Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 kwie 2012, 10:05

U nas już po chorobie, w poniedziałek na kontroli gardło było już czyste. Widzę różnice w zachowaniu Antka,jak był chory to nawet nie łobuzował ;-) teraz biegam za nim,bo wpadł na nowy pomysł i do szuflad zagląda,muszę zabezpieczyć i to. Rogi szafek nocnych i kontakty już zrobione odkąd raczkuje i wstaje. Już nawet udaje mu się nie tracić równowagi i nie klapć na tyłek jak przeswa sie na stojaka przy meblach:-)

karina zdrówka dla dzieciaków :-)
ladybird super, że badania wyszły ok, oby tak dalej ;-)

[ Dodano: 04-04-2012, 10:14 ]
Pisałyście o jedzeniu dzieci. Antek też już nie tak chętnie je słoiki i robione papki. Ale uwielbia nasze zupy(bez kaszek itp i miksowania). Rozdrabniam widelcem warzywka i to chętnie je. Sam gryzie i jest przeszczęśliwy. Pomidorowa z ryżem też zrobiła furorę ;-) a z drugiego dania też wcina normalnie,maluśkie kawałki np.rybki. Świetnie wygląda jak gryzie tymi swoimi prawie 4 zębami :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 kwie 2012, 10:22

martasz czym zabezpieczylas rogi?
Kala tez lubi jesc takie prosto z naszego talerza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 kwie 2012, 11:09

Kupilismy takie specjalne kulki, mają przylepce z 3 stron. Wyglądają jak piłeczki kauczukowe :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 kwie 2012, 11:59

Cześć!

ladybird23, danko z cielęcinką dziś będzie- zje jak wstanie :-)
A może Wy byłyście u okulisty dziecięcego? Bo u nas w T. zawsze polecają jedną babkę do dzieci. Nie wiem, czy musi mieć specjalizację z okulistyki dziecięcej czy sobie wypracowała taka opinię.
Najważniejsze,że badanie się udało :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 kwie 2012, 18:54

Witam
U nas wczoraj wieczorem było wydarzenie.
Położyłam mała spać o 19 i zaraz zasnęła .Koło 21 słyszę w niani jakieś chrobotanie ale nie reaguje , za chwile znów więc stwierdziłam że pójdę dać jej smoka nim całkiem się rozbudzi.Zachodzę a ona mi wymiotuje .Wystraszyłam się okropnie, mała cała obrzygana , włosy uszy no wszędzie.Szybko na boczek i jeszcze przez jakieś 15 min mi wymiotowała oczywiście z przerwami.
Niestety wiem jaki tego powód i to moja wina.Znaczy tak podejrzewam. Dałam małej koło 18 zupkę a potem troszku ode mnie jabłka i banana ciumkała.Chyba za dużo dla niej to było a po drugie zbyt późno na takie jedzenie.
Na noc wzięłam ja już do nas do sypialni ale nic nie wymiotowała.Ładnie spała i jadła raz tylko.

[ Dodano: 04-04-2012, 19:01 ]
A dziś rano pojechaliśmy ja P i Lili na zakupy. Potem szybko zrobiłam obiad i na spacer długi.Wracam do domu koło 17 i mała coś mi się nie podoba. Mierze temp a ona ma 38,5 , dałam jej syropek bo czopki w razie czego chce na noc mieć.
Była strasznie marudna , koło 18 zasnęła . Ale chyba wstała bo słyszę jak gada sobie.
Aha i katarek ma taki wodnisty.
Jutro zadzwonię do przychodni zapytać do kiedy przyjmuje lekarz , czy w piątek jakis będzie.To pójdę sprawdzić jak osłuchowo czy w święta możemy chodzić gdzieś. No chyba że jutro nie będzie mieć temp to nie pójdę.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 kwie 2012, 20:54

Co tu taka cisza? :ico_szoking:

szkieletorek może to jakaś 3dniówka?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 kwie 2012, 21:02

Co tu taka cisza? :ico_szoking:

szkieletorek może to jakaś 3dniówka?
No cisza straszna.
Ja siedzę i gram w pasjansa.

Byc może to 3 dniówka . Na razie mała ładnie śpi i chyba syropek zadziałał bo nie ma gorączki.
Zobaczę jaka będzie noc i jak jutro.Jeśli dobrze to nigdzie nie jadę a jeśli coś będzie to będę chciała iść sprawdzić bo gdyby coś nie tak było w święta to nie chciałabym iść na izbę.
Moja lekarka jest w miarę fajna bo tak jak ostatnio chorowała Lili i był jakiś długi weekend czy coś to dała mi zwykłe leki i w razie czego gdyby było bardzo źle receptę na antybiotyk bym nie musiała na izbę przyjęć jechać.

[ Dodano: 04-04-2012, 21:04 ]
Kocura kurde mam problem z tym termometrem co kupiłam taki jak ty masz. Raz mierze małej i pokazuje mi 37,4 a za 4 sekundy mierzę i pokazuje 38,5 .O co chodzi ? Chyba takiej rozbieżności nie powinien mieć. Musze sprawdzić czy mam coś takiego jak gwarancja na to bo co mi z takiego mierzenia jak on pokazuje raz tak a raz tak.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 kwie 2012, 21:18

Hej!

szkieletorek, u nas czasem źle wskazuje jak czółko spocone, wilgotne. Albo jak dziecko spało na tym boku, z którego się mierzy, to wtedy jest wyższa.
Ale ogólnie nie mam zastrzeżeń do niego.
Teraz sporo mierzyliśmy, bo Zuzia gorączkowała na początku ospy.
Zdrówka dla Małej i oby nic się nie rozwinęło.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 kwie 2012, 21:20

Kocura Bura, o jakim termometrze piszecie ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 kwie 2012, 21:28

Mad., Microlife- elektroniczny do czółka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość