kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 13:54

madziorka hihi, nic nie podpisywałam, zostawiłam tylko papiery, wypełniłam coś tam do zusu, miałam zrobić badania okresowe i dopiero umowa :ico_noniewiem: no właśnie tak zrobie, ze najpierw pogadam z tą drugą dyrektorką, ja ją bardzo lubie, bo była wychowawczynią w miom przedszkolu, zresztą właśnie etat jest w miom przedszkolu, miałam tam tez praktyki i jakoś związana jestem uczuciwo :ico_oczko:
Jasnie Pani :), ja tak nie umiem, pierdoła życiowa jestem i tyle :ico_noniewiem: zgrywam wirache, ale w gruncie rzeczy jestem płaczek i taka matka teresa :ico_noniewiem:
madziorka hihi pisze:przeciez takie bezrobocie w polsce podobno
podobno, a etety wolne :ico_noniewiem: nikomu sie tu nie chce pracować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 14:02

kaasiaa79 pisze:madziorka hihi napisał/a:
przeciez takie bezrobocie w polsce podobno

podobno, a etety wolne nikomu sie tu nie chce pracować

:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: u mnie w miescie pracy od groma, ale dla facetow, ci moga zaraobic, a dla kobiet to pensja dalej nie siega wiecej niz 800 zl na miesiac :ico_noniewiem: ja za tyle nie pojde pracowac :ico_nienie: :ico_nienie: juz bym wracac do Uk wolala. bo ja mam idiotyczny zawod, ktory zmusza do pracy caly tydzien poza domem, a teraz nie moge tak robic. fakt, ze zarabialam tam duzo, ale... a nie w zawodzie to gdzie? w sklepie? nie dziekuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 14:54

Jasnie Pani :) pisze:pensja dalej nie siega wiecej niz 800 zl na miesiac ja za tyle nie pojde pracowac

to kopa w tyłek mi sprzedaj, bo ja ma niewiele więcej jako stażysta, nawet mi pare złoty do tysiaka barkuje :ico_haha_01: i jedyna pociecha to te etaty 20 lub 24 godzinne na tydzień :ico_noniewiem: ze świetlicą, jak mi wszytsko wypali, to dopiero zgarniam przyzwoitą kase, bo tylko przedszkole to raczej kicha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 15:01

nie, zebym cie chciala pocieszyc, ale jako stazysta masz jakas droge awansu i podwyzek, a ja jak utkne jako nap ekspedientka w malutkim sklepiku to awansuje na kogo? a podwyzek ile dostane? no niestety jak Bog rozum rozdawal to ja chyba po tusze stalam, bo studiow nie dokonczylam i glupek jestem... a tez pewnie teraz bym w szkole uczyla...

[ Dodano: 2007-08-21, 15:03 ]
wiem, ze teraz mozecie mi napisac "ciepr cialo jakzes chcialo", ale ja po prostu chcialam powiedziec, ze w Uk jako kelnerka zarabialam duuuzo wiecej niz w PL jako kelnerka, wiec wybor jest prosty....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 15:29

Jasnie Pani :), rozum to akurat dostałaś, więc nie narzekaj :ico_nerwusek: ale fakt, ze w sklepie, no chyba, że jakiejś sieciówce, to najwyżej garba się mozna dorobic :ico_noniewiem:
fakt, ze w UK zarabia sie duzo więcej, ale jesteś za mądra i fajna, żeby byc kelnerką Jasnie Pani :), :ico_noniewiem:
czyli odwieczny problem "mieć czy być" :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

21 sie 2007, 15:37

jasnie pani nie wyrazaj sie tak na swoj temat brzydko....bo glupek nie jestes :ico_zly: bo studiow nie masz :ico_zly: ale zes walnela....
prawie wszedzie mozesz piac sie po szczeblach kariery,i np jako spraedawca na pocztku a potem mozesz zostac menadzerem po zrobieniu odpowiedniego kursu.i tak samo jako kelnerka,najpierw kelnerujesz potem stajesz za barem a potem mozesz tez na menadzera isc.tak mial moj szwagier,tylko checi potrzebne.
tak wiec glowa do gory :-D
kasia a ty idz tam gdzie kaska lepsza i tam gdzie ci oferuja na dluzej pracke :ico_brawa_01:

sandrano i jak tam?a okres ci sie opoznia jak nie to pewnie wirus....

my juz zaliczylismy kryty plac zabaw i ja sie bardziej zmachalam niz konrad.bylismy na dyskotece :ico_haha_01: konrad wytanczyl sie i myslalam ze mi w samochodzie padnie a tu nic i w domu po polgodzinnej probie usypiania i placzu nic z tego.a ja bym sobie chetnie polezala....
kurcze on juz mi nie spi w poludnie prawie wcale :ico_olaboga: od swieta usnie a tak to nie :ico_placzek: a jak u was z tym spaniem??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 sie 2007, 15:50

Jasnie Pani :) pisze:u mnie w miescie pracy od groma, ale dla facetow, ci moga zaraobic, a dla kobiet to pensja dalej nie siega wiecej niz 800 zl na miesiac ja za tyle nie pojde pracowac juz bym wracac do Uk wolala.

jakbym slyszala mojego Pawla. On tez przez rok szukal nie szukal pracy bo za tyle nie bedzie pracowal. Ze woli w uk. Ale ja mu tlumaczylam ze ja tam nie pojade i jesli nawet on grosze tutaj zarobi to lepsze grosze na miejscu niz funty w rozłące.
Kasia wiem co czujesz. Głupio Ci zrezygnowac trzymam kciuki za zdobucie odwagi i zrezygnowanie z tej tymczasowej pracy.


Sandra i jak lepiej juz?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 15:54

fela, Lenka łazi ze smokiem, kupy wali w pieluche, ale...na spanie nie moge narzekać, pada po 14 i tak leży do 16:30, bo późiej to juz sama ją budze :ico_oczko: wydoroslał mi zięciu szybko...spac juz nie chce w dzień, za to teściowa, wiedzę, z chęcią by się położyła :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), to co Felicja :-D pisze też prawda, każdy, nawet najnizszy szczebel, prowadzi do góry :ico_oczko:
mam nadzieje, ze za jakieś 5 lat wszytskie bedzie pisały posty zaczynajć od słów..."witam panie dyrektorki i menagerki, u mnie nic nowego, znowu dostałam podwyżke, tym razem tylko 2000zł/1000 funtów, piszę z Mjorki, bo zrobiliśmy z mężem-dyrektorem wypad weekendowy z nianią i z dzieckiem. Muszę kończyć, bo służba przyniosła mi drinka z 200-letniej łiski" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-21, 15:57 ]
gosia888, ale teraz P chyba nie narzeka? mi sie wydaje, że ma fajną prace :ico_oczko:
u mnie to kuba rwał do Pl, no, ale on to ambitny na maxa...jakby to napisała Madziorka :-D i tu roziwnął skrzydła i lata na nich do pracy, taki szczęśliwy, a ja, że najmniej w tej chałupie zarabiam, to nogi muszę rozkładac, bo inaczej przeprowadzka do piwnicy i chleb ze smalcem...chociaż akurat smalec to bardzo lubie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sie 2007, 16:09

hej dziewczyny !!!!!
ale zescie naklikały :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
u nas oki bylismy u drugiego lekarza i obejdzie sie bez antybiotyku, jakby sie nie polepszyło do czwartku to wtedy pomyslimy powiedziała :ico_brawa_01: troche mnie uspokoiła bo nie chce go ciągle antybiotykować, no ale jak bedzie chory to nie mam wyjścia :ico_olaboga:
dzis moja siora wyjeżdża do domku wiec bedzie mi smutno :ico_placzek:
a za dwa tyg tesciowa na miotle przylatuje :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_szoking:
no a my z moim chcielismy " uczcić " to ze Franio jednak nie tak źle i próbowaliśmy " sobie poprwic humorek" ale chyba za wcześnie bo straszny ból, wiec nic nie wyszło z bzykania :ico_zly: :ico_szoking:
Jasnie Pani u Ciebie w mieście pensja 800 zł???? :ico_szoking: to full bo ja jak byłam w POlsce to zarabiałam 600 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na łapę :ico_puknij: i bawiłam sie jak bogata :ico_szoking: nawet na podpaski nie starczało więc liglinę lub watę sobie kładłam :ico_smiechbig:
Kasi a bierz robotę w której więcej płacą :ico_oczko: a wózek Ci oddam za darmo po znajomości ale stawiasz piwko :ico_oczko:
Sandrusia pisz czy będzie nowy maluszek na forum czy nie :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-21, 16:10 ]
Kasia piwko. chleb ze smalcem ( bo tez lubię ) i kiszone ogóry :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 16:13

martuchafrost pisze:piwko. chleb ze smalcem ( bo tez lubię ) i kiszone ogóry

moja krew :ico_haha_01:
bardzo się cieszę, ze jednak obyło sie bez antybiotyku :ico_brawa_01: organizm Frania troche sobie odpocznie od takich silnych leków :ico_oczko:

w zeszlym roku było to samo, też pod koniec sierpnia z dwóch przedszkoli dzwonili :ico_zly: a człoeiwk dylematy potem ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość