Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 mar 2012, 12:43

Dziewczyny a moze to jakas faza ksiezyca tak wplywa na te wiosenne dziciaczki bo u nas noc dokladnie tak samo, lacznie z tym ze 4.05 moje dziecko zapragnlo jesc, ale o 4.15 spalo juz spowrotem, tyle tylko ze "az" do 5
u nas to chyba nie to bo mała chorowała :ico_noniewiem: w sumie dalej ją jeszcze trochę kaszel męczy
U mni R by nie wstal, on nam napali na noc i spi w drugim pokoju gdzie zakreca grzejnik i otwiera okno a my sie dusimy :ico_olaboga:
to po co wam pali :ico_noniewiem:
a wlasnie, mialam zapytac... macie jakis fajny sprawdzony osrodek nad naszym morzem? zeby bylo sporo w nim dla dzieci w razie zlej pogody itd? No i raczej w mniejszych i srednich kurortach bo te typu Trojmiasto, Miedzyzdroje i Kolobrzeg mnie przerazaja
niestety nie doradzę :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 mar 2012, 12:52

to po co wam pali :ico_noniewiem:
"bo mamy male dziecko i jeszcze by zmarzlo" :ico_oczko:

[ Dodano: 28-03-2012, 12:52 ]
a tak serio to t mury sa beznadziejn i dosc spada nisko tempratura, tylko ze nie idzi tego wysrodkowac i albo mamy stopni 17 albo 30

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2012, 14:01

Koroneczka, Ania, Patrycja dziękuję.
Aniu, to weź jeszcze po całym kawałku dla dziewcyznek i A.
Poza tym młody dostał ciuchcię z V-tech, inną edukacyjną zabawkę, która uczy zwierzątek i literek, jest świetna, ale papla po angielsku :ico_noniewiem: no nic młody się będzie uczył angielskiego :-)
A ja lubię tego typu zabawki, Matuś też ma sporo gadających po angielsku. Wiem po moim siostrzeńcu, że pomagają w nauce. Kiedyś myślałam, a co taki maluch z tego załapie no i się zdziwiłam jak ten zaczął liczyć bezbłędnie po angielsku od 0 do 10 i w drugą wcześniej niż po polsku. No i super, że teściowa Wam co jakiś czas coś podsyła. My na siostrę D liczyć nie możemy.
oj tak, ale to sie tyczy nie tylko bucikow, ale tez ubranek
jak bedzie nastepna coreczka to bedziesz przebierac w rozach :ico_oczko:
No mój D cały czas powtarza, że następne dziecko to będzie córka :ico_oczko: Ja wtedy będę marudzić, że wszystko różowe ale takie cudeńka że ciężko się powstrzymać :ico_haha_01:
ja się nie zarejestrowałam do tej pory :-D też było takie coś że kazało się logować,ale zmieniłam przeglądarkę i ok :ico_oczko:
Też tak sądzę, że to przez przeglądarkę. A z Milenki to niezły żarłoczek jest :ico_haha_01: :ico_oczko: Jeśli dziewczyna brata będzie miała wsparcie w rodzinie to da radę ale współczuję jej.
Dziewczyny a moze to jakas faza ksiezyca tak wplywa na te wiosenne dziciaczki
Ja już sama nie wiem co to było. Może i księżyc :ico_noniewiem: Z chorobami to wiem, że pewnie będzie chorować w żłobku czy przedszkolu ale ta pani była w wielkim :ico_szoking: że do tej pory dziecko zdrowe i to dziwne, że nawet bez przeziębienia.
Namiary wysyłam na pw.

[ Dodano: 28-03-2012, 14:12 ]
Patrycja tu masz jeszcze temat o domkach nad morzem
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=13591

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 mar 2012, 14:28

Murchinson, dzieki, ale raczej domki odpadaja. Nie oplaca nam sie brac dla 2 i pol osoby :ico_oczko: wysle ci na priv co mi sie do tej pory najbardziej spodobalo, powiedz co o tym myslisz

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 mar 2012, 14:55

"bo mamy male dziecko i jeszcze by zmarzlo"
a tak serio to t mury sa beznadziejn i dosc spada nisko tempratura, tylko ze nie idzi tego wysrodkowac i albo mamy stopni 17 albo 30
a to takie buty :ico_oczko:
niedługo będzie cieplej to nie będziecie palić :ico_sorki:
Aniu, to weź jeszcze po całym kawałku dla dziewcyznek i A.
ok :-D :-D
Kiedyś myślałam, a co taki maluch z tego załapie no i się zdziwiłam jak ten zaczął liczyć bezbłędnie po angielsku od 0 do 10 i w drugą wcześniej niż po polsku.
szybko łapią,właśnie przez zabawę
Hania zabawek po angielsku nie ma,ale ogląda bajki co się przemienia polski z angielskim i łapie słówka
Jeśli dziewczyna brata będzie miała wsparcie w rodzinie to da radę ale współczuję jej.
myślę,że będzie miała
w końcu brat miał u niej zamieszkać,ale plany się posypały :ico_noniewiem:


moje obie panny spać poszły,Miluś jakoś pół godziny temu i zaraz po niej Hania
mężu w pracy,ale chyba się zwolni bo źle się czuł i temp miał prawie 38 :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2012, 15:45

Hania zabawek po angielsku nie ma,ale ogląda bajki co się przemienia polski z angielskim i łapie słówka
Młody uwielbia bajkę Chochlikowe abc :ico_haha_01: Dodatkowo słucha z cd Kopciuszka i Kota w butach i bardzo lubi te bajki.
moje obie panny spać poszły,Miluś jakoś pół godziny temu i zaraz po niej Hania
Zdrówka dla Męża. Matuś usnął 10 min., wcześniej od 8 nie spał.

Patrycja, dzięki, super. Ośrodek b.fajny tylko pamiętaj, że jeśli chcielibyście plażować to tam plaża kiepska bo trochę sporo kamieni.

[ Dodano: 28-03-2012, 15:45 ]
Patrycja w jakim terminie chcecie jechać?

[ Dodano: 28-03-2012, 16:22 ]
No i po spaniu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 mar 2012, 16:38

Witajcie :)
Mały śpi więc się przywitam
Murchinson wszystkiego dobrego, zdrówka i spełnienia marzeń :ico_buziaczki_big: a torcikiem chętnie się poczęstuję :ico_oczko:
Ania szkoda dziewczyny brata, teraz sama przez ciążę i początek macierzyństwa musi przejść
Patrycja ja też nie doradzę bo nad morzem nie bywałam a teraz będę mieszkać blisko morza i jezior to się nie interesowałam
Markotka fajnie że napisałaś :-)

[ Dodano: 28-03-2012, 17:33 ]
Obrazek

[ Dodano: 28-03-2012, 17:34 ]
jak wszyscy dodają to i ja dodam nową fotkę nic się nie zmienia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 mar 2012, 17:45

Cześć popołudniowo!

Słońce grzeje niesamowicie, wpada we wszystkie moje wielkie okna i już mam w domu 24st :-) Ale niestety ochłodzenie się zbliża wielkimi krokami :ico_sorki:

Aniu, współczuję Ci bardzo sytuacji z bratem, no i jego dziewczynie tym bardziej :ico_sorki: przykra sytuacja!

Murchinson, a masz jakieś namiary na ośrodki albo domki gdzieś na Helu? Chcemy jechać tam w lipcu na kilka dni!

Mariola, śliczny Igorek :ico_brawa_01:

Aaaa no i zapomniałam o najważniejszym! Maksio chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Puścił się dzisiaj do mnie i zrobił z 10 kroków, od tego czasy ćwiczy zawzięcie, zrobi parę kroków i bach na pupę albo na 4 łapki. Muszę go pilnować, żeby zęboli sobie nie wyczasł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

28 mar 2012, 18:54

Witam Martusia30 napisał/a:Emilia
nadal jest na cycku ..

to tak jak Tosia, a czesto mala je? jak w nocy?


Emilia koszmar to karmienie zwłąszcza w nocy budzi się po 6 7 razy ..dziś nawet doszłam do wniosku ,ze ją powoli odstawiam w nocy bo nie dam rady ale to będzie ciężka przeprawa :ico_olaboga: butelki nie tknie mleka sztucznego też nie więc nie mogę jej zupełnie odstawić

Słońce grzeje niesamowicie, wpada we wszystkie moje wielkie okna i już mam w domu 24st :-) Ale niestety ochłodzenie się zbliża wielkimi krokami :ico_sorki:
oj pogoda dziś była piękna spacerowałyliśmy bo jutro chyba już zimniej
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 18:55 przez Martusia30, łącznie zmieniany 1 raz.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 mar 2012, 18:54

Patrycja, dzięki, super. Ośrodek b.fajny tylko pamiętaj, że jeśli chcielibyście plażować to tam plaża kiepska bo trochę sporo kamieni.
no wiem wlasnie, ale nie pisze tam ze sris plazowy tym lezaki daja w cenie pokoju? tyle juz sie naogladalam ze nie pamietam gdzie i co
Patrycja w jakim terminie chcecie jechać?
chyba od 1 wrzesnia na tydzien. Jest juz taniej, ludzi mniej a i jodu troche wiecej niech sie ten nasz kichaczo-kaszlok nawdycha troche.

Koroneczka, :ico_brawa_01: dla Maksia

aniawlkp86, piszesz o tej bajce Dora i cos tam? Filip tez ja lubi wlasnie ma takie przeplatane slowka a poza nia odlada bajke "zgaduj z jessem" 15 min trwa a on siedzi i nie mrugnie, fajne to

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość