Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2012, 11:47

Witajcie
u Nas pada dzis sie" obudziłam" ze Bartoszek mial na 18 miesięcy szczepienie i do tej pory mu wisi
:ico_olaboga:
Anja224 witaj wiem co przechodzisz ja miałam z Bartoszkiem to samo budził mi sie w nocy co
30 -45 min koszmar
mialam dla niego kropelki takie wyciszające ale one nic nie dawały wiec zaprzestałam stosowania

dopiero po 12 miesiącu mały zaczął jako tako spac tzn ciągiem po 3 godz
a jak skończył 18 miesięcy zaczął spac normalnie czasem sie przebudzi ale raz dwa zasypia
wydaje mi sie ze musisz to przetrzymać innej rady nie ma a kropelki czy meliska to zbędne środki
Bartoszek zasypia o 14
na noc o 22

NICOLA_1985

09 sty 2012, 12:38

hej
Anja witamy :-) ja też miałam taki okres z Kriskiem , że się często budził ale ogólnie śpi rewelacyjnie :ico_sorki: za to moja córa wstaje w nocy od kilku do kilkunastu razy :ico_noniewiem: ja dzieci kłade spać najpóźniej o 19.30 bo o 19.00 puszczam im dobranockę albo taką w tv na tvp1 albo nagraną przeze mnie lub dziadka :ico_oczko: bo moje dzieci muszą mieć bajki do oglądania przefiltrowane okiem mamy :ico_oczko: zalezy mi na tym aby nie oglądali głupich bajek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko mądre i najlepiej edukacyjne, choć Krystianek rzadziej te bajki ogląda bo w jego rozwój bajki na razie jeszcze nic nie wnoszą i nie każda bajka jest na jego poziomie
wiec... po bajce obydwoje do łóżek i spać :-D a mama ma wieczór wolny.. :ico_haha_01: szczerze nie wyobrażam sobie żeby moje dzieci chodziły spać później niż przed 20.00 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no a śpią w tygodniu do 6.45 bo tak wstajemy do przedszkola chyba ze są chorzy to tak jak w weekendy do 8.00 czasem zdarza im sie nawet do 8.30 ale pozniej przychodzą do mnie do sypialni i jeszcze się w łożku wylegujemy :ico_oczko:

wisnia sliczna Zuzia na fotkach, a jej kuzynka też bardzo łądna dziewczynka ale bardzo zaniedbana :ico_noniewiem: nie wiem jak można własnemu dziecku taką krzywde robić... :ico_noniewiem: jeśli moje dzieci miałby by ogromny apetyt to ja śniadania obiadu i kolacji dawałabym normalne porcje dostosowane do wieku dziecka a po za tymi posiłkami na paru talerzach porozkładałabym świeże owoce i absolutnie nie pozwalałabym podjadać słodyczami , nie pozwoliłabym aby moje dziecko tak wygladało, nawet nie ze względów estetycznych tylko zdrowotnych :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moje dzieci sa mega szczuplaki mimo ze jedzą słodycze ale mają bardzo wydzielane, ale nauczone sa też jedzenie owoców i gdy wczoraj byłam u kuzynki w odwiedzinach to na stole stało pełno słodyczy ale był też talerzyk z owocami i co? i moja Karolina (byłam tylko z nią) częstowała się tylko owocami :ico_oczko: :-) po za tym nie lubi w ogole jedzenia ktore wiekszość dzieci uwielbia czyli np. frytki... jak sa frytki na obiad to karolina prosi aby ugotować jej ryż albo kasze :-)

[ Dodano: 09-01-2012, 11:38 ]
tibby gdzie te foty Tobika co???? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sty 2012, 12:58

NICOLA_1985, jakoś się nie mogę zebrać. praca zaliczeniowa nade mną wisi, sesja w sobotę się zaczyna... koszmar dosłownie! :ico_olaboga: a jeszcze mgr do pisania. sama nie wiem kiedy to ogarnę. Póki co nie mam nawet dla siebie czasu.

wiśnia, Lilcia? :ico_haha_01: ja też marzę o Lili :ico_sorki:

gozdzik, my jutro mamy umówione to szczepienie. :ico_haha_01: Raz nam przepadło, bo Tobiś był chory, a potem kaski nie było, święta itd. Już nam pielęgniarka nawet przed świętami dzwoniła, że czas już przyjść. :ico_wstydzioch: Więc ostatnio jak byliśmy z tym rumieniem to go zapisałam i będzie z glowy :ico_sorki:

a wiecie co sobie jeszcze uświadomiłam? Że nasze dzieci w tym roku mają swój pierwszy bilans przeprowadzany :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NICOLA_1985

09 sty 2012, 13:47

Wisnia mi się podoba imię i Lila i Karolinka :ico_haha_01: ale jakoś Jaś nie specjalnie .. ja miałam w podstawówce takie przezwisko bo miałam na nazwisko Jasińska i wołali za mna "Jasiu" :ico_oczko: no ale to Wy jesteście rodzicami i Wy wybieracie :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 09-01-2012, 12:48 ]
a wiecie co sobie jeszcze uświadomiłam? Że nasze dzieci w tym roku mają swój pierwszy bilans przeprowadzany :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no dokładnie :-) my mamy końcem maja a w lipcu szczepienie , a Karolina we wrzesniu 5 lat kończy i tez ma szczepienie :-) ale mam już dużą córe... a ona dopiero co taka malutka była a za niedługo 5 lat skończy... :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 09-01-2012, 12:49 ]
a jaka wysoka jest..... :ico_oczko: więcej niż połowa ze mnie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sty 2012, 14:16

po dzieciach dopiero widać jak czas ucieka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2012, 14:21

my po spacerku oglądaliśmy pociągi i w sumie nam 3 godzinki na spacerku zeszło
szczepienie mamy w czwartek bo tez zapisy u Nas
a myślałam ze z głowy dzis juz będzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
moja Julcia 8 marca będzie mieć 5 lat ech gdzie ta mała dziewczynka ubranka kupuje jej tak na
128 -134 :ico_szoking:
ide cos do obiadku przyszykować i kłaść Bartoszka na popołudniowa drzemkę

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

09 sty 2012, 14:37

Hej dzięki wszystkim za odpowiedz i jakoś radę chociaż macie racje to kompletnie nic nie daje Julia i tak czy inaczej z środkami wspomagającymi spanie budzi sie i czasem nawet z 6 godzin nie śpi a tak to każdej nocy budzi co chwile nawet co 5 minut(zdarza się). Dostaje hydroxizinum ale to również nie pomaga ostatnią deską ratunku jest jeszcze jeden lek ale obawiam się że i to nic nie da a po za tym nie chcę małej przyzwyczajać. Co do szczepień ja tez jestem opuźniona ale niebawem wszystko się unormuje mala czesto mi łapie rózne wirusy i to przez to . A tak to jak dzieciaczki zachowują się w dzien? grzeczne czy łobuzy hehe. Widać po dzieciach kto ma jaki wyrobiony charakterek. W co Wasze maluszki lubią się bawić?

Tibby ty tez jesteś w ciązy? w takim razie również gratuluje:)

Ok to na tyle jeszcze wpadnę miłego dnia;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sty 2012, 14:48

Anja224, niestety ja w ciąży nie jestem. aczkolwiek wszystko okaże się wkrótce ;-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2012, 17:14

tibby, hehehe to jednak poczyniliście próby

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 sty 2012, 17:33

tibby, no to trzymamy kciuki

moja gwiazda dzis nie spala a mnie tak glowa peka juz 2 apapy wzielam i jeszcze dostalam jakies zapalenie bo swedzi mnie tam na dole

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość