Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 09:43

Misia - ale masz cudną córeczkę !!!! Jest śliczna, niech się chowa zdrowo na pociechę rodzicom!

Anade - współczuję przeżyć, życzę Wam dużo zdrówka i sił.... Magiczne 6 kilo szybko wam na wagę wskoczy i będziecie mogły się zoperować !!!!

Małgorzatko - jak synuś ? Lepiej dzisiaj? Współczuje przeżyć ....


Jak Wam mija niedzielka?!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 12:21

Halo halo? gdzie są panie z brzuchami? i te bez też ;-) Jak weekendujecie?

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 14:25

Witam serdecznie w niedziele :ico_oczko: Pogoda piękna, mąż z córcia pojechali na wystawę samolotów. No a ja jak zwykle sama w domu. No prawie bo w końcu :ico_ciezarowka: .

Misia, super że się odezwałas :ico_sorki: Trzymam kciuki za szybki powrót do domku :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 15:22

hej dziewuszki:)bardzo sie ciesze,ze tak wam sie podoba milenka:)dziekuje:)malutka pieknie przybiera juz na wadze została przebadana w każda strone i zaszczepiona,wiec jutro do domku az w ryk wpadlam jak mi pediatra powiedziała,ze milenka jest w zupełności zdrowa:)mamy skierowanie na rehabilitacje ale to inna historia,miała za malo miejsca miała w brzuszku i jak lezy na prawo leci mi z cialkiem i musze ją teraz czesciej na lewo kłaść.ale jutro wychodzimy:) mi dziś usuneli opatrunek,mamo jak ten szew ciągnie nie da się chodzic:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 16:02

misiu, nasz Tobik miał spłaszczoną główkę z prawej czy z lewej strony (już nie pamiętam dokładnie) i u nas skończyło się na pilnowaniu układania go w łóżeczku do spania. Ile ja się pieluszek, kocy itp,. rzeczy napodkładałam pod boczki, by nie leciał.. Ale warto było, bo teraz ma piękną główkę i taką kształtną ;-)


W galerii III trymestru mój brzuszek z dziś :)

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 17:16

Misia moja Maja też leciała na jedną stronę :)
Wystarczało ją przekładać na tą drugą, podkładać złożony w rulonik kocyk czy ręcznik :) Wszystko będzie okej :)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 18:09

tak własnie robie i jest ok :) a tatuś jaki zapatrzony w corcie a jakh dumny:) a pamietacie jak chcial chłopca :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 19:06

misiu, każdy chłop niby marzy o synku na pierwszy strzał, ale prawda taka ze za córka lata jak pies z jęzorem. W końcu dziewczynka taka krucha i delikatna, będzie od niej chłopy odganial bo wie jakie to facety potrafią być.

My spędziliśmy dzis też czas na placu zabaw. Teraz Bobi padł ze zmęczenia i juz śpi. Nawet na szybko go musiałam kąpać.

Tom aktywny, ale nie obrazilabym sie gdyby mniej mnie wypychal stopami bo są miejsca ze zwijam sie z bólu po kopniaku.
Spokojnego wieczoru.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 19:07

NO MÓJ MARZYŁ O CÓRCI WŁASNIE ....

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

19 maja 2013, 19:54

Z tym ulewaniem to sama nie wiem bo nie wiem jak jest normalnie. ojj a lapczywa jest.jak sie dossie do butli to az tchu jej brakuje. tylko ze noskiem tez leci i nie wiem czy u innych dzieci tez poleci noskiem czy u nas tak tylko. Dziewczyny a co to znaczy ze leci dziecko na ktoras strone? No wlasnie mi sie wydaje ze moja mala ciagle na swoja prawa strone jakby leciala,glowke w te strone pzrzechyla ale nie jestem pewna. ojj ciezko z nia mam. Bogu dziekuje ze jest taka spokojna chociaz i nie marudzi chociaz. np mam problem z ulozeniem jej do snu. w nocy spi na boku.w dzien staram sie klasc ja na brzuchu. bo jak to powiedziala pani pediattra lepsse dla niej bedzie jak ja bezdech spotka niz mialaby sie udusic wlasnyn jezykiem ktory nie ma oparcia. ;( poplakalan sie jak to mi mowila. na boku nie moze bo bioderka czy cos sie krzywi, na brzuchu grozi dziecku bezdech a na plecach - uduszenia. i nie wiem czy ona ma wisiec do snu jak nietoperz ?! A wy jak ukladacie dzieci do snu. widzilam ze kuzynka kladla na boczku bo bala sie ze jak uleje w nocy to sie udusi wiec cgyba nie zrobie jej krzywdy jak na boczek bede kladla ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość