Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

14 kwie 2009, 17:13

Dzieki FRYDZA za info.malutkaniunia88, to super ja juz mam łozeczko :-) ,i napisz po wizycie u gina kto siedzi w brzuszku. :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 kwie 2009, 19:15

Dzieki FRYDZA za info
dokładnie tak dzięki
Zuza_00, izus to była wizyta bez usg musze powtorzyc badanie na glukoze reszta wszystko w normie :ico_brawa_01: dostalam mleczko na zgage :ico_brawa_01: usg bede miala po nastepnej wizycie bo to bedzie juz 30 tc :ico_brawa_01: serduszko bije jak szalone a bobas strasznie aktywny momentami to widac jak koszulka podskakuje :ico_oczko:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

14 kwie 2009, 19:42

malutkaniunia88, to super ze wszystko oki :-) to najwzaniejsze.Ja tez mam zgage a mała kopie i to porzadanie. :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 kwie 2009, 19:49

hej dziewczynki

super ze u katki juz lepiej i jest pod dobra opieka

melduje sie juz z Polski
lot minal spokojnie i dosc szybko
szymcio niedawno zasnal, a pobudke zrobilam mu dzis o 3.30 rano wiec chlopak sie trzymal
zasnal tylko na 30min w foteliku jak wracalismy z lotniska do domku
ale pozniej juz byl w pelni sil i szalal z dziadkami do teraz
tak sie umeczyl ze po kapieli i mleczku chcialam zeby sie jeszcze pobawil a on zasnal na siedzaco u dziadka.

jutro juz mam umowiona wizyte u fryzjera
w czwartek zakupki z mama i babcia :ico_brawa_01:

sprzedaje butelki tommee tippee jakby ktoras byla zainteresowana:

http://www.allegro.pl/item609006475_tom ... piers.html

http://www.allegro.pl/item609001635_tom ... piers.html

[ Dodano: 2009-04-15, 09:03 ]
hej brzuchatki
a co tu taka cisza?
u nas wszystko super
szymon biega juz od rana na dworze
zaczelo go mocniej kaszlec ale dalam mu syrop i jakos przeszlo mu chwilowo
mam nadzieje ze szybko mu minie i obejdzie sie bez lekarza :ico_sorki:
wczoraj jeszcze musialam wladowac prawie 300zl w nasz polski samochod bo okazalo sie ze akumulator do wymiany i po przegladzie cos tam wyszlo i trzeba bylo czesci kupic :ico_olaboga:
od jutra chcialabym zeby zaczeli remont, tzn. mamy do zrobienia wylewke w przedpokoju i plytki i na schodach wejsciowych tez plytki.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 kwie 2009, 09:29

Hej Lipcóweczki,melduje sie tylko na momencik,cały czas staram sie leżec wychodze tylko po małego do przedszkola,samopoczucie takie sobie,boli mnie bardzo spojenie łonowe i pachwiny,że nawet w nocy mam kłopoy sie obrócoc z boku na bok,no i brzuszek mi czesto twardnieje,mimo ciągłego leżenia,mam nadzieje tylko ze ta szyjka dalej sie nie pogarsza.Biore 3/po 1 tabletce nospy a jak boli mocniej to i więcej,narazie pomaga,ale zobaczymy co bedzie dalej,maluszka czuje bardzo niziutko jak kopie,ale mam nadzieje że to dlatego że jest ułożony miedniocowo i nóżki ma na dole a główka u góry,no i jest strasznie aktywny i sie rozpycha,czasem to nie wiem juz czy on sie tak w brzuszku przesuwa,czy macica mi twardnieje,psychicznie czasami siadam,nie daje rady,dobrze że mam męża u boku który mnie pocieszy.
Pozdrawiam was i całuje kochane,dbajcie o Siebie ,trzymam kciuki za Katke,i jestem myślami z wami....buziorki....

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 09:39

aga216, trzymaj sie nam tm dzielnie, wylezytsz swoje ale napewno bedzie ok, Ty to już wetetranka jesteś :) oczywiście pozytywnie


cos cisza straszna na Lipcowkach, ja wrocilam ze sklepu wiec zabieram sie za sniadanko

wyniki na mocz i glukoze mam dobre wiec juz jem wszystko---witajcie ziemniaczki :)

mebelki Groszek juz tez ma i fotelik wszystko przed swietami przyszlo
:ico_brawa_01:
zakupowo ewidentnie z gorki teraz tylko drobiazgi ufff :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 kwie 2009, 09:58

hello, witam z rana, pogoda cudna wiec nie ma sie co dziwic ze wszyscy w ogródeczkach siedzą :-D my pewnie zaraz tez z maluchem sie wybierzemy :-D a wczoraj niby upału nie było a ja zała buzie mam juz czerwona od słoneczka :-D wogóle o ciekawie wygladam bo na dodatek nosek i oczka ccałe czerwone od katarku :-D

biedactwa bardzo mi was szkoda bo jakos sobie nie wyobrazam ze miałam bym sie połozyc i lezec :ico_olaboga: ale dobro maluszka najwazniejsze wiec odpoczywajcie jak najwiecej :-D

co do zakupów to ja jeszcze w lesie ale jzu postanowiłam ze musze sobie liste pomału zaczac robic potrzebnych rzeczy moze wtedy bedzie łatwiej :-D

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

15 kwie 2009, 10:14

Witam! :-) Pogoda przepiekna.Teraz sniadanko a potem troszke posprzatam i pranie puszcze.Dzis dostałam sokowirowke i pojde na zakupy i kupie marcheweczke,buraczki i jak moj D wroci soczek zrobimy i wyprobujemy sprzet.Moze pojdziemy na spacerek,mała broi w brzuszku ciagle ,czasami mi brzuchol twardnieje ale nie ciagle wiec narazie jest oki.Dzis mam szkołe rodzenia jestem ciekawa jak dziewczyny ,te z kwietnia juz zaczna rodzic i nowe sie pojawia.Stawiam za 28 tydzien :ico_tort: :ico_brawa_01: i bede kukac do Was. :-) Aga trzymaj sie ,juz blizej niz dalej :-) i mam nadzieje ze u Katki i Aurelci tez wszystko dobrze. :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 kwie 2009, 10:18

Zuza_00, :ico_szoking: 28tc wow

ja wczoraj na szkole byłam....wyjątkowo nudno, ale w czwartek tatusiowie bedą kąpać maluszki bedzie smiesznie

ja skokowirówke przez zime wyciagnelam i soczki robilam teraz stoi i tak raz na tydzien pije świezy soczek, pychotka, tylko ze ja wylacznie z jablek i gruszek
to marchewek mam uraz bo przez 5 lat podczas pracy sezonowej pracowalam w fabryce marchewkowej w niemczech i mi zbrzydla marcheweczka
a buraczki to ja bardzo chetnie podgryzam :) dobre na polepszenie krwi :) poza żelazem :)

[ Dodano: 2009-04-15, 10:20 ]
co do wiekszych zakupów mi pozostalo do kupienia materac
wanienka, posciel do lozeczka, kolyski i wozka....potem juz duperelki

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 kwie 2009, 10:40

aga216, nie stresuj sie, odpoczywaj i bedzie wszystko dobrze, ja tez moja coreczke czuje jak kopie bardzo nisko, na 27 kwietnia umowie sie do lekarza, zobaczymy co tutaj powie.

Beata_Tychy, super ze wyniki masz dobre, ja sie zastanawiam czy robic ta glukoze tutaj... fajnie ze zakupki juz dotarly, ale ciesza oczy co?

ULA_TOMEK, no lista to super sprawa, tymbardziej ze pewnie wiele rzeczy juz masz i nie bedziesz wszystkiego potrzebowac.

a ja stawiam na studnówke :ico_tort: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość