

Ale faktycznie, Twoja jest tez dobra, ze nawet nie zadzwoni i nie zapyta co u małej :ico_zly: ja nie wiem dlaczego one takie są...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 wrz 2008, 12:37

ivon, moja niby fajna i słodka gada w oczy a za plecami obgaduje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Najbardziej mnie wkurza to że oni są zazdrośni o pieniądze :ico_zly: dla mnie to jest śmieszne.A nie widzą tego ile to trzeba się napracować zeby się czegoś dorobić, nie widzą ile mamy wydatków ile płacimy za wynajem mieszkania.Jak przeszłam na kontrakt to usilnie starali sie dowiedzieć ile zarabiam i przygadywali :no to teraz jesteście bogaci :ico_zly: :ico_zly: .Brak słów :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-19, 12:39 ]
Do nas oni tez w ogóle nie przyjeżdzają jak byśmy my nie jeździli to w ogóle by nie widywali Adusi

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 12:39

justyna25 pisze:są zazdrośni o pieniądze

O rany :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to zamiast sie cieszyc, ze Wam sie lepiej powodzi, ze Wam łatwiej to oni zazdroszczą :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-19, 12:41 ]
Justynko, ja tam wole jak nie przychodzi do nas... teraz mam spokój odkąd Maja chodzi do przedszkola bo nie musze jej oglądac...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 wrz 2008, 12:41

A o kupnie małaj czegoś w ogóle nie mam mowy bo oni wiecznie nie mają kasy ,jak jesteśmy nich to nawet głupiekgo lizaka nie dostanie od babci ani jogurta :ico_zly: .A Wojtka siostra potrafi być beszczelna do tego stopnia że kupi sobie np.batonika i zje sama :ico_zly: a to jest chrzestna Ady.

[ Dodano: 2008-09-19, 12:42 ]
ivon pisze:O rany :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to zamiast sie cieszyc, ze Wam sie lepiej powodzi, ze Wam łatwiej to oni zazdroszczą :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

mnie też to przeraża Iwonko.Zaznaczyć musze że teściowa nigdy w życiu nie pracowała zawodowy tylko cały czas w domu siedzi a gospodarke mają małą tylko tyle coa dla siebie.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 12:47

Gabi pisze:Bo im zabrałyśmy "uckochanych syneczków"

Chętnie jej juz oddam :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość