Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

31 maja 2007, 10:33

A ja to już mam skierowanie na patologię ciąży, rozszyfrowałam jeszcze "proszę o przyjęcie i leczenie... jakieś dziwne szlaczki... CTPT 38 Hbs gł. płodu podł. główkowe. Duży płód" Ci lekarze to mają pismo :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-31, 10:34 ]
Bierzecie legitymację czy tylko dyskietkę?

[ Dodano: 2007-05-31, 10:34 ]
Chyba że dyskietki są tylko w woj. śląskim? bo nie wiem?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 10:35

widzialam ostatnio dzidzie strasznie na buzce podrapana przez sama siebie :ico_olaboga: nie mialo niedrapek... przeciez nie musicie ich zakladac jak dzidzia nie bedzie miala pazurkow.
mi sie dzis snilo, ze urodzilam taka duza dzidzie, jakby juz 2 lata mila, nic nie umialam przy niej robic, nawet do wozka normalnie wlozyc i byla strasznie ciezka, ale za to sama sobie pieluchy przebierala :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 10:35

ja legitymacje ubez. :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2007, 10:37

CZESC KOCHANE :ico_oczko: Madziorka napewno bedzie oki nie smutaj sie :ico_oczko: ALINKO nie stresuj sie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Madziu kochana czekamy na wiesci z niecierpliwoscia :-D ja do szpitala ciuszki dla dzidzi na wyjscie juz przygotowalam body,kaftanik,spiochy i czapeczke,rozka nie biore bo dzidzie do fotelika i tak bedziemy zapinac to wezme kocyk i przykryje :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

31 maja 2007, 10:37

dziewczyny widze ze jakas nerwowa noc mialyscie a teraz dzien. nie martwcie sie, matka ma instynkt - to rzecz naturalna... z czasem wszystko bedzie dla was naturalne... ja tez juz zapomnialam co i jak choc niecale 5 lat temu urodzilam synka :-) to dopiero nie?
co do rekawiczek, wtedy ich nie mialam ale pamietam ze maly sie starsznie drapal po buzi, do tego pamietam ze polozne i tak wiaza dzieci w taki sposob, ze tylko glowka im wystaje z becika w szpitalu - to wlasnie po to, zeby sie nie drapaly... rekawiczki kosztuja ze 3 zl, wiec wydatek zaden a warto kupic, bo przeciez bo jakims tygdoniu czy dwuch obetniecie im te paznokietki albo sie same skrusza.

co do ciuszkow to wystarczy koszulka wiazana pod spod, spioszki, kaftanik i czapeczka a do tego jakis rozek czy kocyk. oczywiscie trzeba miec cieniutkie ciuszki przygotowane i takie jakies cieplejesze, chociaz przeciez dzidziusia mozna przykryc kocykiem i po sprawie...

indigo, lucy - ale miałyście noc....
ja okolo poludnia tez ide do ginki jakiejs innej, bo moj wyjechal, moze zrobi mi usg i zbada mnie, ciekawe jakie ona rozwarcie wyczuje... teraz nie czuje skurczy (mnie tez one nie bola, choc czuje wyraznie jak sie zblizaja), ale za to widze ze brzuch sie obnizyl, bo pepka nie widac i pod piersi moge wlozyc plasko cala dlon...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2007, 10:38

u nas sa karty czipowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

31 maja 2007, 10:43

Aha byłabym zapomniała: dziś mam urodzinki zapraszam wszystkie na :ico_tort: i :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :564: :gitara:
24 lata ale stara nonono ze mnie :ico_szoking: :

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 10:43

avisek pisze:
ale za to widze ze brzuch sie obnizyl, bo pepka nie widac i pod piersi moge wlozyc plasko cala dlon...

No właśnie jakaś doświadczona mamusia mi mówiła, ze jak cała dłoń się ieści między piersiami i brzuchem ,t ojuz znak, ze niedługo poród. Ja cały czas tam łapkę wpycham...narazie się nie mieści.

Co do rękawiczek, zgadzam się z Aviskiem i Jaśnie Pani. Ale warto tez dodatkowo zapytać neonatologa :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 maja 2007, 10:44

dzien dobry :-D
ja dziekuje bogu,ze o 3 ten alarm sie zamknal :ico_sorki: nie bede juz na nude narzekac...obiecuje :-D noc mialam tak ,,rozrywkowa,, ze plakac mi sie chcialo :ico_olaboga: a teraz ciszaaaaaaaaaaa....jak fajnie...nienawidze tych alarmow :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 10:45

Co do ubezpieczeń - ja mam jedynie legitymację ubezpieczeniową, którą trzeba podbijać. Wezme ją. A wy macie jakieś unowocześnione? Fajnie :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość