kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

09 kwie 2008, 17:58

Pati85 pisze:kasiulinka, gratuluje coreczki, bedziesz miala parke

dzięki Pati bardzo się cieszę :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 kwie 2008, 17:59

kasiulinka pisze:dzięki Pati bardzo się cieszę :-D


no na pewno kochana, tez bym sie cieszyla, gdybym miala juz synka, fajnie miec parke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-09, 17:59 ]
a wybraliscie juz imie dla coreczki?

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

09 kwie 2008, 18:01

będzie Nadia :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 kwie 2008, 18:03

kasiulinka pisze:będzie Nadia :-D


fajne imie, naprawde, tez mi sie podoba :-D

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 kwie 2008, 18:21

kasiulinka pisze: Tuska coś ty?gdzie ci po porodzie w gacie zaglądają?bo u nas nie,jak położnica ma jakieś wątpliwości albo czuje że coś jest nie tak to wtedy zaglądają,albo przy zdjęciu szwów ale tak normalnie to nie :ico_noniewiem:


cholerka, kolezanka mi mowila.. i czytalam na jakims forum tez o tym, wiec myslalam ze to norma. W takim razie pewnie od szpitala zalezy moze :ico_noniewiem: Jak nie zagladaja to tylko sie cieszyc pozostaje :ico_haha_01:

Kolezanka dostala kroplowke na wywolanie i urodzila w niecale 2 godziny :ico_brawa_01: Moja idolka normalnie, to jej pierwsze dziecko :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 kwie 2008, 18:55

oj dziewuszki :)
miałam lekką drzemkę, trochę się dziś w końcu narobiliśmy z m. :ico_oczko:
teraz zjem rybkę i na zakupy. wieczorem czytanie czytanie czytanie :-/

jak tam popołudnie mija?
Tuska no to mi ulżyło, jeśli nie będą mi zaglądać. moja mama tez się zdziwiła ale stwierdziła że może czasy się zmieniły :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 18:55 ]
kasiulinka pisze:będzie Nadia :-D


sliczne imię! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 kwie 2008, 19:38

hej właczyłam jeszcze kompa na chwile w nagrodę za napisaną pracę z francuskiego. Co prawda to tylko na 100 słow i zdania zerżnięte zywcem z ksiazki ale jestem studentka angielskiego weiec te wypociny z francuskiego to i tak wielki sukces dla mnie. :-D
miałam dzis tylko jedna lekcję bo uczen jeden nie przyszedł oczywiście nie uprzedzajac mnie o tym :ico_puknij: jak ja bym tak robiła jak chodziłam do niego to by się zaraz mamusia skarżyła, wkurzaja mnie tacy ludzie :ico_zly:
ja za tydzien bede na wizycie u tego gina z ujastka i bardzo jestem ciekawa jak bedzie ze mna gadał i obym sie nie zawiodła :ico_sorki:
moja biedna dzidzia dostała takiej czkawki (mam nadzieje że to była czkawka) że skakała co sekundę przez kilka minut, teraz chyba sie ululała bo musiało ja to zmęczyc, biedactwo moje, tak bym chciała utulic, ululać a tu tylko brzuszysko pogłaskać mogę :ico_noniewiem: )
ogladałyście dziś wypowiedz Marcina Danca u Drzyzgi jak opowiadał o narodzinach jego córek i jak się zajmuje itp, itd? ja sie głupia rozryczalam juz przy drugim zdaniu tak mnie to wszystko wzruszyło :ico_puknij:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 kwie 2008, 19:50

Tu zawsze zakładają szwy rozpuszczalne więc nie ma ściągania szwów
A chyba jak by coś nie tak było to jak ktoś się zgłosi to zajrzą w krocze, bo tak to dopiero 6 tyg po porodzie, patrzą tylko czy wszystko dobrze sie zagoiło.

To samo jak np zamrażają nadżerkę to ze2 -3 miesiące po zabiegu dopiero sprawdzają czy wszystko sie prawidłowo zagoiło.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 kwie 2008, 19:54

jejku znów mnie mdli :ico_placzek: wczoraj miałam wieczorem takie mdłości jak w i trymestrze i dzis to samo sie zapowiada :ico_olaboga: a na pewno nie po jedzeniu bo jedłam umiarkowanie dzis i całkiem inne rzeczy niz wczoraj. Czy mdłości moga wrócić w III trymestrze? :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 kwie 2008, 19:57

Hej, ja też wpadłam z wieczora, zobaczyc co u Was słychac.

Ja dzis kompletnie nic nie zrobiłam (oprócz tej wiz. u dentki :-) ), leniłam się całe popołudnie, był długi spacer (a raczej długie plotki z sąsiadką) i tarasowanie.
Dzidzia dziś nawet spokojna, a ja ostatnio jakoś przydżumiona :ico_noniewiem: Może jutro spokojnie dłużej pośpię i będzie ok. :ico_oczko:

U mnie w szpitalu (z tego co na szkole rodz. mówią) to owszem badaja krocze, jezeli uznają, że taka jest koniecznośc (np. jak pacjentkę coś boli lub niepokoi).
Poza tym, jesli chodzi o tę koszulę, to ona jest praktyczniejsza, bo ranę naciętego krocza trzeba jak najwiecej wietrzyc więc chociaż by z tego względu.

[ Dodano: 2008-04-09, 20:00 ]
siunia pisze:Tu zawsze zakładają szwy rozpuszczalne więc nie ma ściągania szwów


Tak, ale nam położna mówiła, ze te szwy długo sie rozpuszczają, a rana do tyg. może sie zagoic i mówią, ze lepiej je ściągnąc wcześniej dla własnego komfortu, bo takie wystające sznury to moga przeszkadzac :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość