Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 gru 2007, 19:00

A! Dziewczyny- to knajpka gdzie zlozylam CV istaram sie o prace.. To wlasnie ten nowy klubik w Gdansku: http://gdansk.naszemiasto.pl/imprezy/123665.html Zerknijcie w wolnym czasie.

[ Dodano: 2007-12-13, 18:01 ]
Madziu- przepraszam.. Dopiero teraz podczytalam Twego posta. Dobrze ze juz Ci lepiej. Trzymaj sie kochana :* NiechCie Marcinek wytarmosi za policzki i oblini noska na pocieszenie.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 gru 2007, 19:03

juli jak to ząb u góry, czy jak?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 gru 2007, 19:04

Na dole! Mamy juz na dole kła i dwie jedynki - wszystkie w dolnym szeregu :):

[ Dodano: 2007-12-13, 18:05 ]
Na dole! Mamy juz trzy zabki w dolnym szeregu - dwie jedyneczki i kła :):

[ Dodano: 2007-12-13, 18:05 ]
O.Cos mi sie popsuło.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 gru 2007, 19:05

no to gratulacje !!!!


madzia - nie wiem co napisac... trzymaj sie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2007, 20:51

JULI gratuluje udanych zakupkow i 3 zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIU kochana bedzie dobrze spojrz na Marcinka to sie usmiechnie i mamusi wszystko wynagrodzi :ico_oczko: My juz po kapieli a Wiki dalej szaleje :ico_olaboga: daje dzisiaj popalic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 21:04

kamila dzieki .. napewno wyprobuje. a ta druga robie pododbna pomidory i jajka kroje w osemki do tego brokuly i polewam tym samym sosem-tzw czosnkowym

nic mi nie mow o zamykaniu konta. mnie tez to czeka..brrrr
fajnie ze tomus taki pogodny hihi i zarywal serca hihi

avisek swietny pomysl .super babeczka z ciebie

jasnie pani pochwal sie prezentem. ciekawa jestem

juli nie wierze, ze ty nigdy sama z miskiem nie wybylas do centrum.. myslalam ze smigalas juz.
ale powiem ze ci sie nie dziwie.. sama widze jaka jest polska rzeczywistosci
ale sadzilam ze w wiekszych miastach sa bardziej przychylni wozkom hehe
ja tez musze miec druga osobe do pomocy bo wszedzie schody hehe
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

no i jestem na chwile , czekam na adasia na skypie
dzis zaserwuje leosiowi na dobranoc kaszke ryzowo-mleczna bobovity bananowa, zobaczymy czy po tej porcji jedzonka bedzie spokojniej spal hehe
poza tym wcinal dzis sloiczek suszonych sliwek.. hehe pierwszy raz a tak zajadal ze dalam mu caly ... hmmm ryzykuje.. wiem hehe
ale co mialam zrobic.. krzyczal na mnie kiedy zabieralam lyzeczke :ico_wstydzioch:


a jestem jakas nienormalna... w jaroslawiu jest niewiele sklepow a ja dzis 3 dzien na zakupkach i za kazdym razem do innych wchodze i jakos mi sie nie nudzi
kiedy jestem w polsce to chce wszsytkiego polskiego probowac.. kosmetyki tez staram sie tutejsze kupowac, bo inne mam w uk .. a nasze sa super i jaki wybor hihi
poza tym leosiowi rowniez hehe i to zarelko polskie. moglabym godzinami przebierac w tych polskich polkach hehe
i prasa...
POLSKA I JUZ!!!!


a u dentysty bylo super jak zawsze
ten gosc jest rewelacyjny, taki delikatny.. normalnie co chwile pyta czy boli, pilnuje zebym krzywo nie siedziala bo mam czuc sie wygodnie...
boruje po kilka sek i robi przerwy .. super facet
i zawsze jest punktulany, dzis spoznilam sie 3 minuty i juz musialam czekac dluzej bo wzial nastepnego pacjenta hehe tak ma to wszsystko wyliczone hehe
i wszystko mi tlumaczy jak glupiemu jasiowi.. pokazuje na monitorze, opowiada,nawet rysuje a ja i tak nie kumam.. :ico_puknij:
on jest kurdem i czasem ciezko mi go zrozumiec hehe
ale super fachowiec i to najwazniejsze
pochawlil moje zeby.. i w przeciwienstwie do angielskiego patalacha nie naliczyl tylu ubytkow hehe
za to jednego zeba mam mega... musi wymienic wypelnienia.. a on ma kilka kanalow.. poza tym jeszzce szyjka sie odslania.. ale zrobi to spokojnie ok godziny. :ico_szoking:
i wyniesie mnie az 250-300 zl :ico_szoking:

u nas dzis poproszylo sniezkiem i lekki mrozik poszczypal hehe musialam leosiowi pierwszy raz zalozyc kombinezon hehe ale raczki mu zmarzly bo rekawiczek nie utrzymal hehe wariat

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2007, 21:37

MADZIORKA gratuluje udanego szalenstwa zakupowego :-D i wizyty u dentysty a kasiora :ico_szoking: ja przez 2 tygodnie leczenia zebow zostawilam 600zl u dentysty :ico_noniewiem: ANIU przepisalam sobie salatki :-D a ta chinska to serio ten makaron zmieknie???

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 gru 2007, 22:04

ufffff w końcu udałąo mi się nadrobić czytanie od wczoraj :ico_olaboga: ale się rozpisałyście :ico_olaboga: ale to świetnie że nasze forum tak kwitnie :ico_brawa_01:
ja tylko na chwilkę bo dosłaownie padam dzisiaj na twarz.... strasznie męczący dzień miałam, nawet mój aniołek dawał popalić, a zazwyczaj jest taka grzeczna...

w każdym badź razie jestem na bieżąco i jutro postaram się coś więcej napisać :-D

muszę jeszcze to napisać: dziewczyny dzięki że jednak się mna przejmujecie, jesteście kochane :ico_buziaczki_big: normalnie nie napisałabym tego wczorajszego posta, ale chyba te wasze chandry tak mnie nastroiły :ico_noniewiem:

acha i jeszcze dziękuję za pochwały dla Kalinki i mojej fryzury :ico_sorki: - ciekawe jak się spodoba Tomusiowi - przyjeżdża w sobotę po 5 tygodniach...

oki spadam jutro napiszę więcej buziole ... zasypiam.... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 gru 2007, 22:06

Aga, serio serio :-D Tylko trzeba ją troszkę wcześniej przygotować (ja robię dzien przed serwowaniem).
Dziewczyny, nie mam siły odpisywać, przepraszam. Poczytam Was sobie jeszcze, bo zamawiam właśnie prezent dla Krzysia, a później lulu.
Aaaa, Kamilko, sałatka wydaje się być pyszna, na pewno zrobię, ale na Sylwestra, bo u teściów na święta to nie ma co takich oryginalnych dań serwować. Najlepiej schabowego z ziemniakami i sałatkę jarzynową i już. O, przepraszam, moja teściowa ma jednak swoją sałatkę, bardzo dobrą: gotowane jaja, cebulka (sparzona), kukurydza z puszki plus przyprawy i majonez. Naprawdę dobra jest :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 gru 2007, 22:08

BEWU witaj kochanienka i odpoczywaj i zycze tinti rinti z mezusiem hi hi :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość