Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 wrz 2008, 12:24

Fintifluszka, co do proszku ja na początku wyprałam wszystkie w Lovelli ale ja to jestem taka ze rady szukam u źrudła więc zadzwoniłam do Procter&Gamblle i zapytałam o vizir sensitiw z rumiankiem i aloesem i powiedzieli mi że ciuszki niemowląt też można w nim prać do tego lenor sensitiw i jest ok piore tak od narodzenia i małaemu nic nie jest. A wszystkie palmy naprawdesie dopierają polecam!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-22, 12:30 ]
a nie pochwaliłam się wiecie co szok Kamilek obudził się dziś standardowo o 7:30 na mleczko dałam mu butle troszke potem pokuilał się po mnie i zasnoł a ja razem z nim i obudziła nas koleżanka telefonem o 10:40 szok co :ico_szoking: :ico_szoking:
To sobie pospaliśmy!!!
A i jeszcze coś zaczeła dziś się odchudzac ale nie jakąś tam dietą tylko tak jak z przed ciąży dieta zbilansowana jak chcecie poczytac zapraszam na mój blog (dawno tam nie byłam ale jest tam stronka o odchudzania.) http://gumbasek.bloog.pl/kat,210820,index.html

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 wrz 2008, 12:30

Asikk pisze:A wszystkie palmy naprawdesie dopierają polecam!
no włąśnie jelp ma zdecyowanie poważne problemy z plamami-zasadniczo to On głównie ubranka odświeża, bo plamy zostają zawsze :ico_noniewiem:

w ogóle to gdzie ja mam głowę...
wszystkiego najlepszego Dla Dawidka i Norberta :ico_brawa_01:

Ja sprzątałąm w zeszłym tygodniu całe piętro-był błysk pierwszy raz od dawna, a dzisiaj się tak rozglądam dookoła, że się znowu piętrzą brudne talerze, które Kuba wszędzie zostawia... ciuchów pełno się wala... ehh, trzeba znowu się za sprzątanie zabrać...

[ Dodano: 2008-09-22, 12:34 ]
Asikk pisze:Kamil wyrusł ze wszystkich piżamek i body na dł. rekaw
u nas to samo, ale czekam na pieniążki, które powinny w tym tygodniu na konto wpłynąć, bo Kuba goły i wesoły (finansowo oczywiście) więc nie mam wyjścia, a muszę zrobić na prawdę kompleksowe zakupy odzieżowe :ico_noniewiem:
No i fajne buciki kupiłaś Kamilkowi...
a spanie do 10.40 :ico_szoking: jakbym się o takiej godzinie obudziła, to bym chyba zadzwoniła na zegarynkę się upewnić czy mi wszystkie zegarki w domu nie zwariowały

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 wrz 2008, 13:24

Dzieki za opinie bucików są fajne bo tak daleko można odchylić ten jezyk że palca wkładam do tyłu i widze czy pietka jest do końca włozona lekkoe się wkłada a na dodatek zaskocze was ceną 64zł :ico_szoking: :ico_szoking: sama byłam w szoku bo oglondałam pare par kozaczków i wszystkie w cenach tak od 135zł-do 95zł. a tu o szok stała sobie taka samotna para na samej góże pułki i czekałą na nas w dodatku słuchjcie w środku całe na futerku a zwieszchu skórka .

[ Dodano: 2008-09-22, 13:37 ]
a jeszcze dodam zdiecia takie kapciuszki do nauki chodzenia co wspominałam wczesniej kupiliśmy też wczoraj za jedyne 29zł.
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-22, 13:44 ]
I jeszcze pare dzisiejszych fotek Kamilka.
Obrazek
Kamil myje ząbki
Obrazek
Ja i mój bałagan.
Obrazek
Ale chce mi się już spać.
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-22, 13:47 ]
O i nawet widać na pierwszym zdięciu naszego guza z piątku na czole ałłłłłaaaaaaa ale był płacz!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale weź tu kobito upilnuj smyka!!! :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-22, 13:57 ]
ale tu dziś pusto jak mój dziś grzeczny no tak to bywa. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-22, 14:03 ]
A to artystyczne odbicia w piekarniku!!! Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 wrz 2008, 15:35

Hejka!
Jola dobrze, że Ci przeszło. Fajne foty :-) Niezła z Ciebie laseczka :ico_haha_01: Karolowi ulewa się też po szaleństwach. On praktycznie zawsze jak zje to od razu stratuje na brzuszek. Zawsze go muszę pilnować, żeby odpoczął po jedzonku.
Sto lat dla Dawida i Norbiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Misia Twój opis pasuje mi do alergii pokarmowej. Od proszku czy sierści uczulenie wygląda inaczej. U Karola zaczęło się identycznie od bardzo czerwonych krostek pod brodą , potem pojawiło się na klatce piersiowej i brzuszku i w końcu na policzkach zrobiły się wielkie rumieńce. Uratowała go eliminacja produktów melcznych z pokarmu i eliminacja selera. Skórkę mu smarowałam jak pisała Pinko maścią witaminową. Całe ciało 3 razy dziennie. Dawałam też wapno dla niemowląt i kapałam w siemieniu lnianym. Zastanów się dobrze, co mu ostatnio dajesz jeść, bo to może byc np jakiś jeden składnik w zupce.
Asikk super te buciki. Zdjęcia Kamilka też boskie. Śliczny z niego chłopczyk. Czadowe są te z piekarnikiem.
Co do prania, to ja teraz przeszłam na Bobasa. Jest silniejszy od tych innych dziecięcych. Plamy zapieram płatkami mydlanymi, albo mydełkiem dla alergików Biały Jeleń. I wszystkie schodzą. Trochę to pracochłonne, ale jednak się obawiam jeszcze prać w normalnym proszku.
Gosia przekaż gratulacje dla siostry...no i czekam na spotkanie.
papa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 wrz 2008, 15:50

Goonia, dzięki fotki naprawde wyszły bo mam taki aparat że wychodza bardzo ładne zdiecia ale tylko z lampom a wtedy Kamil mruży oczka i nici a tu nie patrzył w obiektyw bezposrednio tylko w ten lustrzany piekarnik i tak fajnie wyszł.
MÓj ma też takie krostki na brodzie ale tak myśle ze to od sliny.

[ Dodano: 2008-09-22, 15:57 ]
mary, dziękujemy :ico_haha_02:
mary pisze:Misia Anula też mam takie krpoeczki na brodzie , ale tylko na brodzie, myślałam ze to od tego ze ciągle jej się ślina saczy i nie nadążam wycierać Jej brody, że to od tej śliny.
mój też ma takie ale ja też mysle że to od śliny a 2 że pewnie też od tego ze w dzień śpi zawsze ze moczkiem a smoczek + ślina pewnie tak sie konczy
jak się powtarzam to sorki ale poprzedniego posta mi chyba nie wysłało bo wywaliło mnie ze strony.Goonia, zdięcia super Twoje z malutkim.
Goonia pisze:Asikk super te buciki. Zdjęcia Kamilka też boskie. Śliczny z niego chłopczyk. Czadowe są te z piekarnikiem.

Goonia, dzięki fotki naprawde wyszły bo mam taki aparat że wychodza bardzo ładne zdiecia ale tylko z lampom a wtedy Kamil mruży oczka i nici a tu nie patrzył w obiektyw bezposrednio tylko w ten lustrzany piekarnik i tak fajnie wyszł.
ok uciekam bo będziemy jeść obiadek mama dziś sama gotowała taką jarzynową zupke groszek zielony , ziemniaczki , marchewka , pierś z kurczaka troszke masełka i mleczka. Zobaczymy jak dziś zjemy?!
odezw się potem Narazie.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 wrz 2008, 15:58

Ale może spróbuj jeszcze tą zleconą przez lekarkę, ale kilka razy dziennie.

kurcze no sama nie wiem, lekarka widziala te place i kazala 2 razy, ale kupie ta masc witaminowa i bede nia smarowac i ta mascia, zobaczymy. Dzieki za pomoc :ico_sorki: :-)
pinko pisze:A nie jadłaś ostatnio czegoś innego niż zwykle?

raczej nie, nie moge sobie przypomniec, bo te krostki wyszly mu juz z 3 tygodnie temu, a ja mam pamiec dobra, ale krotka :ico_wstydzioch:
pinko pisze:Właśnie rano też to daję i inne z serii pyszne śniadanko.

ja tez probowalam innych produktow z tej serii, ale Dawidowi najbardziej smakuje owsianka :-D
pinko pisze:Muszę folie do wózka kupić i może jakieś kapcie antypoślizgowe dla Uli :-)

zakupy udaly sie??

Jola kwitnaco wygladasz, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Dawidek na szczęście nie ulewa. A co do Twojego meza- bez komentarza :ico_puknij:

Fintifluszka pisze:Misia, nie powinnaś na raz wszystkiego dostawić co podejrzane

tylko proszek zmienilam, a kot, hmmm... znajac zycie pewnie i tak nie ograniczymy wizyt u moich rodzicow.
My na szczęście nie mieliśmy do tej pory problemów ze skórą...

my tez nie, az tu nagle z 3 tygodnie temu takie cos :ico_szoking:
Fintifluszka pisze:ale zdarza mi się, że jak leży jedno brudne body, albo bluza to wrzucam z naszymi ciuchami, pierze się w normalnym proszku i płucze w płynie

no ja tak samo robilam az zaczelam wszystkie jego ciuszki prac w Rexie i nic mu nie bylo, wiec jestem ciekawa czy to na pewno od proszku. Poczekamy zobaczymy...Asikk, swietne zakupy i sliczne zdjecia
musze uciekac bo Dawidek placze

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 wrz 2008, 16:00

hej, mam chwilke!

Wlasnie zmarl moj dziadzio!! :ico_placzek: :ico_placzek: bylam na to gotowa od dluzszego czasu, ale mimo wszystko przezywam!

Dla Dawidka juz byly.... to teraz dla Norbercika - 100 LAT!!!! :ico_tort:

My juz dawno pierzemy w zwyklym proszku razem z naszymi rzeczami.

Jola, no laska niezla z Ciebie :ico_brawa_01: a Twojego chlopa to ja bym wziela na kolano i sprala porzadnie :ico_zly:

Assik, bardzo fajowe te butki, no cos trzeba bedzie pomyslec o takich do nauki chodzenia :ico_noniewiem: Zdjecia fajowe!!

Gosia, dzieki!! A Ty na weekendy jestes w domu??

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 wrz 2008, 16:19

mz74 pisze:Wlasnie zmarl moj dziadzio!! bylam na to gotowa od dluzszego czasu, ale mimo wszystko przezywam!
strasznie przykro współczuje :ico_placzek: :ico_olaboga:
mz74 pisze:Assik, bardzo fajowe te butki, no cos trzeba bedzie pomyslec o takich do nauki chodzenia Zdjecia fajowe!!
dzięki bardzo !!!

Jolcia ja gapa zdięcia superowe a twój facet to ma oczy w du....chyba że chce stracić taką fajną laseczke i wspaniałą mamę dla waszych dzieci ............ IDIOTA (sorki) ale to się w głowie nie mieści a jak sobie jeszcze przypomne historie z czasów ciąży to się wemnie gotuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :wpale: jak bym mu dała to odrazu by mu się odmieniło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 wrz 2008, 16:27

Goonia pisze:Misia Twój opis pasuje mi do alergii pokarmowej.

to jest to samo co skaza bialkowa??? Przez chwile ucieszylam sie, bo te plamy mu troszeczke zbladly, ale widze ze pojawiaja sie kolejne krosteczki na szyjce, za uszami i na buzce, ramionach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: co mam zrobic?? leciec do pediatry zy dermatologa?? Strasznie sie martwie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 wrz 2008, 16:37

misia85, ja na twoim miejscu grzała bym do pediatry pediatra rozpozna skaze białkową !!! Obyśmy się myliły i to tylko było by zwykłe uczulenie, choć musze wam powiedzieć ze u mojej koleżanki skaza białakoa wyszła dopiero po roku. nieźle co?! :ico_noniewiem: ciekawe od czego jest to uzależnione.

Mam pytanie ile wasze dzieciaczki śpią w dzień bo mój ostatnio tz tak od czwartku czy piątku robi sobie takie drzemki po 30-45minut
dziś też położyłąm go o 14:20 a o 14:55 już był wyspany i rozrabiałą w łóżeczku jak przyszłąm do pokoju. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość