astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

13 gru 2007, 22:27

No i jestem. Duzo rzeczy mam do zrobienia w budzie poza tym net mi szwankuje dlatego tak malo na forum jestem, nadrobilam ostanie 3 strony.

U nas ok, dzis byla szczepionka, Arek wazy 7300 i dostalismy skieranie do lekarza aby sprawdzil czy ma ta celike.
Rozwija sie super, popisal sie przed Pania doktor powiedzala ze chudy jest ale rozrabia za dwoch hehe, na rehablitacje mozemy przestac chodzic bo nie ma juz nic przy nim do roboty.
Teraz spi, maz robi kolacyjke.

Acha Madziorka witamy na polskiej ziemi.

Juli gratki za zębola

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2007, 22:40

dziewczyny leos wypil ta kaszke ktora polecala mi ania i odlecial .. zasnal sam, szybko... szok!!!
a wypil jej sporo.. tak mi sie wydaje
zrobilam mu 90ml ale porwal to w mig i chcial jeszcze, mama dodala ok 70ml i tylko resztke na dnie zostawil hihi
dodam ze oprocz tego trocvhe cyca pociagnal bo po kapieli sie darl i nie chcial czekac na kaszke hehe

i pierwszy raz od dawna nie zbudzil sie po zasnieciu.. wow wow wow
nie chce zapeszac bo dopiero noc przed nami ale jest lepiejA
polecam tym maluszkom marudzacym hihi

aniu dzieki tobie kupilam dzis smoczek... babka w sklepie powiedziala ze musze kupic takiej firmy jaka mam butelke. ale pamietalam jak pisalas ze twoj pasowam do innej
wiec ja sprobowalam i sprzedawczyni zdziwiona bo idealnie zgral sie z butla hehe
takze super
polecila mi trojprzeplywowy i wytlumaczyla na czym polega hihi i leos jadl na dwojce hehe
a w aptece farmaceutka chciala mi sprzedac jedynke :ico_szoking:

ja sie na tym nie znam ale na szczescie kupilam wlasciwy hihi

[ Dodano: 2007-12-13, 21:43 ]
astrid dzieki, i ciesze sie ze maly ok i rehabilitacja juz nie jest potrzebna . super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 gru 2007, 00:40

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla TOMUNIA Agniechy :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 gru 2007, 10:38

Witamy z samego rana a tu co wszytskie spia .....no to ja stawiam :ico_kawusia: kto ma chec to zapraszam.

Moje chlopaki zrobili sobie drzemke a ja sobie siedze na TT

Astrid gratulacjke dla Arka i super ze wszystko juz w porzadku :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 gru 2007, 10:53

witam z rana.
Arek spi to ja myk na forum :-D
Nocka okropna nie wiem czy to po szczepieniu czy od zabkow ale strasznie plakal i jeczal. wkoncu dalammu czopek i po jakies chwili zasnal.
Juz stracilam nadzieje na przespana noc.

No nic spadam robic obiadosa.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 gru 2007, 11:08

ja jestem tez z :ico_kawa: , ale na raty czytalam i pewnie wiekszosci nie pamietam...

To juz u wszystkich są ząbki??? tylko u nas nie ma???? hehe, ale za to my chyba najwiecej wazymy :ico_oczko:
madziorka hihi, ja Luusce na noc daje aszke bananowa "smaczny sen" z bobowiity, a zwykła to na sniadanie
astrid, a dlaczego jest podejrzenie celiaki, skoro maly sie dobrze rozwija?

a nas zasypalo :ico_olaboga: wczoraj jak ok 22 szlam spac to nic, a dzis rano juz bialo :ico_olaboga: cholerka nielubie sniegu, bo wozkiem sie w zaspach zakopuje, a w chuscie sie boje jak slisko jest :ico_olaboga: a musimy do urzedu isc, bo Lusi trzeba zrobic dowod osobisty, hehe, wczoraj u fotografa bylismy i smiesznie wygladaja zdjecia paszportowe pol rocznego szkrabka :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 gru 2007, 11:17

Dzien dobry
My na nozkach juz od 7:30.. Ale po fajnej nocce wiec nie narzekam.O 5 Misio nas lekko zbudzil na jedzonko .. i zeby tatus do pracy nie zaspał :): Wzielam go potem do lozka, bomialam ochote poprzytulac tą ciepla kluseczke.. I Duzy tez sie rozczulił i tak slodko calowal Juniorka po sennych oczkach. Cudo.
My po sniadanku, po kawie.. Zaraz Juniorek uderzy w drzemke, a ja biore szybki prysznic. Potem wrzuce w Małego jakis sloiczek i biegiem na autobus :-D
O 15 bylam umowiona z Duzym, ze zabierze nas z miasta dodomu,jak bedzie wracał z pracy. Ale jełop jeden - pączki wzial, ale fotelika doauta to juz nie :ico_zly: No i bedziemy ganiac za autobusami.
Ale i tak sie ciesze - spotykam sie z kumpela, polazimy, pokupujemy jakies pierdolkiswiateczne na jarmarku, potem kawka w centrum .. Naprawde .. JESTEM WOOOOOLNAAA!!! :):

Madziorka- no ja wiem,ze sie dziwisz itd.. ze pierwszy raz wczoraj bylam sama. Ale naprawde- mam tragiczny dojazd do jakichkolwiek sklepow, ludzi praktycznie zero,wiec nawet nie ma kto mi pomoc. Jak chce zalapac sie na fajny autobus, to musze zapieprzac pol godziny droga wsrod pól.. Wiec bomba!

Astrid- Super ze Arus juz zrowy i rozwija sie prawidłowo!

Nic dalej nie pamietam :ico_puknij: .. Lece.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 gru 2007, 11:28

witam wszystkie mamusie

na początek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo przeczytałam wasze posty dość pobierznie, po pierwsze dlatego że brakuje mi trochę czasu a po drugie wciąż mam handre :ico_placzek:

BeWu i Jaśnie Pani Sliczne zdjecia

Kamlko to ci się ufarciło z tym sylwestrem. My wybieramy się do znajomych

Juli gratuluję Krzysiowi 3 ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu ja daję Emi tą samą kaszkę co ty, teraz daję malinową i też jej smakuje

Madziorka nam za chrzest zapłąciła teściowa, nie wiem ile.

Wczoraj cały dzień byłam u rodziców bo M robi im z łażienką
Dziś od rana goniłam po urzędach, na bezrobociu nie mają dla mnie narazie żadnej oferty także wypłacą mi zasiłek

Emi spi a ja zabieram się za robote, bo mam tak zapuszczone mieszkanie że szok.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 gru 2007, 11:32

CZESC :ico_kawa: :ico_kawa: :-D nocka nawet spoko tylko w nocy Wiki wyzucila smoka i zawisnal na szczebelkach a my zaspani szukalismy chodzilismy na kolanach a spryciula sie smiala cwaniara jedna :ico_oczko: se myslala co te swiry tak pelzaja hi hi :-D DZIS koncert jupi jupi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,mamuska zostaje z Wikunia :ico_oczko: mam nadzieje ze bedzie ok!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 gru 2007, 12:32

madziorka, co ty dajesz malemu na noc? u mnie jakis mega kryzys laktacyjny i chyba przejde na butelke ale nie wiem co i jak

narazie mala dostaje pol sloiczkja deserku i pol sloiczka zupki dziennie a tak to cyc, ale od wczoraj jakis dol cycowy mam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość