ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2008, 09:09

He, he to cwaniaczek z Pawełka :-D Ewelinko, masz racje zarejestruj sie i sprobuj, ja mysle ze psycholog napewno Ci pomoze...

[size=200][glow=indigo]Juleczko, z okazji II URODZIN życzymy Ci duzo, duzo zdrowka, radosci, słoneczka i wszystkiego czego tylko sobie zazyczysz[/glow][/size]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2008, 10:55

Iwonko dziękujemy :-)

Ja z moej strony kieruje życzenia dla Oliweczki ,bo chyba miała 19 wrzesnia :ico_noniewiem: i ile pamietam :ico_wstydzioch:

[size=150][shadow=darkred]Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele[/shadow].[/size]


[size=200][shadow=indigo]DUŻO ZDRÓWKA OLIWKO[/shadow] [/size]


Moja urodzinkowa dama chodzi dumnie, zbiera prezenty i domaga sie spiewania Sto lat. Ciagle mi tylko przypomina i mowi MAMO TOTA ( torta). Musze jechac po tego torta zaraz, zamowilam zwykły... i tak zapłace za niego 58 zł a takie bajkowe to jeszcze droższe były.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

21 wrz 2008, 12:47

Julenko moc goracych zyczen tysiaca zabawek i duzo usmiechu z okazji twoich 2 urodzin rosnij zdrowo :ico_tort:

Ojejku Kasiu jaki drogi ten tort mojemu Pawełkowi torta robiła moja mama i kosztował ja z wszystkim 25 zl a byl bardzo duzy i co najwazniejsze smaczny ananasowy i bardzo prosty do zrobienia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 wrz 2008, 14:05

[size=150]Kochana Juleczko z okazji urodzinek dużo zdrówka, szczęścia i wuiecznego usmiechu na Twej slicznej buźce!!!!!!
Moc życzeń od cioteczki i narzeczonego :-D
[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my dzis leniuchujemy...
caly piatek szykowalam imprezke na sobote i w sobote mielismy gosci...a w nastepna przyjdzie jeszcze chrzestna Oskara bo nie mogla wczoraj...
maly dostal najwiecej kasiorki, ale tez ciuszki i troszke zabawek i slodyczy ktore chyba go ucieszyly najbardziej :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
dmuchal torta dzielnie, popisywal sie jak nie wiem co a to dlatego bo mojego kuzynka synek 4,5 letni byl, szaleli razem jak nie wiem :ico_haha_02:

zdrowka dla wszystkich chorowitkow
Ewelinko mysle ze to dobry pomysl, moze psycholog pomoze ci sie uwolnic od tych wszystkich lekow i niepokoju-powodzenia kochana!!!!!

Oskar uwielbia te stoliki i krzesleka z tej serii mamut z ikeii ale poki nie ma swego pokoju to i mebelko mu nie kupujemy...

zaraz muysze jakis obiadek szykowac a mam takiego mega lenia ze szok... moze gdzies sie wybierzemy na spacerek..pogoda ladna nawet....
ja zakatarzona, glos zmeiniony, T tez zasmarkany, w domu jedynie moj tata i Oskar sie trzymaja juz twardo :ico_haha_02:

moj czort wstal dzis prawie o 11...ale zasnal o 23, ok 6 sie przebudzil i spal juz ze man a o 7 chcial juz wstac i krzyczal chćem am, dalam mu serek, potem krzyczal mama chćem siku,chćem kupe, wiec mu dalam nocni8k i wciaz szlam nieprzytomna do lozka...meczyl i krzyczal wiec sie wkurzykam i powiedzialam zeby dal jeszcze chwilke na spokojnie polezec bo mama zmeczona to pokrecil sie 15 minut , chcial do nas do lozka ale nie pozwolilam mu bo znowu by po nas skalakl, to sie obrazil i polozyl na podlodze i zasnal :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: obudzilam go i kazalm pojsc do lozeczka, to usiadl na podlodze i sie odwrocil do mnie tylem, myslalam ze padne ze smiechu...polozylam sie i dalej lezalam...po czym po 5 minutach patrze aon znowu spi, z kocem na glowie..chyab chcioal suie przykryc ale mu nie wyszlo :ico_haha_01: ...przelozylam go z podlogi do lozeczka i tak od 7:30 spal do 11 prawie, dzis drzemki nie bedzie popoludniowej.. moze wczesniej zasnie

bo osttanio mamy cyrki z tym zasypianiem a i nocki jakies gorsze, spi bniespokojnie i sie budzi

zaraz wstawie weam kilka fotek z wczoraj i z dzis z rana, zabralam tacie aparat to pstryknelam malemu fotke aktualna hehe :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2008, 14:21

Oskarek to jednak jest aparacik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zawsze sie usmieje jak o nim czytam :ico_haha_01: :ico_haha_01: Natalia, wiec czekam na foty...

ja siedze sama, Maja spi, P. w pracy do 22-ej, pogoda taka ze lepiej z domu nie wychodzic :ico_zly: beznadziejny weekend.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 wrz 2008, 14:40

no wiec zaczne od tortu..
wyszedl jako taki ale na drugi raz juz wiem jak robic..a dzien przed zjedzono tez drazetki ktore mialy byc na torcvie wiec obylo sie bez :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu juz tort bez komina bo zjadl go kuzyn Oskiego
Obrazek
Obrazek
to maly z kuzynek Sebastianem
Obrazek
Obrazek
tu jest dowod na to ze T mi pomnagal, hehe sjkadal ze mna serwetki,Oskar chyba uwierzyc nie mogl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu z tata przymeirza "prezenty"
Obrazek
Obrazek
to synus macha na koniec imprezki
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-21, 14:49 ]
a tu juz z dzisiejszego poranka :ico_oczko:
skladamy cytrynke
Obrazek
Obrazek
supermen
Obrazek
Obrazek
tancuje
Obrazek
Obrazek
wyglupy
Obrazek
Obrazek
ze swoimi ukochanymi przyrzadami do robienia baniek mydlanych (przeklinam dzienw ktorym mu je kupilam) teraz w kolko chce je robic, chodzi rozlewa, moczy sie :ico_olaboga: :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
wygibasy
Obrazek
Obrazek
rapuje(nauczyl sie mowic joł joł ) maly hip-hopowiec hehe
Obrazek
Obrazek

przepraszam za ilosc :ico_wstydzioch:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2008, 15:31

Natalia, normalnie rozwaliłas mnie tym tortem :ico_szoking: :ico_szoking: po prostu swietny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zrobilas go profesjonalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja bym w zyciu nie zrobila trakiego tortu :ico_szoking: :ico_szoking:
Oskarek prawdziwy facet i jakie on ma duze oczka :-) :-) :-) :-) Natalia, Tobie juz nie raz mowilam, ze jestes sliczna :-) :-) :-) i mówie powaznie...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 wrz 2008, 15:39

dziekuje Iwonko..

ale mam nadzieje ze nastepnym razem tort bedzie wygladal jeszcze bardziej profesjonalnie..w przyszlym roku zrobie moze cos innego...a w grudniu na urodziny T i taty zrobie damski bioust w bieliznie chyba hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jesli wyjdzie

a co do mojego wygladu to ach bywaja i lepsze dni... :ico_noniewiem: :ico_haha_01: kiedy to wyglada sie o wiele ladniej...a czasmai i kilogram tapety nie pomaga... co do siebie to mam milion zastrzezen jeszcze, ale moze w ciagu dwoch lat sie odmienie calkiem hehe

[ Dodano: 2008-09-21, 15:40 ]
buuu u nas pogoda sie zepsula..zjedlismy prowizoryczny obiad warzywa z patelni i co..chyba siedziec w domu beziemy bo szaro sie zrobilo az ciemno w domu :ico_noniewiem:
zreszta Oski zaczyna marduzic.... no ale spac juz nied pojdzie,zdecydowanie za pozno

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2008, 16:11

Natalia, chyba kazdy ma zastzrezenia co do swojego wyglądu, ja napewno... ale tak chyba musi byc, inaczej czlowiek popadłby w samozachwyt...

U nas pogoda tez beznadziejna :ico_zly: myslalam, ze moze pojade z Mają autem do cioci ale stwierdzialm, ze wole obejrzec Supernianie :-D takze czekam do 17-ej...

A z tortem dla facetów swietny pomysł :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 wrz 2008, 17:32

my tez siedzimy w domu...
mielismy jechac do krainy fantazji aby Oski sie wybawil ale T woskuje auto a drugie kolega zabiera po lodowke musi zawiesc do matki...
wiec jutro pojedziemy jak mama zabierze Roksanke..tata nam obiecal :ico_haha_01:

ogladam super nianie tez..matko 5 letnie dzieci pija z butelki :ico_szoking:

:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-21, 17:35 ]
tak sobie czasami mysle ze mi super niania przy Oskarze czasem by sie orzydala hehe..moze by jej lepiej wyszlo wiele rzeczy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-21, 17:41 ]
dziewczynki moze poprosze moderatora aby zamknal juz nam ten wateczek bo wszystkie nasze dzieciaczki skonczyly juz dwa latka i mozna sie calkowiecie przeniesc na watek dwulatkow :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość