joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 mar 2008, 09:42

Dzien dobry a ja witam z rana
Wczoraj tez mnie wywalilo wieczorkiem.
Brawa jeszcze raz dla Milenki a jak dzis po nocce to przeszla?
U nas noc ok.Pogoda do d................. i sasiadka wariadka przychodzi ze szpitala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jak ja jej nienawidze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale za to popoludniu spotykam sie z super kumpela z ktore kiedys razem pracowalismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 mar 2008, 09:46

i my sie witamy.....
jesteśmy juz po sniadanku....
Asiu nocka bez zmian...Milenka ładnie spała..wstała dopiero o 8 rano.

u nas dzis bardzo wietrznie...i niedawno miałam wrażnie, że pada śnieg z deszczem... :ico_olaboga: ...a miało byc juz tak ciepło...... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-04, 08:48 ]
joanna1111 pisze:Ale za to popoludniu spotykam sie z super kumpela z ktore kiedys razem pracowalismy


to super!!!!!


u mnie zbiera się cała klasa z podstawówki i chcemy zorganizować spotkanie...fajne jest takie spotkano po latach.... :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 mar 2008, 11:24

Ja juz pod namiot to tez nie chce! :ico_nienie: A faktem jest, ze kampingi fajna sprawa z duzymi dziecmi, bo maluchow to ciezko przypilnowac! A do knajpki to my tez! :-D No ale nie codziennie bo to za duze fundusze, a ja nie lubie byle jakiego jedzonka wiec wole cos upichcic! :-D
No to niezle Violu bylo z tym szczepieniem :ico_zly: Dobrze, ze Milenka nie miala goraczki! Ja daje zawsze przed i po szczepieniu takie specjalne granulki, bo u nas sa okropne reakcje! :ico_olaboga: Goraczka do 40, nawet wysypka przy niektorych! A z tymi lekami to potem jest spokoj! :-D
U mnie dzisiaj tez sie ochlodzilo tzn zamiast 20stopni jest 10-15 :-D Drzewa sa juz z kwiatami, no i jak zwykle sloneczko :ico_haha_01: Ale wiaterek chlodny! :ico_oczko:
A mnie sie nic nie chce! :ico_spanko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 mar 2008, 11:26

Dzień dobry!

Ale dzień, łeb mi pęka! A z Jasiem też cos dziwnego, bo rzucał się pół nocy i nie chciał spać teraz :ico_olaboga: :ico_olaboga: No...ale usnął wreszcie :-)

Piszecie o urlopach...My chcielibyśmy powetować sobie zeszłoroczne straty i wybrać się nad morze...Zobaczymy co wyjdzie. Ale u nas wchodzą w grę pensjonaty. I tak, jak Basia pisze, najlepiej z pewnym jedzonkiem :-D :-D :-D Aaale mam ochotę się wybyczyć! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Oświećcie mnie, co z Kingą?? Wyjechała do rodziców?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 mar 2008, 11:40

Kurcze napisałam sie a tu mi sie komputer wyłaczył i wszytsko przepadło :ico_zly:
wczoraj sie tu dostac wogóle nie mogłam, chyba jakies fatum :ico_zly:

moze tym razem sie uda :-D

wczorajszy dzioneks zybiutko minał bo cały prawei poza domem :-D
w pracy nawet jakos poszło bo z urzedu było dwóch facetów po 50-siatce i jeden zakochałs ei w PAwełku bo ma podobnego wnusia wiec wieszosc czasu gadlismy o sprawach prywatnych a póxniej maly sie juz spiocy i marudny zobił wiec zadali kilka pytan i nas pusclili :-D wiec obyło sie bez problemów :-D
pózniej odrazu do lekarza i tak sie tam nasmiałam :-D bo mówie lekarzowi ze mam katar przez cały rok i cały czaso takim samym natezeniu , wiec bylismy przkonani ze jestem uczulona na kurz, roztocze i pleśnie a po testech niespodzinka :-D okazało sie ze jestem uczulona tylko na drzewa które pyla tylko przez pierwsze cztery miesiace w roku i tylko wtedy powinnam miec katarek :-D wiec on nie wiem dlaczego ja mam ten katarek cały rok i musze wraca spowrotem do laryngologa niech on dalej szuka skad ten katarek bo z alegii nie :-D
wiec czeka mnie znowu błakanie sie po gabinatach :ico_noniewiem: oj jak ja to lubie :ico_olaboga:

Basiu jesli uwielbiasz grac karty to wskakuj do autka i przyjezdzaj na weekendzik to sobie zrobimy jakies mini kasynko :-D
co do wakacji, to ja nie byłam ani w Bułgarii, ani we Włoszech, ale ja bym najchetniej bym sie do Włoch wybrała bo jednak tak mi sie wydaje ze tam ciekawiej, tylko bałąbym sie ze moze by mnie jakis włoch porwał, :-D chociaz tam pewnie mozna sobie poczucie wartosci poprawić jak wszyscy za toba gwiżdża :-D wiec meza z dzieciaczkami na plaze wysłac a sama na podryw a co :-D jak wakacje to wakacje :-D

Sandra dobrze ze juz ten szpital za wami, bo to co piszesz to naprawde straszne, ci lekarze to naprawde wyobraxni nie mają :ico_olaboga: i chyba serca, ze kaza takie maluszki meczyc, a sami sobie siedza i się objadaja, kawki pija i papieroski pala :ico_olaboga:

Aniu lazurowe wybrzeze cudo :-D a mi tez sie podobaja takie wakacje pod kampingiem, ale u nas te kampingi jeszcze troche drogie, ale mam nadzije ze moze kiedys sie dorobimy i wtedy moze sie gdzie razem wybierzemy :-D
a ten kamping to rewelacja, z basenami i takimi imprezami super :-D ja sie jeszcze z takim w polsce nie spotkałam :ico_noniewiem:

Violu brawa dla Milneki za odage :ico_brawa_01: i oczywiscie za wage :-D

[ Dodano: 2008-03-04, 10:45 ]
no włąsnie gdzie Kinga cos jej długo nie było :ico_olaboga: ale nie przymopninam sobie zeby cos pisała ze wyjezdza :ico_noniewiem:
Basiu a ja od kilku dni jakaś taka jestem ze najchetniej to bym z łózka nie wychodziła, ale po neidizlei ma juz by wiosna wiec mzoe jak przyjdzie do nas troszke wiecej słoneczka od Ani to bedzie lepszy humorek :-D
a moj maluch tez cos dizs w nocy łazikowął po łóżeckzu zamiast spać :ico_olaboga: ale u nas to chyba winna zebolków bo cos straszna maruda rano i ciagle tylko dzisełka tze i mnie gryzie wampirek jeden :-D

a i azapraszam do głosowania i zamieszczania swoich foteczke mozna fajne nagrody zgarnąć
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... to&id=1290

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 mar 2008, 11:48

No juz dawno jej tu nie bylo! :ico_noniewiem:
A co wy dzisiaj macie w planie? :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 mar 2008, 11:54

U mnie żadnych planów :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Cała rodzina choruje, Jas niewyrazny.... Siedzimy w domku , nieciekawie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

to od Jasia, bo go nie utrzymam

bcfggggggggggggggggggggggggg v jjjjjjjjmbn :-D :-D :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 mar 2008, 12:06

Violu no super takie spotkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u nas "urlop" w maju no a potem pomyslimy dopiero na wrzesnia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 mar 2008, 12:06

Ucałuj Jasia od nas :-D :-D

A moj dalej śpi :-D chyba odsypia nocke :-D a my tez sie dzis byczymy w domku :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 12:13

i ja się witam
ale ruch z rana, widać u was też mroźna pogoda (a ja już zimowe kurtki pochowałam :ico_puknij: )
uleńko jak chcesz adoracji to zdecydowanie Italia lub Hiszpania :ico_oczko:
po takim wyjeździe, nasi faceci zaczynają się nieco bardziej starać :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość