Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

04 kwie 2012, 23:19

U nas wczoraj wieczorem było wydarzenie.
Położyłam mała spać o 19 i zaraz zasnęła .Koło 21 słyszę w niani jakieś chrobotanie ale nie reaguje , za chwile znów więc stwierdziłam że pójdę dać jej smoka nim całkiem się rozbudzi.Zachodzę a ona mi wymiotuje .Wystraszyłam się okropnie, mała cała obrzygana , włosy uszy no wszędzie.Szybko na boczek i jeszcze przez jakieś 15 min mi wymiotowała oczywiście z przerwami.
Pewnie przerażona byłaś. U Nas ostatnio słyszę, że Eryk się przebudził ok. 23, czekam i słyszę, że znowu się odezwał, idę do Niego a On taki dziwny odgłos jak kaszel wydaje, ale nie przestawał, szybko Go wzięłam na ręce i jak nie zwymiotował na mnie. On poprostu się krztusił i strach pomyśleć co by było gdybym Go nie usłyszała z drugiego pokoju :ico_sorki: . teraz lecę jak tylko zakwili.
Eryk u Nas pierwszy raz chory, tzn tylko katar ma, ale tak się męczy. Ciekawe skąd go ma bo my zdrowi. Odsysanie niewiele daje i On przy tym płacze.

Karina zdrówka dla dzieci.
Inne dzieci widzę, że już zdrowieją i oby tak dalej :ico_brawa_01: .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 kwie 2012, 07:30

witam
szkieletorek oby nie angina :ico_sorki: bo tez sie zaczyna - przynajmniej u nas-wymiotami, a potem goraczka :ico_noniewiem:
u nas jak Mila miala 3 dniowke, to bite 3 dni miala temp pow 38,5 a potem jakby nigdy nic przeszlo i wyszla wysypka :ico_noniewiem:
ale rownie dobrze moglo to byc z przejedzenia i jak na zoladku siedzialo to goraczka wyszla, moglo tak byc :ico_noniewiem:

kocura ta nasza okulistka ma napisane 'specjalista chorob oczu' chyba nie ma specjalizacji okulistyka dziecieca :ico_noniewiem: trzeba miec podejscie i nie bac sie dzieci, bo z oczami dzieje sie w zasadzie to samo co u doroslego :ico_noniewiem:
poradzila ze jeszcze moge przyjsc jak Mala zacznie chodzic bo wtedy widzenie sie inaczej ksztaltuje, dziecko moze zaczac zezowac itp, ale mysle ze jak nie zaobserwuje nic niepokojacego to nie bede nabijac kasy :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 kwie 2012, 07:58

szkieletorek a ja pierwsze co to o ząblach pomyślałam. Zdrówka dla Lilci

Dorian niedawno też tak miał, gorączki 3 dni, wodnisty katar, ropa z oczu, do tego własnie w ocy wymioty i na następny dzień wszystko ok.

a w ogóle to doberek dziewczyny. Móody zrobił pobudkę 6;30, on już wyspany, no normalnie jak Eliza.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

05 kwie 2012, 08:20

U nas tez pobodka o swicie,bo o 7. Nie wiem co Antkowi odbilo :-) pobawil sie,pogadal, a teraz lezy obok i przysypia. Ide i ja spac ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 kwie 2012, 09:07

wzięłam na ręce i jak nie zwymiotował na mnie. On poprostu się krztusił i strach pomyśleć co by było gdybym Go nie usłyszała z drugiego pokoju
O jej to też miałaś taka przygodę.
Ja zauważyłam już nie raz że mała nie krztusi się jak wymiotuje gdy leży na pleckach, jakoś tak się to układa ze wypływa ładnie.Może tak jesteśmy skonstruowani .
Eryk u Nas pierwszy raz chory, tzn tylko katar ma, ale tak się męczy. Ciekawe skąd go ma bo my zdrowi. Odsysanie niewiele daje i On przy tym płacze.
Pogoda taka że raz ciepło raz zimno i nie ma się co dziwić że chorujemy.
Ale zdrówka dla niego życzę.
moglo to byc z przejedzenia i jak na zoladku siedzialo to goraczka wyszla, moglo tak byc :ico_noniewiem:
Być może .Bo w nocy nie gorączkował mi nic , teraz tez ok .Pogoda jak zawsze tylko katarek ma. Do lekarza nie wybieram się skoro na razie gorączki nie ma.To może byc wszystko począwszy od ząbków właśnie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 kwie 2012, 09:14

Ja zauważyłam już nie raz że mała nie krztusi się jak wymiotuje gdy leży na pleckach, jakoś tak się to układa ze wypływa ładnie.Może tak jesteśmy skonstruowani .
jest coś w tym, ja czytałam, ze lepiej nawet jak dziecko na plecach leży bo szybciej wymiotów się wyzbędzie niż jak na boku leży.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 kwie 2012, 09:48

moja caly czas spi na podwyzszeniu, tzn pod materacykiem ma zlozona w pol podusie, zeby miala skos..tak w razie gdyby..

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

05 kwie 2012, 10:57

No:-)dospaliśmy z Niunkiem do 10:-) teraz jem śniadanie, a moje dziecko patrzy i mówi am. Muszę się podzielić ;-)

szkieletorek oby to jednorazowa akcja, żeby Lilcia Wam się na święta nie rozłożyła :ico_noniewiem:

Któraś z Was pytała o święta. My z Antkiem idziemy w piątek na drogę krzyżową,w sobotę z koszykiem i w niedzielę na mszę. W sobotę popołudniu raczej nie,bo może tyle nie wytrzymać podobnie jak i dziś. A święta u teściów,ew.w pon.do znajomych,bo nas namawiali.

szkieletorek pytałaś o ozdoby. Zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch: robię filcowe ozdoby,z wstążek i styropianu jajka itp co mi przyjdzie do glowy :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 kwie 2012, 11:12

fajnie martasz ze masz taki talent :-D
ja kiedys na spotakniu dla mam zrobilam sobie filcowe kolczyki :-D a u mnie w pracy dziewczyny robia i kwiaty - broszki i inne takie ozdoby :ico_szoking: super to wyglada :-) i w niezlej cenie takie rekodziela :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 kwie 2012, 13:04

moja caly czas spi na podwyzszeniu, tzn pod materacykiem ma zlozona w pol podusie
Moja ma podusie pod główka ale takie nonono że jak się połozy to ona płaska jest strasznie, a pod materacykiem ma książkę grubą która zapomniałam wyciągnąć jak ostatnio miała katarek hehe
żeby Lilcia Wam się na święta nie rozłożyła :ico_noniewiem:
No ja tak obstawiałam że będzie właśnie.No ale trudno damy rade. Jeśli tylko katarek będzie to spoko .
W sobotę popołudniu raczej nie,bo może tyle nie wytrzymać podobnie jak i dziś.
No u nas tez pewno tyle nie wytrzyma więc nie pójdziemy. Dziś tez nie idę z nią bo u nas pogoda pod psem , zimno i deszczowo. W sobotę na pewno pójdziemy z koszyczkiem o ile się bardziej nie rozchoruje.
robię filcowe ozdoby,z wstążek i styropianu jajka itp co mi przyjdzie do glowy :-)
Ooo fajnie. Ja to nie mam takich darów . Pochwal sie jak będziesz mieć czas.

[ Dodano: 05-04-2012, 13:06 ]
Moja ma właśnie drzemkę. Na obiadek zrobiłam zupkę ogórkową z ryżem , placki tortilli będą zawijać z mięskiem kapusta pomidorami itp oraz do tego mój sos czosnkowy.A na deser jak ktos lubi ryż z jabłkami.
Teraz kawka ale najchętniej bym poszła lulu bo taka bee pogoda.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość